Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 06:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 06:40 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 06:46 |
---|
Sprinceana Trans Vaslui | 07:05 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 07:10 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 07:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 07:40 |
---|
Huși Crasna | 07:55 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 08:12 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 08:42 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 08:59 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 09:12 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 09:29 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 10:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 10:29 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 10:40 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 10:46 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 11:10 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 11:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 11:40 |
---|
Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc Onești Bacău Zăpodia Dragomirești Ivănești Hârșoveni Laza Pușcași Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 11:45 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 12:12 |
---|
Sprinceana Trans Vaslui | 12:30 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 12:42 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 12:59 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 13:12 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 13:29 |
---|
Huși Crasna | 13:40 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 13:59 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 14:16 |
---|
Sprinceana Trans Vaslui | 14:30 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 14:40 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 14:46 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 15:10 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 15:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 15:40 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 16:12 |
---|
Sprinceana Trans Vaslui | 16:30 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 16:42 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 16:59 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 17:12 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 17:29 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 17:59 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 18:16 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 18:40 |
---|
Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc Onești Bacău Zăpodia Dragomirești Ivănești Hârșoveni Laza Pușcași Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 18:45 |
---|
Vaslui Muntenii de Jos Băcăoani | 19:57 |
---|
Bârlad Simila Banca Strâmtura Mitoc Mitoc Sîrbi Roșiești Costești Crasna | 20:19 |