00:00 | Cord Câmpina |
---|
00:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
01:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
02:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
03:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
04:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
04:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
05:45 | Cord Câmpina |
---|
06:00 | Cord Câmpina |
---|
06:15 | Cord Câmpina |
---|
06:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
06:30 | Cord Câmpina |
---|
06:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
07:00 | Cord Câmpina |
---|
07:30 | Cord Câmpina |
---|
08:00 | Cord Câmpina |
---|
08:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
08:30 | Cord Câmpina |
---|
08:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
09:00 | Cord Câmpina |
---|
09:30 | Cord Câmpina |
---|
10:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
10:30 | Cord Câmpina |
---|
10:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
11:30 | Cord Câmpina |
---|
12:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
12:30 | Cord Câmpina |
---|
12:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
13:30 | Cord Câmpina |
---|
14:00 | Cord Câmpina |
---|
14:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
14:30 | Cord Câmpina |
---|
14:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
15:00 | Cord Câmpina |
---|
15:30 | Cord Câmpina |
---|
16:00 | Cord Câmpina |
---|
16:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
16:30 | Cord Câmpina |
---|
16:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
17:00 | Cord Câmpina |
---|
18:00 | Cord Câmpina |
---|
18:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
18:30 | Cord Câmpina |
---|
18:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
19:00 | Cord Câmpina |
---|
20:15 | Cord Câmpina |
---|
20:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
20:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
22:00 | Cord Câmpina |
---|
22:09 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
22:21 | Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
23:39 | Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |