Mersul autobuzelor în Hărman Brasov, Romania

Sosiri în Harman

De la Ora
Transbus Codreanu Tecuci Cosmești Mărășești Adjud Onești Târgu Secuiesc 00:00
Otopeni Aeroport
Brașov
Otopeni Aeroport 00:05
Brașov
Brașov
Otopeni Aeroport 00:10
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Otopeni Aeroport 01:05
Brașov
Brașov
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 01:27
Otopeni Aeroport 01:50
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Otopeni Aeroport 03:05
Brașov
Brașov
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 03:27
Otopeni Aeroport 03:50
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Otopeni Aeroport 04:35
Brașov
Brașov
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 05:27
Otopeni Aeroport 05:50
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Transandre SRL Podu Oltului 06:05
Otopeni Aeroport
Brașov
Otopeni Aeroport
Brașov
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 06:27
Transandre SRL Podu Oltului 06:40
Transbus Codreanu Brașov 06:50
Transandre SRL Brașov 07:00
Otopeni Aeroport 07:05
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Transbus Codreanu Brașov 07:12
Transbus Codreanu Brașov 07:15
Transbus Codreanu Brașov 07:20
Transandre SRL Podu Oltului 07:40
Transbus Codreanu Brașov 07:42
Transbus Codreanu Brașov 07:50
Transandre SRL Brașov 08:00
Otopeni Aeroport 08:05
Brașov
Brașov
Transbus Codreanu Covasna Pachia Brateș Tufalău Boroșneu Mare Reci (Ram. Petrom) Sfântu-Gheorghe Sântionlunca Ozun Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului 08:10
Transbus Codreanu Brașov 08:20
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 08:27
Transandre SRL Podu Oltului 08:40
Transbus Codreanu Brașov 08:50
Transandre SRL Brașov 09:00
Otopeni Aeroport 09:20
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Transandre SRL Podu Oltului 09:40
Transbus Codreanu Brașov 09:45
Transbus Codreanu Brașov 09:50
Transandre SRL Brașov 10:00
Otopeni Aeroport 10:05
Brașov
Brașov
Transbus Codreanu Brașov 10:12
Transbus Codreanu Brașov 10:20
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 10:27
Transandre SRL Podu Oltului 10:40
Transbus Codreanu Brașov 10:50
Bacău Măgura Petricica Bârzulești Sănduleni Orășa Livezi Bălăneasa Helegiu Bârsănești Brătila Onești Ferastrau Hârja Oituz Poiana Sărată Târgu Secuiesc Reci (Ram. Petrom) 10:58
Ciumași Itești Dumbrava Bogdan Vodă
Cîrligi Filipești
Transandre SRL Brașov 11:00
Transbus Codreanu Brașov 11:30
Transbus Codreanu Tecuci Cosmești Mărășești Adjud Onești Târgu Secuiesc 11:34
Transandre SRL Podu Oltului 11:40
Transbus Codreanu Brașov 11:50
Transandre SRL Brașov 12:00
Transbus Codreanu Brașov 12:20
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 12:27
Transandre SRL Podu Oltului 12:40
Transbus Codreanu Brașov
Piatra Neamț Săvinești Roznov Chintinici Bălanu Ruseni Borlești Mastacăn Tazlău Frumoasa Balcani Ardeoani Leontinești Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Oituz Poiana Sărată Brețcu Lunca Câlnicului Prejmer 12:55
Transandre SRL Brașov 13:00
Otopeni Aeroport 13:05
Brașov
Otopeni Aeroport
Brașov
Transbus Codreanu Brașov 13:12
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 13:27
Transbus Codreanu Huși Oltenești Crasna Bârlad Ivești Adjud Onești Târgu Secuiesc 13:29
Transbus Codreanu Focșani Unirea Odobești Jariștea Bolotești Găgești Vitănești Cucueți Burca Vidra Tichiriș Colacu Valea Sării Bârsești Negrilești Tulnici Cascada Putnei Lepșa Greșu Târgu Secuiesc Lunca Câlnicului Prejmer 13:37
Transandre SRL Podu Oltului 13:40
Transbus Codreanu Brașov 13:50
Transandre SRL Brașov 14:00
Transbus Codreanu Brașov 14:20
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 14:27
Transandre SRL Podu Oltului 14:40
Brașov 14:42
Transbus Codreanu Brașov 14:50
Transandre SRL Brașov 15:00
Transbus Codreanu Covasna Pachia Brateș Tufalău Boroșneu Mare Reci (Ram. Petrom) Sfântu-Gheorghe Sântionlunca Ozun Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului 15:34
Otopeni Aeroport 15:35
Brașov
Brașov
Transandre SRL Podu Oltului 15:40
Brașov 15:42
Transbus Codreanu Vaslui Pușcași Sauca Laza Oprișița Poienești Hârșoveni Ivănești Moara Sima Ursoaia Dragomirești Vladia Bacău Onești Târgu Secuiesc 15:50
Transbus Codreanu Brașov
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Transandre SRL Brașov 16:00
Transbus Codreanu Brașov 16:12
Transbus Codreanu Brașov 16:20
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 16:27
Transandre SRL Podu Oltului 16:40
Transbus Codreanu Brașov
Otopeni Aeroport 16:50
Otopeni Aeroport
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Transandre SRL Brașov 17:00
Otopeni Aeroport 17:05
Brașov
Brașov
Transandre SRL Podu Oltului 17:40
Transbus Codreanu Brașov
Otopeni Aeroport 17:50
Otopeni Aeroport
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Transandre SRL Brașov 18:00
Transbus Codreanu Brașov 18:20
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 18:27
Transbus Codreanu Buzău Vernești Cândești Ojasca Unguriu Măgura Ciuta Viperești Tronari Cislău Valea Seacă Pătîrlagele Valea Lupului Chirlești Păltineni Nehoiu Nehoiașu Colțu Pietrii Siriu Harțagu Întorsura Buzăului Poiana Florilor Teliu Stupini Prejmer 18:29
Otopeni Aeroport 18:35
Brașov
Otopeni Aeroport
Brașov
Transandre SRL Podu Oltului 18:40
Transbus Codreanu Brașov 18:50
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Transandre SRL Brașov 19:00
Transbus Codreanu Covasna Pachia Brateș Tufalău Boroșneu Mare Reci (Ram. Petrom) Sfântu-Gheorghe Sântionlunca Ozun Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului 19:34
Transandre SRL Podu Oltului 19:40
Transbus Codreanu Brașov 19:50
Transandre SRL Brașov 20:00
Transbus Codreanu Brașov 20:12
Transbus Codreanu Brașov 20:20
Otopeni Aeroport
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 20:27
Transbus Codreanu Brașov 20:50
Transandre SRL Brașov 21:00
Otopeni Aeroport 21:05
Brașov
Brașov
Transbus Codreanu Brașov 21:50
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 22:27
Otopeni Aeroport 22:35
Brașov
Brașov
Otopeni Aeroport 22:50
Brașov
Aeroport Ghimbav-Brașov
Brașov
Transbus Codreanu Brașov 23:50
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Brașov 23:57