Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autocare Aiud ➞ București

miercuri,
24 iul 2024
2 curse

11:05
7h 58m
19:03
DACOS
-
Detalii

Circulă începând cu 01.08.2024 .
Lucrari Valea Oltului

Numar statii 13

Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (99 comentarii)

  1. 11:05
  2. Autocar: Cluj Napoca - Bucuresti
  3. 19:03
    București Autogara Militari
Durată: 7h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 07/2022
14:00
7h 00m
21:00
Fany
-
Detalii

Fany

Circulă începând cu 01.08.2024 .
Lucrari Valea Oltului

Nu a circulat? Semnalați aici (25 comentarii)

  1. 14:00
    Aiud Pompieri
  2. Autocar: Satu Mare- Cluj - bucuresti
    • Dotări:
  3. 21:00
    București Autogara Militari
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 05/2024
14:00
7h 00m
21:00
Fany
-
Detalii

Fany

Circulă începând cu 01.08.2024 .
Lucrari Valea Oltului

Nu a circulat? Semnalați aici (25 comentarii)

  1. 14:00
    Aiud Pompieri
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 21:00
    București Autogara Militari
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 05/2024
15:05
7h 58m
23:03
DACOS
-
Detalii

Circulă începând cu 01.08.2024 .
Lucrari Valea Oltului

Numar statii 13

Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (99 comentarii)

  1. 15:05
  2. Autocar: Cluj Napoca - Bucuresti
  3. 23:03
    București Autogara Militari
Durată: 7h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 07/2022
22:15
6h 45m
05:00
Fany
-
Detalii

Fany

  1. 22:15
    Aiud Pompieri
  2. Autocar: Satu Mare - Baia Mare - Cluj Napoca - Alba Iulia - Sibiu - Ramnicu Valcea - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 05:00 +1 zi
    București Autogara Militari
Durată: 6h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 05/2024
23:10
6h 45m
05:55
Cento Trans
Detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (21 comentarii)

  1. 23:10
  2. Microbuz: Simleu Silvaniei - Cluj Napoca - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 06:15
  4. 05:55 +1 zi
Durată: 6h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
106lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2024

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Aiud - București

Despre autocarele Aiud - București

  • Care este prețul biletul de autocar de la Aiud la București?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Aiud la București este cuprins între 90 și 106 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Aiud către București?

    De la Aiud la București circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Statie Cetate, Pompieri, Statie Aiud.

  • Unde oprește în București autocarul care vine din Aiud?

    Autobuzele din Aiud ajung în București în stațiile Autogara Militari, Gara CFR Bucuresti Nord, Autogara Obor.

  • Când pleacă autocarul din Aiud către București?

    Primul autobuz din Aiud pleacă la ora 11:05, iar ultimul pleacă la ora 23:10.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Aiud către București?

    Călătoria Aiud-București cu autocarul, durează între 6h 45min și 7h 58min.