Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Lumina Comana Mamaia Limanu Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Murfatlar Mangalia Ovidiu Movilița Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 00:00 |
---|
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București | 00:06 |
---|
STB București | 00:09 |
---|
Chișinău | 00:15 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Cernat Vulcan Toplița Turia Râşnov Sânzieni Odorheiu Secuiesc Cristian Târgu Secuiesc Gheorgheni Bălan Catalina Zăbala Miercurea-Ciuc Codlea Covasna Ghimbav Sânsimion Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 00:20 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 00:30 |
---|
Săcele Albești Moșneni Dulcești Cotu Văii Corbu Negru Vodă Pecineaga Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana 2 Mai Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Sir Trans Constanța |
STB București | 00:36 |
---|
STB București | 00:39 |
---|
Cernat Vulcan Râşnov Turia Toplița Sânzieni Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Târgu Secuiesc Catalina Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Ghimbav Covasna Sânsimion Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 00:50 |
---|
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia | 01:00 |
---|
STB București | 01:06 |
---|
STB București | 01:09 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 01:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Comana Constanța Năvodari 2 Mai Limanu Amzacea Valu lui Traian Saturn Topraisar Mamaia Sat Murfatlar Lumina Poiana Jupiter Mamaia Movilița Ovidiu Techirghiol Neptun Poarta Albă Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 01:36 |
---|
STB București | 01:39 |
---|
Chișinău | 01:45 |
---|
Sfântu-Gheorghe Cristian Poiana Brașov Zărnești Sînpetru Ghimbav Feldioara Codlea Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 01:50 |
---|
Chișinău Hîncești Leova Cantemir Cahul | 02:00 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Constanța Mamaia Sat Albești Mamaia Comana Lumina Limanu Amzacea Poiana Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Mangalia Movilița Ovidiu Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Galați Brăila Urziceni |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 02:06 |
---|
STB București | 02:09 |
---|
Săcele Moșneni Dulcești Corbu Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 02:30 |
---|
STB București | 02:36 |
---|
STB București | 02:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 02:45 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 03:00 |
---|
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 03:06 |
---|
STB București | 03:09 |
---|
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 03:15 |
---|
Hărman Sînpetru Săcele Zărnești Cristian Stupini Sfântu-Gheorghe Feldioara Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Codlea Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 03:20 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 03:25 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 03:30 |
---|
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Suceava Fălticeni Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău |
Feldioara Făgăraș Întorsura Buzăului Vulcan Zărnești Cernat Vama Buzăului Turia Râşnov Mândra Toplița Hălchiu Cristian Odorheiu Secuiesc Bod Sânzieni Prejmer Șercaia Perșani Sînpetru Tărlungeni Târgu Secuiesc Gheorgheni Catalina Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Zăbala Codlea Ghimbav Covasna Sânsimion Pachia Sânmartin Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București | 03:36 |
---|
STB București | 03:39 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Mărășești Râmnicu Sărat Panciu Buzău Urziceni | 03:45 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 04:00 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Săcele Moșneni Albești Cotu Văii Dulcești Corbu Năvodari Pecineaga Negru Vodă Vama Veche Chirnogeni Lumina Ovidiu 2 Mai Comana Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița |
Galați Brăila Ianca Buzău |
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Limanu Comana Lumina Mamaia Amzacea Poiana Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Murfatlar Movilița Ovidiu Mangalia Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Bălți Fălești Sculeni |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Năvodari Constanța 2 Mai Comana Limanu Amzacea Valu lui Traian Saturn Topraisar Murfatlar Lumina Mamaia Sat Poiana Mamaia Jupiter Movilița Techirghiol Poarta Albă Neptun Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 04:06 |
---|
STB București | 04:09 |
---|
Vulcan Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 04:20 |
---|
Bălți Fălești | 04:30 |
---|
Vulcan Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Bălți Fălești |
STB București | 04:36 |
---|
STB București | 04:39 |
---|
Suceava Fălticeni Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău | 04:45 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 04:50 |
---|
Alverstur Chișinău Huși | 04:55 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 05:00 |
---|
Alverstur Huși |
Premier Tour Constanța |
STB București | 05:06 |
---|
STB București | 05:09 |
---|
Chișinău | 05:15 |
---|
Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Codlea Hărman Ghimbav Sînpetru Săcele Zărnești Cristian Stupini Sfântu-Gheorghe Feldioara Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 05:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Mărășești Râmnicu Sărat Panciu Buzău Urziceni | 05:30 |
---|
Săcele Moșneni Albești Dulcești Corbu Cotu Văii Năvodari Pecineaga Negru Vodă Lumina Chirnogeni Vama Veche Ovidiu Comana 2 Mai Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Lumina Mamaia Limanu Comana Amzacea Poiana 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Movilița Mangalia Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Corbu Negru Vodă Vama Veche Constanța 2 Mai Comana Năvodari Limanu Amzacea Valu lui Traian Saturn Topraisar Lumina Mamaia Sat Murfatlar Jupiter Poiana Movilița Mamaia Techirghiol Ovidiu Neptun Poarta Albă Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 05:36 |
---|
STB București | 05:39 |
---|
Huși Bârlad Focșani | 05:45 |
---|
Unibus Pireas Athens Lamía Volos Lárisa Kateríni Salonic Sofia Pleven Ruse |
Chișinău Huși Bârlad | 05:50 |
---|
Feldioara Zărnești Întorsura Buzăului Vulcan Făgăraș Toplița Mândra Râşnov Vama Buzăului Hălchiu Bod Șercaia Odorheiu Secuiesc Cristian Prejmer Sînpetru Gheorgheni Tărlungeni Perșani Bălan Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 06:00 |
---|
Iași Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Vulcan Făgăraș Feldioara Zărnești Întorsura Buzăului Hălchiu Râşnov Mândra Vama Buzăului Toplița Prejmer Odorheiu Secuiesc Bod Șercaia Cristian Gheorgheni Perșani Sînpetru Tărlungeni Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 06:06 |
---|
STB București | 06:09 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 06:30 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Comana Mamaia Lumina Limanu Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Ovidiu Murfatlar Movilița Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Cernauti Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 06:36 |
---|
STB București | 06:39 |
---|
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 06:45 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Moșneni Săcele Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina Ovidiu 2 Mai Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 07:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Negru Vodă Corbu Vama Veche Constanța Năvodari 2 Mai Comana Limanu Valu lui Traian Amzacea Topraisar Mamaia Sat Lumina Saturn Murfatlar Poiana Jupiter Mamaia Movilița Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Neptun Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
STB București | 07:06 |
---|
STB București | 07:09 |
---|
Zărnești Cristian Stupini Ghimbav Sfântu-Gheorghe Sînpetru Codlea Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Feldioara Hărman Săcele Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 07:20 |
---|
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Adjud Focșani Râmnicu Sărat Mărășești Panciu Buzău Urziceni | 07:30 |
---|
Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Lumina Limanu Mamaia Comana Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Movilița Mangalia Ovidiu Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
STB București | 07:36 |
---|
STB București | 07:39 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 08:00 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 08:06 |
---|
STB București | 08:09 |
---|
Cernat Vulcan Toplița Râşnov Turia Sânzieni Cristian Odorheiu Secuiesc Târgu Secuiesc Gheorgheni Bălan Catalina Zăbala Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Covasna Sânsimion Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 08:20 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 08:30 |
---|
Negru Vodă Corbu Vama Veche Năvodari 2 Mai Comana Constanța Limanu Amzacea Valu lui Traian Murfatlar Lumina Mamaia Sat Saturn Topraisar Jupiter Mamaia Movilița Poiana Poarta Albă Neptun Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Vulcan Cernat Râşnov Toplița Turia Cristian Sânzieni Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Târgu Secuiesc Bălan Catalina Zăbala Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Covasna Ghimbav Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 08:36 |
---|
STB București | 08:39 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă | 09:00 |
---|
Săcele Moșneni Albești Cotu Văii Corbu Dulcești Pecineaga Negru Vodă Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Ovidiu Comana 2 Mai Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Comana Limanu Lumina Mamaia Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Ovidiu Mangalia Movilița Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
STB București | 09:06 |
---|
STB București | 09:09 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 09:15 |
---|
Chișinău |
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Sfântu-Gheorghe Hărman Zărnești Sînpetru Cristian Stupini Codlea Ghimbav Săcele Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Feldioara Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 09:20 |
---|
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 09:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Odesa Chișinău Huși |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 09:36 |
---|
STB București | 09:39 |
---|
Vulcan Întorsura Buzăului Făgăraș Zărnești Feldioara Vama Buzăului Râşnov Hălchiu Toplița Mândra Cristian Șercaia Bod Odorheiu Secuiesc Prejmer Gheorgheni Tărlungeni Perșani Sînpetru Vlădeni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 09:50 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 10:00 |
---|
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Enisala Slava Rusă Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Negru Vodă Vama Veche Corbu 2 Mai Comana Năvodari Constanța Amzacea Valu lui Traian Limanu Mamaia Sat Murfatlar Saturn Topraisar Lumina Poiana Movilița Mamaia Jupiter Ovidiu Neptun Poarta Albă Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 10:06 |
---|
STB București | 10:09 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 10:15 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Întorsura Buzăului Făgăraș Feldioara Zărnești Vulcan Toplița Hălchiu Râşnov Mândra Vama Buzăului Șercaia Cristian Prejmer Odorheiu Secuiesc Bod Tărlungeni Perșani Gheorgheni Sînpetru Bălan Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 10:20 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Limanu Mamaia Lumina Comana Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Murfatlar Ovidiu Mangalia Movilița Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 10:30 |
---|
STB București | 10:36 |
---|
STB București | 10:39 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 11:00 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Râmnicu Sărat Mărășești Panciu Buzău Urziceni |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Săcele Albești Moșneni Corbu Cotu Văii Dulcești Negru Vodă Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina Chirnogeni 2 Mai Ovidiu Comana Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Negru Vodă Vama Veche Corbu Năvodari 2 Mai Constanța Comana Valu lui Traian Limanu Amzacea Mamaia Sat Lumina Saturn Topraisar Murfatlar Movilița Mamaia Jupiter Poiana Poarta Albă Neptun Techirghiol Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinești Mircea Vodă Tuzla Făclia Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 11:06 |
---|
STB București | 11:09 |
---|
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 11:15 |
---|
Săcele Poiana Brașov Râşnov Feldioara Stupini Sfântu-Gheorghe Ghimbav Făgăraș Hărman Zărnești Sînpetru Cristian Codlea Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 11:20 |
---|
Vulcan Cernat Turia Râşnov Toplița Sânzieni Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Târgu Secuiesc Bălan Catalina Zăbala Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Covasna Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Corbu Nicolae Bălcescu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Comana Limanu Mamaia Lumina Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Mangalia Ovidiu Movilița Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 11:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 11:36 |
---|
STB București | 11:39 |
---|
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău | 12:00 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Corbu Vama Veche Negru Vodă 2 Mai Comana Constanța Năvodari Valu lui Traian Limanu Amzacea Lumina Murfatlar Saturn Topraisar Mamaia Sat Movilița Poiana Jupiter Mamaia Neptun Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinești Mircea Vodă Tuzla Făclia Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Regal Trans Chișinău |
STB București | 12:06 |
---|
STB București | 12:09 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Adjud Focșani Râmnicu Sărat Mărășești Panciu Buzău Urziceni | 12:30 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Albești Moșneni Săcele Dulcești Corbu Cotu Văii Năvodari Pecineaga Negru Vodă Chirnogeni Lumina Vama Veche 2 Mai Ovidiu Comana Limanu Amzacea Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 12:36 |
---|
STB București | 12:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 12:45 |
---|
Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Întorsura Buzăului Făgăraș Feldioara Vulcan Mândra Vama Buzăului Toplița Râşnov Hălchiu Odorheiu Secuiesc Cristian Bod Șercaia Prejmer Tărlungeni Perșani Gheorgheni Sînpetru Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 12:50 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 13:00 |
---|
Chișinău |
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Lumina Comana Mamaia Limanu Poiana Amzacea Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Mangalia Movilița Ovidiu Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Vama Veche Corbu Negru Vodă Comana Năvodari Constanța 2 Mai Limanu Amzacea Valu lui Traian Mamaia Sat Saturn Topraisar Murfatlar Lumina Movilița Jupiter Mamaia Poiana Neptun Techirghiol Poarta Albă Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Vulcan Întorsura Buzăului Feldioara Făgăraș Mândra Râşnov Vama Buzăului Hălchiu Toplița Bod Șercaia Odorheiu Secuiesc Cristian Prejmer Gheorgheni Tărlungeni Perșani Sînpetru Bălan Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
STB București | 13:06 |
---|
STB București | 13:09 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 13:15 |
---|
Cristian Săcele Râşnov Poiana Brașov Codlea Feldioara Sfântu-Gheorghe Stupini Sînpetru Ghimbav Făgăraș Hărman Zărnești Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 13:20 |
---|
Pașcani | 13:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București | 13:36 |
---|
STB București | 13:39 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 14:00 |
---|
Albești Săcele Moșneni Corbu Dulcești Cotu Văii Pecineaga Năvodari Negru Vodă Chirnogeni Lumina Vama Veche 2 Mai Comana Ovidiu Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Darabani Dorohoi |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Topolog Zebil Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Comana Lumina Limanu Mamaia Amzacea Poiana Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Mangalia Murfatlar Movilița Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Vama Veche Corbu Techirghiol Constanța Agigea 2 Mai Năvodari Lazu Valu lui Traian Limanu Lumina Saturn Murfatlar Mamaia Sat Mamaia Jupiter Poiana Poarta Albă Ovidiu Neptun Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 14:06 |
---|
STB București | 14:09 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 14:15 |
---|
Vulcan Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Sînpetru Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 14:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Râmnicu Sărat Mărășești Panciu Buzău Urziceni | 14:30 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
Botoșani Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Moțca Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău |
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 14:36 |
---|
STB București | 14:39 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 15:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Nicolae Bălcescu Corbu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Constanța Mamaia Sat Albești Mamaia Comana Limanu Lumina Amzacea Poiana 2 Mai Topraisar Valu lui Traian Mangalia Murfatlar Movilița Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Agigea Năvodari Constanța 2 Mai Comana Lazu Limanu Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Saturn Topraisar Mamaia Sat Lumina Poiana Jupiter Mamaia Movilița Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Neptun Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Vulcan Toplița Râşnov Odorheiu Secuiesc Cristian Sînpetru Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Lunca Câlnicului Hărman |
Vulcan Râşnov Toplița Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Sînpetru Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
STB București | 15:06 |
---|
STB București | 15:09 |
---|
Rădăuți Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud | 15:20 |
---|
Ghimbav Sînpetru Codlea Făgăraș Hărman Zărnești Săcele Râşnov Poiana Brașov Sfântu-Gheorghe Feldioara Cristian Stupini Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Săcele Albești Moșneni Dulcești Cotu Văii Corbu Negru Vodă Pecineaga Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina 2 Mai Ovidiu Comana Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 15:30 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 15:36 |
---|
STB București | 15:39 |
---|
Botoșani Hudum Baisa Vlădeni Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Cristești Moțca Roman Horia Bacău Adjud Mărășești Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 15:45 |
---|
Făgăraș Întorsura Buzăului Feldioara Zărnești Vulcan Cernat Turia Hălchiu Râşnov Mândra Toplița Vama Buzăului Cristian Sânzieni Odorheiu Secuiesc Prejmer Șercaia Bod Perșani Gheorgheni Tărlungeni Sînpetru Târgu Secuiesc Catalina Vlădeni Bălan Zăbala Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Covasna Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 15:50 |
---|
Dorohoi Botoșani Copălău Flămânzi Hârlău Târgu Frumos |
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 16:00 |
---|
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Lumina Mamaia Comana Limanu Amzacea Poiana Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Movilița Ovidiu Mangalia Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Corbu Negru Vodă Vama Veche Agigea 2 Mai Comana Constanța Năvodari Limanu Amzacea Lazu Valu lui Traian Topraisar Mamaia Sat Lumina Murfatlar Saturn Jupiter Mamaia Poiana Movilița Techirghiol Ovidiu Neptun Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 16:06 |
---|
STB București | 16:09 |
---|
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 16:15 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Galați Brăila Ianca Buzău | 16:30 |
---|
București |
Întorsura Buzăului Făgăraș Vulcan Zărnești Cernat Feldioara Turia Râşnov Toplița Hălchiu Mândra Vama Buzăului Cristian Odorheiu Secuiesc Bod Sânzieni Prejmer Șercaia Tărlungeni Perșani Gheorgheni Târgu Secuiesc Sînpetru Catalina Bălan Vlădeni Miercurea-Ciuc Zăbala Codlea Ghimbav Covasna Sânsimion Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
Premier Tour Constanța |
STB București | 16:36 |
---|
STB București | 16:39 |
---|
Chișinău | 16:45 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Limanu Comana Mamaia Lumina Poiana Amzacea Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Ovidiu Mangalia Murfatlar Movilița Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 17:00 |
---|
Negru Vodă Vama Veche Corbu Constanța Agigea 2 Mai Năvodari Comana Valu lui Traian Limanu Amzacea Lazu Topraisar Murfatlar Mamaia Sat Saturn Lumina Jupiter Mamaia Poiana Movilița Techirghiol Ovidiu Neptun Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 17:06 |
---|
STB București | 17:09 |
---|
Chișinău | 17:15 |
---|
Hărman Stupini Poiana Brașov Săcele Feldioara Râşnov Făgăraș Cristian Sfântu-Gheorghe Sînpetru Ghimbav Zărnești Codlea Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 17:20 |
---|
Vulcan Zărnești Râşnov Toplița Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Adjud Focșani Mărășești Râmnicu Sărat Panciu Buzău Urziceni | 17:30 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Săcele Albești Moșneni Dulcești Corbu Cotu Văii Pecineaga Năvodari Negru Vodă Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana Ovidiu 2 Mai Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 17:36 |
---|
STB București | 17:39 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 17:45 |
---|
Sir Trans Constanța |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița | 17:55 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 18:00 |
---|
Negru Vodă Vama Veche 2 Mai Constanța Comana Agigea Limanu Amzacea Valu lui Traian Lazu Murfatlar Mamaia Sat Saturn Topraisar Movilița Mamaia Jupiter Poarta Albă Neptun Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 18:06 |
---|
STB București | 18:09 |
---|
Săcele Feldioara Codlea Cristian Sfântu-Gheorghe Sînpetru Ghimbav Zărnești Poiana Brașov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 18:20 |
---|
Ghimbav Poiana Brașov Bran Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Alverstur Chișinău | 18:29 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Mamaia Comana Limanu Lumina Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Ovidiu Murfatlar Movilița Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 18:30 |
---|
Alverstur Chișinău |
Vulcan Zărnești Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Lunca Câlnicului Hărman |
STB București | 18:36 |
---|
STB București | 18:39 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 18:45 |
---|
Chișinău |
Galați Brăila Ianca Buzău | 19:00 |
---|
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Negru Vodă Corbu Vama Veche Năvodari 2 Mai Comana Agigea Constanța Amzacea Lazu Valu lui Traian Limanu Mamaia Sat Murfatlar Lumina Saturn Topraisar Mamaia Movilița Poiana Jupiter Neptun Poarta Albă Ovidiu Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 19:06 |
---|
STB București | 19:09 |
---|
Chișinău | 19:15 |
---|
Întorsura Buzăului Vulcan Cernat Făgăraș Zărnești Feldioara Toplița Râşnov Hălchiu Turia Mândra Vama Buzăului Bod Prejmer Odorheiu Secuiesc Cristian Sânzieni Șercaia Tărlungeni Târgu Secuiesc Perșani Gheorgheni Sînpetru Bălan Catalina Vlădeni Miercurea-Ciuc Zăbala Codlea Covasna Ghimbav Sânsimion Pachia Sânmartin Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Moacșa Tușnad Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 19:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Mărășești Râmnicu Sărat Panciu Buzău Urziceni | 19:30 |
---|
Moșneni Albești Săcele Cotu Văii Dulcești Corbu Năvodari Negru Vodă Pecineaga Vama Veche Lumina Chirnogeni Ovidiu 2 Mai Comana Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 19:36 |
---|
STB București | 19:39 |
---|
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 19:45 |
---|
Codlea Sînpetru Săcele Zărnești Poiana Brașov Ghimbav Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 19:50 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 20:00 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Limanu Mamaia Lumina Comana Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Murfatlar Ovidiu Mangalia Movilița Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Sir Trans Constanța |
Negru Vodă Corbu Vama Veche 2 Mai Constanța Comana Agigea Năvodari Valu lui Traian Lazu Limanu Amzacea Lumina Saturn Murfatlar Topraisar Mamaia Sat Movilița Poiana Jupiter Mamaia Neptun Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Cernat Feldioara Vulcan Întorsura Buzăului Zărnești Făgăraș Mândra Hălchiu Toplița Vama Buzăului Râşnov Turia Odorheiu Secuiesc Prejmer Cristian Șercaia Sânzieni Bod Târgu Secuiesc Sînpetru Gheorgheni Tărlungeni Perșani Vlădeni Bălan Catalina Miercurea-Ciuc Codlea Zăbala Covasna Sânsimion Ghimbav Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
STB București | 20:06 |
---|
STB București | 20:09 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 20:15 |
---|
Câmpulung Moldovenesc Iacobeni Vatra Dornei Chiril Crucea Broșteni Borca Poiana Largului Grințieș Tulgheș Borsec Toplița Gheorgheni Miercurea-Ciuc | 20:30 |
---|
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 20:36 |
---|
STB București | 20:39 |
---|
Piatra Neamț Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 20:40 |
---|
Chișinău | 20:45 |
---|
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 20:50 |
---|
Vulcan Feldioara Zărnești Hălchiu Toplița Râşnov Odorheiu Secuiesc Cristian Bod Sînpetru Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița | 21:00 |
---|
Moșneni Săcele Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Lumina Vama Veche 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Vama Veche Corbu Negru Vodă Comana Năvodari Constanța 2 Mai Valu lui Traian Limanu Amzacea Mamaia Sat Saturn Topraisar Lumina Murfatlar Movilița Jupiter Mamaia Poiana Neptun Poarta Albă Techirghiol Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
STB București | 21:06 |
---|
STB București | 21:09 |
---|
Chișinău | 21:15 |
---|
Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Sînpetru Săcele Zărnești Poiana Brașov Codlea Ghimbav Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 21:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 21:30 |
---|
Sir Trans Constanța |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 21:36 |
---|
STB București | 21:39 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 22:00 |
---|
Premier Tour Constanța |
STB București | 22:06 |
---|
STB București | 22:09 |
---|
Moșneni Albești Săcele Cotu Văii Corbu Dulcești Năvodari Pecineaga Negru Vodă Lumina Vama Veche Chirnogeni Ovidiu 2 Mai Comana Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 22:30 |
---|
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Corbu Nicolae Bălcescu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Comana Limanu Mamaia Lumina Poiana Amzacea Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Ovidiu Mangalia Movilița Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
STB București | 22:36 |
---|
STB București | 22:39 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 23:00 |
---|
RBT Turistic Line Galați Brăila Ianca Buzău |
Sir Trans Constanța |
Vama Veche Corbu Negru Vodă Comana Constanța Năvodari 2 Mai Limanu Valu lui Traian Amzacea Lumina Saturn Murfatlar Topraisar Mamaia Sat Movilița Mamaia Jupiter Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Neptun Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
STB București | 23:06 |
---|
STB București | 23:09 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești | 23:30 |
---|
STB București | 23:36 |
---|
STB București | 23:39 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 23:50 |
---|
Codlea Ghimbav Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Săcele Zărnești Poiana Brașov Sînpetru Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |