Filtrează rezultate

General

Plecare din Cornu de Jos

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cornu de Jos ➞ Câmpina

miercuri,
12 aug 2020
30 curse disponibile

00:00 - 00:00
Cord
00min
-
Vezi detalii

Circulă doar

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 00:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 00:00
Durată: 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
05:45 - 06:10
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 05:45
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 06:10
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
06:00 - 06:15
Cord
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 06:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 06:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
06:15 - 06:40
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 06:15
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 06:40
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
06:30 - 06:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 06:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 06:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:00 - 07:15
Cord
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 07:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 07:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:30 - 07:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 07:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 07:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:00 - 08:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 08:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 08:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:30 - 08:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 08:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 08:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:00 - 09:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 09:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 09:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:30 - 09:45
Cord
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 09:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 09:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:30 - 09:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 09:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 09:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:30 - 10:45
Cord
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 10:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 10:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:30 - 10:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 10:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 10:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
11:30 - 11:45
Cord
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 11:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 11:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
11:30 - 11:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 11:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 11:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
12:30 - 12:45
Cord
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 12:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 12:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
12:30 - 12:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 12:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 12:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:30 - 13:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 13:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 13:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
14:00 - 14:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 14:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 14:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
14:30 - 14:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 14:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 14:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:00 - 15:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 15:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 15:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:30 - 15:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 15:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 15:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
16:00 - 16:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 16:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 16:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
16:30 - 16:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 16:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 16:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:00 - 17:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 17:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 17:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
18:00 - 18:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 18:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 18:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
18:30 - 18:55
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 18:30
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 18:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
19:00 - 19:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 19:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 19:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
20:15 - 20:40
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 20:15
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 20:40
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
22:00 - 22:25
Cord
25min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 22:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
  2. Traseu: PH Cornu - Campina
  3. 22:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cornu de Jos - Câmpina

De unde pleacă autocarul din Cornu de Jos către Câmpina?

De la Cornu de Jos la Câmpina circulă 31 autobuze cu plecare din stațiile Statie Cornu de Jos.

Când pleacă autocarul din Cornu de Jos către Câmpina?

Primul autobuz din Cornu de Jos pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cornu de Jos către Câmpina?

Călătoria Cornu de Jos-Câmpina cu autocarul, durează între 00min și 25min.