Mersul autobuzelor în Hârșova Constanta, Romania

Sosiri în Harsova

De la Ora
Otopeni Aeroport Slobozia Tandarei 01:45
Otopeni Aeroport 02:00
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Tecuci Braila Viziru 03:00
Dorohoi Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Adjud Marasesti Tecuci Braila 03:10
Botosani Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Galati Braila 04:00
Otopeni Aeroport Slobozia Tandarei
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu 04:10
Otopeni Aeroport 04:15
Botosani Copalau Flamanzi Frumusica Harlau Cotnari Targu Frumos Roman Bacau Racaciuni Adjud Marasesti Tisita Tecuci Braila Viziru 04:45
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Tecuci Braila Viziru 06:00
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu 06:10
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 06:30
Otopeni Aeroport Slobozia Tandarei
Garliciu 06:45
Ghindaresti
Otopeni Aeroport
Slobozia 07:00
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 07:25
Constanta 07:30
Galati Braila Viziru 07:35
Garliciu
Cernavoda 07:44
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 07:45
Constanta 07:50
Ghindaresti 08:05
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu 08:10
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 08:15
Galati Braila Viziru 08:35
Constanta 08:40
Constanta
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 08:45
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni
Constanta 09:00
Constanta 09:30
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 09:45
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni
Ploiesti Albesti Paleologu Ciorani Jilavele Urziceni Ion Roata Cazanesti Andrasesti Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni 09:55
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei 10:00
Galati Braila Viziru 10:05
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu 10:10
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 10:15
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni
Mangalia Eforie Sud Eforie Nord 10:20
Galati Braila Viziru 11:05
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 11:15
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina
Slobozia
Ghindaresti 11:45
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 12:00
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 12:15
Constanta 12:30
Cernavoda
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 12:45
Constanta 13:00
Galati Braila Viziru 13:05
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu 13:10
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 13:15
Cernavoda 13:29
Botosani Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Braila 13:30
Garliciu 13:35
Ghindaresti 13:45
Otopeni Aeroport Slobozia Tandarei
Otopeni Aeroport 14:00
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 14:15
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 14:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 14:45
Constanta 15:00
Dorohoi Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Adjud Marasesti Tecuci Braila 15:10
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 15:15
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei 15:30
Garliciu 15:35
Constanta 15:40
Mangalia Constanta
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 15:45
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina
Nessebar Sunny Beach Elenite Sveti Vlas Obzor Byala Varna Sf. Constantin si Elena Chaika Sunny Day Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Durankulak 16:10
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 16:15
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Tecuci Braila Viziru 16:30
Constanta Mamaia Ovidiu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Crucea 16:35
Tulcea Ciucurova Topolog Saraiu 16:40
Flensburg Schleswig Husum Heide Rendsburg Kiel Neumunster Itzehoe Neustadt in Holstein Lubeck Elmshorn Norderstedt Ahrensburg Hamburg Luneburg Gustrow Gardelegen Uelzen Wolfsburg Salzgitter Hildesheim Hannover Soltau Bremen Bremerhaven Wilhelmshaven Norden Aurich Emden Leer Papenburg Oldenburg Delmenhorst Walsrode Cloppenburg Meppen Vechta Lingen Nordhorn Osnabruck Minden Detmold Bielefeld Munster Paderborn Lippstadt Dortmund Bochum Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Koln Duren Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Nurnberg Erlangen Coburg Suhl Ilmenau Eisenach Gotha Bad Langensalza Erfurt Weimar Jena Gera Altenburg Grimma Naumburg Leipzig Halle Bernburg Dessau Magdeburg Brandenburg Stendal Ludwigslust Schwerin Gustow Rostock Ribnitz-Damgarten Stralsund Greifswald Neubrandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Cottbus Torgau Meißen Dresda Bautzen Gorlitz Freiberg Chemnitz Zwickau Plauen Hof Kulmbach Bayreuth Weiden in der Oberpfalz Amberg Neumarkt in der Oberpfalz Ingolstadt Schwabisch Gmund Heidenheim an der Brenz Ulm Ludwigsburg Goppingen Ettlingen Baden-Baden Rastatt Freudenstadt Offenburg Villingen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Tuttlingen Friedrichshafen Lindau Ravensburg Leutkirch im Allgau Kempten Memmingen Starnberg Rosenheim Munchen Germering Dachau Freising Landshut Regensburg Degendorf Passau Plzen Praga Brno Viena Bratislava Budapesta
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 16:45
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina
Otopeni Aeroport Slobozia Tandarei
Otopeni Aeroport 17:00
Botosani Suceava Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt Bacau Adjud Tecuci Braila
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei
Reggio di Calabria Polistena Gioia Tauro Rosarno Vibo Valentia Pizzo Catanzaro Cosenza Lagonegro Padula Sala Consilina Atena Lucana Polla Eboli Battipaglia Salerno Torre del Greco Nola Napoli Caserta Cassino Ceprano Frosinone Roma Fiano Romano Orte Orvieto Fabro Chiusi Arezzo Firenze Prato Barberino di Mugello Sasso Marconi Bologna Lecce Brindisi Ostuni Martina Franca Bari Molfetta Andria Barletta Cerignola Orta Nova Foggia San Salvo Vasto Lanciano Ortona Francavilla al Mare Carsoli Avezzano Chieti Pescara Giulianova San Benedetto del Tronto Porto San Giorgio Civitanova Marche Ancona Senegalia Fano Pesaro Cattolica Rimini Bellaria Cervia Cesena Ravenna Ferrara Rovigo Chioggia Abano Terme Torino Novara Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Venetia Mirano Treviso Pordenone Portogruaro Latisana Pocenia San Giorgio di Nogaro Palmanova Redipuglia Monfalcone Trieste Ljubljana Trojane Celje Maribor Lendava Pince Nagykanizsa Siofok 17:10
Mangalia Eforie Sud Eforie Nord 17:20
Genova Pinerolo Aosta Cuneo Torino Biella Novara Asti Alessandria Tortona Piacenza Parma Reggio nell'Emilia Modena Pavia Milano Como Lecco Monza Bergamo Cremona Brescia Merano Bolzano Trento Rovereto Mantova Verona Mestre Vicenza Castelfranco Veneto Padova Chioggia Venetia Treviso Conegliano Portogruaro Trieste Udine Gemona del Friuli Tarvisio Freiburg im Breisgau Schwemlingen Villingen Konstanz Singen Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Oberstdorf Garmisch-Partenkirchen Tegernsee Rosenheim Prien am Chiemsee Bad Reichenhall Burghausen Bad Griesbach Villach Freistadt Linz Braunau am Inn Wels Salzburg Bad Ischl Bad Aussee Tauplitz Lienz Murau Treffen Spittal an der Drau Klagenfurt Wolfsberg Bad Radkersburg Leibnitz Spielberg Mariazell Waidhofen an der Ybbs Steyr Amstein Gmunden Zwettl Stadt Horn Hollabrunn Melk Sankt Polten Kapfenberg Leoben Frohnleiten Vorau Weiz Gratkorn Stainz Voitsberg Graz Bad Gleichenberg Feldbach Furstenfeld Gussing Stegersbach Hattelberg Oberwart Viena Pinkafeld Krumbach Neukirchen Mattersburg Klosterneuburg Baden Wiener Neustadt Parndorf Bratislava Gyor Budapesta
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 17:25
Slobozia
Constanta 17:30
Dokkum Leeuwarden Groningen Drachten Sneek Assen Emmen Meppel Slagharen Zwolle Hoorn Alkmaar Amsterdam Almere-Haven Deventer Hengelo Enschede Amersfoort Leiden Utrecht Arnhem Haga Rotterdam Dordrecht Nijmegen Middelburg Goes Bergen op Zoom Breda Tilburg Eindhoven Venlo Bocholt Duisburg Essen Dortmund Munster Lingen Nordhorn Rheine Osnabruck Minden Bad Salzuflen Detmold Paderborn Lippstadt Iserlohn Wuppertal Dusseldorf Bruxelles Monchengladbach Roermond Maastricht Leverkusen Aachen Duren Koln Bonn Gummersbach Siegen Neuwied Koblenz Limburg an der Lahn Giesen Frankfurt Brilon Kassel Marburg an der Lahn Alsfeld Wetzlar Wiesbaden Hanau am Main Wertheim Wurzburg Bamberg Kitzingen Bad Mergentheim Nurnberg Furth Bayreuth Kulmbach Hof Grafenwohr Weiden in der Oberpfalz Amberg Schwandorf in Bayern Regensburg Kelheim Cham Straubing Bodenmais Regen Deggendorf Ingolstadt Landshut Dingolfing Bad Griesbach Passau Gmunden Wels Linz Steyr Amstetten Freistadt Gmund Melk Sankt Polten Hollabrunn Viena Gyor Tatabanya Budapesta
Constanta 17:40
Constanta
Amsterdam Leiden Haga Delft Rotterdam Dordrecht Tilburg Eindhoven Venlo Roermond Maastricht Bergen op Zoom Goes Middelburg Turnhout Antwerp Brugge Ostende Gent Genk Hasselt Louvain-la-Neuve Bruxelles Kortrijk Lille Tournai Mons Charleroi Namur Huy Liege Spa Malmedy Rochefort Bastogne Arlon Luxembourg Trier Bitburg Saarlouis Saarbrucken Zweibrucken Pirmasens Kaiserslautern Wiesbaden Mainz Frankfurt Offenbach am Main Hanau am Main Schweinfurt Bad Kissingen Aschaffenburg Darmstadt Worms Mannheim Karlsruhe Baden-Baden Pforzheim Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Balingen Albstadt Biberach an der Riß Ulm Heidenheim an der Brenz Alheim Crailsheim Ansbach Rothenburg ob der Tauber Bad Mergentheim Kitzingen Herzogenaurach Erlangen Bamberg Staffelstein Coburg Bayreuth Kulmbach Plauen Plzen Teplice Praga Jihlava Brno
Galati Braila Viziru 17:50
La Rochelle Poitiers Tours Orleans Sens Troyes Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Nice Marseille Avignon Valence Dole Rennes Nantes Angers Le Mans Chartres Lyon Macon Dijon Besancon Belfort Mulhouse Rouen Beauvais Compiegne Soissons Paris Reims Verdun Nancy Thionville Metz Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Trier Singen Ravensburg Memmingen Tubingen Reutlingen Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Ingolstadt Straubing Regensburg Nurnberg Heidelberg Mannheim Bamberg Wurzburg Mainz Frankfurt Fulda Bayreuth Praga Brno Bratislava
Aalborg Hals Nibe Farso Hadsund Hobro Skive Randers Viborg Holstebro Arhus Silkeborg Herning Ikast Skanderborg Billund Horsens Vejle Fredericia Copenhagen Roskilde Naestved Slagelse Nyborg Svendborg Odense Middelfart Kolding Varde Esbjerg Ribe Haderslev Vojens Abenra Tonder Sonderborg Flensburg Husum Kiel Lubeck Neumunster Heide Norderstedt Hamburg Bremen Hannover Luneburg Schwerin Rostock Stralsund Greifswald Waren Neubrandenburg Berlin Potsdam Magdeburg Halle Leipzig Cottbus Jena Zwickau Chemnitz Bautzen Dresda Praga Brno Budapesta 17:55
Cernavoda 18:00
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni
Freiburg im Breisgau Feldberg Waldshut-Tiengen Rheinfelden Lorrach Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Dornbirn Feldkirch Gaschurn Lech Sankt Anton am Arlberg Wenns Mayrhofen Innsbruck Fugen Zell am Ziller Ellmau Leogang Salzburg Liezen Mattighofen Vocklabruck Wels Linz Steyregg Freistadt Leonding Aschach an der Donau Ansfelden Sankt Valentin Amstetten Wieselburg Perg Arbesbach Melk Sankt Polten Stockerau Tulln Viena Tatabanya Gyor Budapesta
Newcastle upon Tyne Carlisle Durham Hartlepool Middlesbrough Stockton-on-Tees Kendal Lancaster York Harrogate Blackpool Preston Huddersfield Bradford Leeds Kingston upon Hull Grimsby Doncaster Sheffield Manchester Wardington Liverpool Stoke on Trent Nottingham Derby Wrentham Shrewsbury Wolverhampton Hereford Llanelli Swansea Cardiff Newport Barnstaple Plymouth Exeter Weymouth Taunton Weston-super-Mare Yeovil Bath Bristol Chippenham Gloucester Cheltenham Worcester Birmingham Leamington Coventry Leicester Grantham Lincoln Boston Peterborough Norwich Loveston Bury Saint Edmunds Cambridge Bedford Milton Keynes Oxford Luton Londra Croydon Ipswich Colchester Chelmsford Southend-on-Sea Maidstone Reading Basingstoke Winchester Salisbury Southampton Poole Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Hastings Folkestone Canterbury Margate Dover Calais Dunkerque Ostende Brugge Gent Antwerp Bruxelles Mons Namur Louvain-la-Neuve Liege Genk Hasselt Maastricht Aachen Duren Bielefeld Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau Plzen Brno Viena Bratislava
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 18:05
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina 18:15
Otopeni Aeroport Slobozia Tandarei
Constanta 18:20
Otopeni Aeroport 18:30
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 18:45
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni 19:15
Constanta Ovidiu
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 19:45
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni
Bucuresti Drajna Noua Slobozia Tandarei 20:30
Otopeni Aeroport Slobozia Tandarei 20:45
Mangalia Eforie Sud Eforie Nord 20:50
Constanta
Constanta
Leeds Liverpool Manchester Sheffield Leicester Birmingham Londra Calais Amsterdam Haga Rotterdam Antwerp Bruxelles Charleroi Paris Reims Nancy Metz Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Luxembourg Munster Bielefeld Hannover Bremen Hamburg Berlin Dresda Leipzig Frankfurt Nurnberg Stuttgart Munchen Passau Linz Wels Amstetten Salzburg Zurich Zug Basel Berna Lucerne Sankt Gallen Innsbruck Villach Klagenfurt Graz Viena Bratislava Gyor Tatabanya Budapesta 20:55
Otopeni Aeroport 21:00
Nessebar Sunny Beach Elenite Sveti Vlas Obzor Byala Varna Sf. Constantin si Elena Chaika Sunny Day Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Durankulak 22:00
Otopeni Aeroport Slobozia Tandarei 23:15
Otopeni Aeroport 23:30