Română

Mersul autobuzelor Aiud

Alba, Romania

Stațiile și autogările din Aiud

Pompieri

Strada Cuza Voda

Scoala Nr. 1 “Ovidiu Hulea”

Str. Cuza Vodă, nr. 35

Brutarie

Strada Stadionului, Aiud 515200

Casa de Cultura

Strada Transilvaniei 35, Aiud 515200

Aiud

Strada Transilvaniei 146

Aiud (Cetate)

Strada Cuza Vodă 24
Plecări din Aiud
Ora Către
01:00 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
04:45 Bratislava Bratislava Brno Brno Praga Praga Plzen Plzen Amberg Amberg Nurnberg Nurnberg Namur Namur Bruxelles Bruxelles Lille Lille Calais Calais Dover Dover Londra Londra City of Westminster City of Westminster Slough Slough Maidstone Maidstone Chelmsford Chelmsford Reading Reading Oxford Oxford Canterbury Canterbury Portsmouth Portsmouth Winchester Winchester Southampton Southampton Bournemouth Bournemouth Cambridge Cambridge Brighton Brighton Salisbury Salisbury Chichester Chichester Peterborough Peterborough Coventry Coventry Bristol Bristol Swindon Swindon Bath Bath Newport Newport Cardiff Cardiff Port Talbot Port Talbot Swansea Swansea Gloucester Gloucester Wolverhampton Wolverhampton Leicester Leicester Norwich Norwich Stoke on Trent Stoke on Trent Worcester Worcester Birmingham Birmingham Nottingham Nottingham Derby Derby Hereford Hereford Lincoln Lincoln Sheffield Sheffield Leeds Leeds Bradford Bradford Taunton Taunton Yeovil Yeovil Exeter Exeter Exmouth Exmouth Plymouth Plymouth York York Kingston upon Hull Kingston upon Hull Preston Preston Lancaster Lancaster Liverpool Liverpool Chester Chester Manchester Manchester Sunderland Sunderland Truro Truro Durham Durham Newcastle upon Tyne Newcastle upon Tyne Carlisle Carlisle
Oradea
05:50 Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
05:51 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
05:52 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
06:00 Arad
Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Folkestone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool
Budapesta Gyor Bratislava Brno Praga Dresda Berlin Rostock Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo
Budapesta Viena Graz Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Roma Aprilia Latina
06:15 Aitrans Lopadea Noua Hopirta
06:30 Arad
Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Folkestone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool Warrington Crewe Stoke on Trent
Budapesta Gyor Bratislava Brno Praga Dresda Berlin Rostock Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo
Budapesta Graz Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Roma Aprilia Latina
Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
06:31 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
06:32 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
06:48 ETA Targu Jiu Cluj Napoca Cluj Napoca
06:50 Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
06:51 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
06:52 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
07:08 Aiud Aiud
07:09 Aiud
07:10 Turda Cluj Napoca
07:15 Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
07:20 Miraslau Decea Inoc Unirea Ocna Mures
07:30 Aitrans Lopadea Noua Hopirta
Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
07:31 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
07:32 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
07:43 Aiud Aiud
07:44 Aiud
07:45 Aitrans Remetea
Aitrans Lopadea Veche
Aitrans Beta
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Radesti Radesti Petelca Petelca
08:00 Teius Galda De Jos Sintimbru Alba Iulia
Sibiu Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Marasesti Tisita Focsani Galati Braila
08:08 Aiud Aiud
08:09 Aiud
08:15 Cornul Prest Turda Cluj Napoca
08:18 Turda Cluj Napoca
08:22 Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
08:40 DACOS Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:45 DACOS Turda Cluj Napoca
09:00 Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
09:01 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
09:02 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
09:48 Turda Cluj Napoca
09:50 Pince Maribor Ljubljana Trieste Pordenone Venetia Mirano Padova Verona Vicenza Arzignano San Bonifacio Montichiari Piacenza Crema Rovato Lodi Monza Rozzano Mantova Modena Brescia Bergamo Milano Rozzano Pavia Cremona Novara Voghera Tortona Alessandria Asti Torino Abano Terme Monselice Rovigo Ferrara Bologna Prato Sasso Marconi Firenze Arezzo Chiusi Fabro Orvieto Ravenna Cesena Orte Fiano Romano Roma Passerano Colleferro Frosinone Cassino Campozillone Caianello Caserta Afragola Rimini Pesaro Senegalia Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Napoli San Giorgio a Cremano Ercolano Pompei Angri Salerno Battipaglia Atena Lucana Chieti Lanciano Vasto San Salvo Termoli San Severo Foggia Barletta Andria Bari Taranto Brindisi Tricase Lecce Sala Consilina Casalbuono Lagonegro Mormanno Frascineto Settimo Quattromiglio Cosenza Cerchiara di Calabria Rogliano Martirano Lombardo Case Mortille Pizzo Rosarno Palmi Bagnara Calabra Scilla Reggio di Calabria
Cluj Napoca
Viena Amstetten Wels Linz Passau Deggendorf Straubing Regensburg Amberg Stuttgart Bayreuth Kulmbach Hof Coburg Suhl Bad Kissingen Erlangen Ansbach Wertheim Darmstadt Liege Genk Hasselt Antwerp Sint-Niklaas Gent Brugge Bruxelles Charleroi Mons Namur Kortrijk Wavre Tournai Waregem Ostende Dunkerque Calais Dover Folkestone Londra Canterbury Chelmsford Colchester Ipswich Cambridge Norwich Eastbourne Brighton Worthing Portsmouth Bournemouth Exeter Torquay Plymouth Bath Bristol Swindon Weston-super-Mare Cardiff Newport Swansea Gloucester Hereford Worcester Oxford Reading Basingstoke Winchester Southampton Luton Bedford Kettering Corby Peterborough Leicester Grantham Boston Coventry Birmingham Wolverhampton Nottingham Derby Stoke on Trent Chester Liverpool Warrington Manchester Sheffield Lincoln Grimsby Scunthorpe Doncaster Kingston upon Hull Blackpool Bradford Leeds York Harrogate Lancaster Kendal Carlisle Middlesbrough Durham Newcastle upon Tyne
Viena Melk Amstetten Wels Passau Degendorf Landshut Freising Erding Dachau Munchen Rosenheim Starnberg Kempten Ravensburg Memmingen Singen Biberach an der Riß Villingen-Schwenningen Albstadt Balingen Tubingen Reutlingen Baden-Baden Offenburg Karlsruhe Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart Aalen Ulm Augsburg Ingolstadt Nurnberg Erlangen Bamberg Bayreuth Kulmbach Hof Zwickau Gera Jena Erfurt Eisenach Bad Hersfeld Coburg Wurzburg Wertheim Darmstadt Offenbach Hanau am Main Mainz Wiesbaden Frankfurt Fulda Wetzlar Saarbrucken Luxembourg Trier Koblenz Neuwied Limburg an der Lahn Siegen Marburg an der Lahn Gottingen Kassel Northeim Einbeck Goslar Paderborn Detmold Bielefeld Lippstadt Hamm Bonn Duren Aachen Koln Wuppertal Dusseldorf Duisburg Essen Munster Osnabruck Minden Monchengladbach Roermond Bocholt Papenburg Eindhoven Tilburg Breda Dordrecht Rotterdam Haga Nijmegen Arnhem Enschede Venlo Hengelo Almelo Deventer Apeldoorn Zwolle Emmen Assen Groningen Leeuwarden Drachten Utrecht Almere-Haven Leiden Hoorn Amsterdam
Tatabanya Gyor Hegyeshalom Viena Stockerau Krems an der Donau Zwettl Stadt Langau Waidhofen an der Thaya Gmunden Weitra Neustadt Amstetten Wolfsberg Braunau am Inn Sankt Polten Melk Wels Kufstein Innsbruck Bregenz Linz Graz Salzburg Laufen Freilassing Bad Reichenhall Ruhpolding Rosenheim Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Starnberg Hannover Bremen Hamburg Lubeck Kiel Munster Dortmund Essen Dusseldorf Koln Bonn Trier Luxembourg Saarbrucken Stuttgart Freiburg Offenburg Singen Winterthur Zurich Basel Zug Lucerne Sankt Gallen Berna Metz Verdun Reims Meaux Paris Paris Lyon Dijon Rennes Le Mans Nantes Chartres Mulhouse Belfort Besancon Nice Cannes Nancy Bordeaux Chartres Tours
Gyor Gyor Bratislava Bratislava Brno Brno Jihlava Jihlava Praga Praga Teplice Teplice Pirna Pirna Dresda Dresda Cottbus Cottbus Vetschau Vetschau Berlin Berlin Hamburg Hamburg Lubeck Lubeck Rostock Rostock Neumunster Neumunster Rendsburg Rendsburg Flensburg Flensburg Sonderborg Sonderborg Abenra Abenra Tonder Tonder Haderslev Haderslev Esbjerg Esbjerg Kolding Kolding Fredericia Fredericia Odense Odense Svendborg Svendborg Nyborg Nyborg Slagelse Slagelse Roskilde Roskilde Copenhagen Copenhagen Vejle Vejle Herning Herning Silkeborg Silkeborg Arhus Arhus Viborg Viborg Holstebro Holstebro Skive Skive Randers Randers Aalborg Aalborg
Bratislava Brno Jihlava Praga Plauen Chemnitz Altenburg Freiberg Pirna Dresda Bautzen Gorlitz Grimma Leipzig Halle Bernburg Dessau Riesa Torgau Magdeburg Cottbus Vetschau Eisenhuttenstadt Potsdam Berlin Brandenburg Oranienburg Neuruppin Stendal Wolfsburg Braunschweig Salzgitter Hildesheim Hameln Hannover Garbsen Celle Vechta Cloppenburg Bremen Soltau Uelzen Luneburg Bremerhaven Stade Hamburg Norderstedt Elmshorn Lubeck Neumunster Rendsburg Cuxhaven Flensburg Oldenburg Leer Norden Emden Papenburg Meppen Lingen Emmen Amsterdam Haga Rotterdam Turnhout Geel Sint-Niklaas Brugge Ostende Kortrijk Tournai Gent Mons Charleroi Wavre Bruxelles Hasselt Genk Liege Namur Arlon Luxembourg
10:00 Lauer Sebes
10:15 Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
10:28 Aiud Aiud
10:29 Aiud
10:41 Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
11:00 Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Ringsted Slagelse Nyborg Odense Vejle Horsens Arhus Aalborg
Praga Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Sebes Sebes Sebes
Viena Sankt Polten Linz Passau Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Heidelberg Mannheim Frankfurt Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund
Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
11:01 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
11:02 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
11:05 DACOS Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
11:15 DACOS Turda Cluj Napoca
11:30 Tomelloso Almansa El Ejido Tabernas Albox Pedro Munoz Berja Albacete Baza Alcazar de San Juan Matagorda La Roda Zujar Villacanas Adra Castell de Ferro Villa de Don Fadrique Guadix Las Pedroneras Benalua de las Villas Motril Miguel Esteban Corral de Almaguer Granada Salobrena Almunecar Quintanar de la Orden Malaga Villamayor de Santiago Horcajo de Santiago Fuente de Pedro Naharro Tarancon Arganda del Rey Madrid Budapesta Viena Wiener Neustadt Ilz Gleisdorf Graz Griffen Griffen Klagenfurt Villach Tarvisio Udine Venetia Padova Vicenza Verona Brescia Piacenza Tortona Ovada Genova Savona Imperia San Remo Nice Cannes Vidauban Aix-en-Provence Lancon-Provence Nimes Montpellier Beziers Perpignan Narbonne Figueras Girona Barcelona Barcelona Tarragona L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Benicarlo Castellon de la Plana Valencia Xativa Aielo de Malferit Ontinyent Alcoi Oliva Denia Benidorm Alicante Elche Murcia Lorca Puerto Lumbreras Huercal Overa Vera Almeria Almeria Almeria Roquetas de Mar
11:40 Budapesta Viena Sankt Polten Loosdorf Melk Kemmelbach Amstetten Oed Sankt Valentin Linz Wels Haag Suben Passau Regensburg Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Wertheim Spessart Weiskirchen Frankfurt Bad Camberg Limburg an der Lahn Bad Honnef am Rhein Siegburg Koln Frechen Aachen Liege Liege Bruxelles Bruxelles Bruxelles Aalst Drongen Brugge Jabbeke Ostende Calais Dover Kent Canterbury Maidstone Dartford Londra Londra Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Manchester Manchester Liverpool Bangor Holyhead Holyhead Dublin Dublin
11:45 Aitrans Remetea
11:58 Aiud Aiud
11:59 Aiud
12:00 Unirea Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
Miraslau Decea Inoc Unirea Ocna Mures
12:10 Cornul Prest Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
12:20 Bratislava Bratislava Jihlava Jihlava Praga Praga Plauen Plauen Chemnitz Chemnitz Altenburg Altenburg Freiberg Freiberg Pirna Pirna Dresda Dresda Bautzen Bautzen Bautzen Bautzen Gorlitz Gorlitz Grimma Grimma Leipzig Leipzig Halle Halle Bernburg Bernburg Dessau Dessau Riesa Riesa Torgau Torgau Magdeburg Magdeburg Cottbus Cottbus Vetschau Vetschau Eisenhuttenstadt Eisenhuttenstadt Potsdam Potsdam Berlin Berlin Brandenburg Brandenburg Oranienburg Oranienburg Neuruppin Neuruppin Stendal Stendal Wolfsburg Wolfsburg Braunschweig Braunschweig Salzgitter Salzgitter Hildesheim Hildesheim Hameln Hameln Hannover Hannover Garbsen Garbsen Celle Celle Vechta Vechta Cloppenburg Cloppenburg Bremen Bremen Soltau Soltau Uelzen Uelzen Luneburg Luneburg Bremerhaven Bremerhaven Stade Stade Hamburg Hamburg Norderstedt Norderstedt Elmshorn Elmshorn Lubeck Lubeck Neumunster Neumunster Rendsburg Rendsburg Cuxhaven Cuxhaven Flensburg Flensburg Oldenburg Oldenburg Leer Leer Norden Norden Papenburg Papenburg Meppen Meppen Lingen Lingen Emmen Emmen Amsterdam Amsterdam Haga Haga Rotterdam Rotterdam Turnhout Turnhout Geel Geel Sint-Niklaas Sint-Niklaas Brugge Brugge Ostende Ostende Kortrijk Kortrijk Tournai Tournai Gent Gent Mons Mons Charleroi Charleroi Wavre Wavre Bruxelles Bruxelles Hasselt Hasselt Genk Genk Liege Liege Namur Namur Arlon Arlon Luxembourg Luxembourg
Budapesta
Viena Viena Melk Melk Amstetten Amstetten Landshut Landshut Freising Freising Erding Erding Dachau Dachau Munchen Munchen Rosenheim Rosenheim Starnberg Starnberg Kempten Kempten Ravensburg Ravensburg Memmingen Memmingen Singen Singen Biberach an der Riß Biberach an der Riß Villingen-Schwenningen Villingen-Schwenningen Albstadt Albstadt Balingen Balingen Tubingen Tubingen Reutlingen Reutlingen Baden-Baden Baden-Baden Offenburg Offenburg Karlsruhe Karlsruhe Pforzheim Pforzheim Ludwigsburg Ludwigsburg Stuttgart Stuttgart Aalen Aalen Ulm Ulm Ingolstadt Ingolstadt Nurnberg Nurnberg Erlangen Erlangen Bamberg Bamberg Bayreuth Bayreuth Kulmbach Kulmbach Hof Hof Zwickau Zwickau Gera Gera Jena Jena Erfurt Erfurt Eisenach Eisenach Bad Hersfeld Bad Hersfeld Coburg Coburg Wurzburg Wurzburg Wertheim Wertheim Darmstadt Darmstadt Offenbach Offenbach Hanau am Main Hanau am Main Mainz Mainz Wiesbaden Wiesbaden Frankfurt Frankfurt Fulda Fulda Wetzlar Wetzlar Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Trier Trier Koblenz Koblenz Neuwied Neuwied Limburg an der Lahn Limburg an der Lahn Siegen Siegen Marburg an der Lahn Marburg an der Lahn Gottingen Gottingen Kassel Kassel Northeim Northeim Einbeck Einbeck Goslar Goslar Paderborn Paderborn Detmold Detmold Bielefeld Bielefeld Aachen Aachen Koln Koln Wuppertal Wuppertal Dusseldorf Dusseldorf Duisburg Duisburg Duisburg Duisburg Essen Essen Munster Munster Osnabruck Osnabruck Minden Minden Monchengladbach Monchengladbach Roermond Roermond Bocholt Bocholt Papenburg Papenburg Eindhoven Eindhoven Tilburg Tilburg Breda Breda Dordrecht Dordrecht Rotterdam Rotterdam Haga Haga Nijmegen Nijmegen Arnhem Arnhem Enschede Enschede Venlo Venlo Hengelo Hengelo Almelo Almelo Deventer Deventer Apeldoorn Apeldoorn Zwolle Zwolle Emmen Emmen Groningen Groningen Leeuwarden Leeuwarden Drachten Drachten Utrecht Utrecht Almere-Haven Almere-Haven Leiden Leiden Hoorn Hoorn
Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumunster Rendsburg Flensburg Sonderborg Abenra Tonder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle Herning Silkeborg Arhus Viborg Holstebro Skive Randers Aalborg
Amstetten Amstetten Wels Wels Linz Linz Passau Passau Deggendorf Deggendorf Straubing Straubing Regensburg Regensburg Amberg Amberg Bayreuth Bayreuth Kulmbach Kulmbach Hof Hof Coburg Coburg Suhl Suhl Bad Kissingen Bad Kissingen Erlangen Erlangen Ansbach Ansbach Wertheim Wertheim Darmstadt Darmstadt Liege Liege Genk Genk Hasselt Hasselt Antwerp Antwerp Sint-Niklaas Sint-Niklaas Gent Gent Brugge Brugge Bruxelles Bruxelles Tournai Tournai Dunkerque Dunkerque Calais Calais Dover Dover Folkestone Folkestone Londra Londra Canterbury Canterbury Chelmsford Chelmsford Colchester Colchester Ipswich Ipswich Cambridge Cambridge Norwich Norwich Eastbourne Eastbourne Brighton Brighton Worthing Worthing Portsmouth Portsmouth Bournemouth Bournemouth Bath Bath Bristol Bristol Swindon Swindon Cardiff Cardiff Newport Newport Gloucester Gloucester Hereford Hereford Worcester Worcester Oxford Oxford Reading Reading Basingstoke Basingstoke Winchester Winchester Southampton Southampton Luton Luton Manchester Manchester Bedford Bedford Kettering Kettering Corby Corby Peterborough Peterborough Leicester Leicester Grantham Grantham Boston Boston Coventry Coventry Birmingham Birmingham Wolverhampton Wolverhampton Nottingham Nottingham Derby Derby Stoke on Trent Stoke on Trent Chester Chester Liverpool Liverpool Warrington Warrington Sheffield Sheffield Lincoln Lincoln Grimsby Grimsby Scunthorpe Scunthorpe Doncaster Doncaster Blackpool Blackpool Leeds Leeds York York
Viena Viena Stockerau Stockerau Krems an der Donau Krems an der Donau Zwettl Stadt Zwettl Stadt Langau Langau Waidhofen an der Thaya Waidhofen an der Thaya Gmunden Gmunden Weitra Weitra Neustadt Neustadt Wolfsberg Wolfsberg Innsbruck Innsbruck Bregenz Bregenz Graz Graz Salzburg Salzburg Laufen Laufen Freilassing Freilassing Bad Reichenhall Bad Reichenhall Ruhpolding Ruhpolding Rosenheim Rosenheim Garmisch-Partenkirchen Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Murnau am Staffelsee Starnberg Starnberg Koln Koln Bonn Bonn Singen Singen Winterthur Winterthur Metz Metz Verdun Verdun Reims Reims Meaux Meaux Paris Paris Paris Paris Lyon Lyon Dijon Dijon Rennes Rennes Le Mans Le Mans Nantes Nantes Soissons Soissons Compiegne Compiegne Beauvais Beauvais Rouen Rouen Chartres Chartres Mulhouse Mulhouse Besancon Besancon Dole Dole Macon Macon Nice Nice Cannes Cannes Marseille Marseille Nancy Nancy Troyes Troyes Clermont-Ferrand Clermont-Ferrand Brive-la-Gaillarde Brive-la-Gaillarde Bordeaux Bordeaux Chartres Chartres Tours Tours La Rochelle La Rochelle
Tatabanya Tatabanya Gyor Gyor Hegyeshalom Hegyeshalom Viena Viena Stockerau Stockerau Krems an der Donau Krems an der Donau Zwettl Stadt Zwettl Stadt Langau Langau Waidhofen an der Thaya Waidhofen an der Thaya Gmunden Gmunden Weitra Weitra Neustadt Neustadt Amstetten Amstetten Wolfsberg Wolfsberg Braunau am Inn Braunau am Inn Sankt Polten Sankt Polten Melk Melk Wels Wels Innsbruck Innsbruck Bregenz Bregenz Linz Linz Graz Graz Salzburg Salzburg Laufen Laufen Freilassing Freilassing Bad Reichenhall Bad Reichenhall Ruhpolding Ruhpolding Garmisch-Partenkirchen Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Murnau am Staffelsee Hannover Hannover Bremen Bremen Hamburg Hamburg Lubeck Lubeck Kiel Kiel Munster Munster Dortmund Dortmund Essen Essen Dusseldorf Dusseldorf Bonn Bonn Trier Trier Luxembourg Luxembourg Saarbrucken Saarbrucken Stuttgart Stuttgart Freiburg Freiburg Offenburg Offenburg Singen Singen Winterthur Winterthur Zurich Zurich Basel Basel Zug Zug Lucerne Lucerne Sankt Gallen Sankt Gallen Berna Berna
Klagenfurt Klagenfurt Villach Villach Udine Udine Venetia Venetia Padova Padova Verona Verona Brescia Brescia Bergamo Bergamo Novara Novara Torino Torino Asti Asti Alessandria Alessandria Casale Monferrato Casale Monferrato Bologna Bologna Forli Forli Rimini Rimini Ancona Ancona Civitanova Marche Civitanova Marche San Benedetto del Tronto San Benedetto del Tronto Pescara Pescara Sulmona Sulmona Celano Celano Avezzano Avezzano Roma Roma
12:30 Calimanesti Calimanesti Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Alba Iulia Pitesti Pitesti Bucuresti Bucuresti Sebes Alba Sibiu
Aitrans Beta
Aitrans Lopadea Noua Hopirta
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Lopadea Noua Turdas
Aitrans Radesti Petelca
Viena Salzburg Innsbruck Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Basel Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Koln Trier Bonn Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Antwerp Gent Brugge Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Zurich Paris Eindhoven Berna Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Utrecht Rotterdam Haarlem Breda Venlo Hoorn Tilburg Haga Apeldoorn Enschede Arnhem Dordrecht Nijmegen Alkmaar Flensburg Leeuwarden Groningen
12:45 DACOS Turda Cluj Napoca
13:00 Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
13:01 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
13:02 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
13:11 Turda Cluj Napoca
13:13 Aiud Aiud
13:14 Aiud
13:26 Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
13:45 Teius Alba Iulia Orastie Simeria Deva Faget Lugoj Timisoara
Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Namur Charleroi Mons Lille Dunkerque Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Worthing Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Bridgwater Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Bridport Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Swansea Llanelli Carmarthen Milford Haven Exeter Exmouth Torquay Plymouth Saint Austell Newquay Truro Helston Sheffield Doncaster Leeds Bradford Chester Warrington Liverpool Manchester Bolton Southport Preston Blackburn Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Blackpool Lancaster Scarborough Kendal Barrow in Furness Darlington Middlesbrough Durham Penrith Carlisle Sunderland Newcastle upon Tyne
Liege Hasselt Genk Bruxelles Gent Lierre Geel Antwerp Maastricht Roermond Venlo Weert Eindhoven Helmond Tilburg Breda Roosendaal Middelburg Vlissingen Nijmegen Oss Waalwijk Dordrecht Rotterdam Arnhem Ede Utrecht Amersfoort Apeldoorn Almelo Zwolle Kampen Almere-Buiten Haga Leiden Amsterdam Haarlem Hoorn Alkmaar Meppel Emmen
Trieste Monfalcone San Giorgio di Nogaro Latisana Portogruaro San Dona di Piave Mestre Padova Vicenza Rovigo San Bonifacio Verona Ferrara Mantova Modena Bologna Reggio nell'Emilia Imola Lugo Faenza Ravenna Forli Parma Brescia Cesena Rimini Cremona Piacenza Prato Calenzano Bergamo Monza Milano Pavia Arezzo Pesaro Senegalia Ancona Novara Alessandria Tortona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Ascoli Piceno Teramo Pescara Orvieto Terni Asti Bra Moncalieri Torino Rivoli Roma Frosinone Cassino Vasto Termoli Caserta San Severo Napoli Pinerolo Cuneo Foggia Avellino Salerno Barletta Andria Bari Altamura Matera Potenza Polla Sala Consilina Scalea Castrovillari Bernalda Ginosa Policoro Gioia del Colle Martina Franca Taranto Ostuni Brindisi Manduria Lecce Corigliano Calabro Rossano Paola Rende Cosenza Cariati Ciro Marina San Giovanni in Fiore Crotone Petilia Policastro Cutro Isola di Capo Rizzuto Botricello Catanzaro Lamezia Terme Soverato Marina Badolato Stilo Monasterace Tropea Ricadi Rosarno Polistena Gioia Tauro Taurianova Siderno Marina Locri Palmi Bovalino Marina Bianco Villa San Giovanni Reggio di Calabria Bova Marina Melito di Porto Salvo
14:00 Aitrans Lopadea Veche
Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Pitesti Bucuresti Ramnicu Valcea
Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Turda Cluj Napoca Floresti
Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
14:01 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
14:02 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
14:15 Aitrans Remetea
Aitrans Lopadea Noua Hopirta
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Radesti Radesti Petelca Petelca
DACOS Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
14:38 Aiud Aiud
14:39 Aiud
14:40 Turda Cluj Napoca Zalau Satu Mare
Unirea Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Nickelsdorf Passau Regensburg Nurnberg Heilbronn Mannheim Kaiserslautern Trier Luxembourg Liege Bruxelles Mouscron Tourcoing Lille Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Birmingham Wolverhampton Brighton Chichester Portsmouth Northampton Fareham Southampton Portsmouth Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Stoke on Trent Bath Weston-super-Mare Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Burton upon Trent Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Sheffield Doncaster Exeter Leeds Manchester Liverpool York Harrogate Kingston upon Hull
14:45 Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Marburg an der Lahn Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Strasbourg Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Bremen Celle Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Hamburg Bern Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg
Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Stuttgart Koblenz Trier Bonn Koln Aachen Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund
14:46 Alba Iulia Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
14:50 Unirea Turda Posaga de Jos Baia De Aries Campeni
15:05 DACOS Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
15:10 Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
15:11 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
15:12 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
15:15 Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
15:19 ETA Targu Jiu Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
15:20 Turda Cluj Napoca Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului
15:30 Miraslau Decea Inoc Unirea Ocna Mures
15:43 Aiud Aiud
15:44 Aiud
15:48 Turda Cluj Napoca
15:58 Aiud Aiud
15:59 Aiud
16:00 Aitrans Remetea
Aitrans Lopadea Veche
Aitrans Miraslau Cicau
Aitrans Beta
Aitrans Lopadea Noua Hopirta
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Lopadea Noua Turdas
Aitrans Radesti Petelca
Aitrans Ciumbrud Mescreac
16:15 Turda Cluj Napoca
16:18 Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
16:22 DACOS Turda Cluj Napoca
16:30 Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
16:31 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
16:32 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
16:38 Aiud Aiud
16:39 Aiud
16:40 Cornul Prest Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:45 Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
17:05 DACOS Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
17:15 Cornul Prest Turda Cluj Napoca
17:40 Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu
17:45 Aitrans Lopadea Noua Turdas
17:58 Aiud Aiud
17:59 Aiud
18:18 Turda Cluj Napoca
18:30 Olimpia Travel Bors
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
Miraslau Decea Inoc Unirea Ocna Mures
18:35 DACOS Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
18:40 Alba Iulia Sebes Sibiu
Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Turda Cluj Napoca
18:58 Aiud Aiud
18:59 Aiud
19:00 Kassel Kassel Hannover Hannover Gottingen Gottingen Hamburg Hamburg Kolding Kolding Odense Odense Copenhagen Copenhagen Malmo Malmo Helsingborg Helsingborg Angelholm Angelholm Halmstad Halmstad Goteborg Goteborg Oslo Oslo
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Brugge Calais
Cluj Napoca
Nickelsdorf Nickelsdorf Viena Viena Graz Graz
Dover Maidstone
Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
19:01 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
19:02 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
19:22 DACOS Turda Cluj Napoca
19:30 Aitrans Remetea
Aitrans Lopadea Veche
Aitrans Lopadea Noua Hopirta
Aitrans Lopadea Noua Lopadea Noua Turdas Turdas
Aitrans Radesti Radesti Radesti Petelca Petelca Petelca
19:50 Turda Cluj Napoca
20:43 Aiud Aiud
20:44 Aiud
21:00 Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
DACOS Turda Cluj Napoca
21:45 Aiud Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
21:46 Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
21:47 Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
22:10 Unirea Turda Cluj Napoca Baciu Suceag Radaia Mera Nadasel Sardu Sanpaul Mihaesti Berindu Topa Mica Sincraiu Almasului Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Ciumarna Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
22:15 Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
23:10 Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
23:30 Aitrans Remetea
Aitrans Lopadea Noua Hopirta
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Radesti Petelca
23:38 Aiud Aiud
23:39 Aiud
Mai multe despre Aiud
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Alba