Română

Mersul autobuzelor Aiud

Alba, Romania

Stațiile și autogările din Aiud

Pompieri

Strada Cuza Voda

Scoala Nr. 1 “Ovidiu Hulea”

Str. Cuza Vodă, nr. 35

Brutarie

Strada Stadionului, Aiud 515200

Casa de Cultura

Strada Transilvaniei 35, Aiud 515200

Aiud

Strada Transilvaniei 146

Aiud (Cetate)

Strada Cuza Vodă 24
Sosiri în Aiud
De la Ora
Aitrans Petelca Radesti 01:05
Olimpia Travel Bors 01:30
Cluj Napoca 02:30
Cluj Napoca 05:00
Aitrans Miraslau Cicau 05:39
Aiud 05:51
Aiud Aiud 05:52
Aitrans Remetea 06:00
Aitrans Hopirta Lopadea Noua 06:05
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Lopadea Noua Turdas
Aitrans Petelca Radesti
Aitrans Ciumbrud Mescreac
Aitrans Beta 06:10
Ocna Mures Inoc Miraslau Unirea Decea 06:20
Aiud 06:31
Aiud Aiud 06:32
Aitrans Lopadea Veche 06:35
ETA Targu Jiu Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia 06:48
Aiud 06:51
Aiud Aiud 06:52
Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia Orastie 06:55
Limburg an der Lahn Aalst Dartford Loosdorf Regensburg Londra Bad Honnef am Rhein Luton Melk Nurnberg Bangor Siegburg Drongen Luton Kemmelbach Nurnberg Holyhead Koln Brugge Milton Keynes Amstetten Wurzburg Dublin Frechen Jabbeke Milton Keynes Oed Wurzburg Liverpool Aachen Ostende Northampton Sankt Valentin Wertheim Liege Calais Coventry Linz Spessart Liege Dover Birmingham Wels Weiskirchen Bruxelles Kent Budapesta Birmingham Haag Frankfurt Bruxelles Canterbury Viena Manchester Suben Bad Camberg Bruxelles Maidstone Sankt Polten Passau Manchester 07:00
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 07:08
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 07:09
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Oiejdea Sintimbru Teius Aiud Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia 07:10
Cluj Napoca Turda 07:15
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 07:25
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Remetea 07:30
Aiud 07:31
Aiud Aiud 07:32
Aitrans Radesti Petelca 07:35
Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea 07:43
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 07:44
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Oiejdea Sintimbru Teius Aiud Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 07:45
Vidolm Inoc Ocolisel Decea Buru Miraslau Moldovenesti Bistra Cornesti Garde Mihai Viteazu Musca Unirea Lupsa Posaga de Jos Muncel Ocolis Campeni Sartas Baia De Aries Salciua de Jos Turda 08:00
Turda Cluj Napoca Floresti
Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru 08:08
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 08:09
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Oiejdea Sintimbru Teius Aiud Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 08:10
Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara 08:15
Sibiu Alba Iulia Sebes Alba 08:18
Cluj Napoca Turda 08:22
Aitrans Lopadea Veche 08:40
DACOS Cluj Napoca Turda
DACOS Calimanesti Sebes Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu 08:45
Ocna Mures Inoc Miraslau Unirea Decea
Aiud 09:01
Aiud Aiud 09:02
Aitrans Beta 09:10
Aitrans Ciuguzel 09:20
Aitrans Petelca Radesti 09:25
Cluj Napoca 09:30
Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Calan Alba Iulia Orastie 09:48
Xativa Griffen Piacenza Huercal Overa Beziers Aielo de Malferit Griffen Tortona Benicarlo Narbonne Benidorm Klagenfurt Ovada Baix Ebre Perpignan Alicante Villach Genova L'Hospitalet de l'Infant Figueras Elche Tarvisio Savona Almeria Girona Murcia Udine Imperia Ilz Barcelona Budapesta Lorca Venetia San Remo Gleisdorf Barcelona Viena Puerto Lumbreras Padova Nice Aix-en-Provence Tarragona Viena Vera Vicenza Cannes Vidauban Castellon de la Plana Wiener Neustadt Almeria Verona Lancon-Provence Nimes Valencia Graz Brescia Roquetas de Mar Montpellier 09:50
Aitrans Remetea 10:00
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Sibiu Sebes Alba Iulia 10:15
Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia 10:28
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 10:29
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 10:30
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Oiejdea Sintimbru Teius Aiud Garbova de Jos Alba Iulia Aiud
Cluj Napoca Turda 10:41
Budapesta 10:45
Lauer Sebes 11:00
Aiud 11:01
Aiud Aiud 11:02
DACOS Cluj Napoca Turda 11:05
DACOS Calimanesti Sebes Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu 11:15
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia 11:58
Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos 11:59
Ramnicu Valcea Horezu Alba Iulia Sibiu Calimanesti 12:00
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Oiejdea Sintimbru Teius Aiud Garbova de Jos Alba Iulia Aiud
Turda Cluj Napoca 12:10
Turda Cluj Napoca 12:30
DACOS Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Sebes Talmaciu Alba Iulia 12:45
Aiud 13:01
Aiud Aiud 13:02
Sebes Alba Iulia Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu 13:11
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 13:13
Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea 13:14
Cluj Napoca 13:15
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Oiejdea Sintimbru Teius Aiud Garbova de Jos Alba Iulia
Cluj Napoca Turda 13:26
Beclean Dej Gherla Cluj Napoca Turda Bistrita Prundu Bargaului 13:45
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 13:55
Aitrans Remetea 14:00
Aitrans Beta
Satu Mare Zalau Cluj Napoca Turda
Turda Unirea Somcuta Mare Baia Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca
Focsani Sebes Tisita Brasov Targu Secuiesc Onesti Sibiu Fagaras Adjud Galati Braila Marasesti Alba Iulia
Aiud 14:01
Aiud Aiud 14:02
Aitrans Ciuguzel 14:05
Aitrans Petelca Radesti 14:15
DACOS Cluj Napoca Turda
Inoc Miraslau Unirea Decea Ocna Mures 14:30
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 14:38
Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia 14:39
Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 14:40
Teius Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Oiejdea Sintimbru Teius Aiud Garbova de Jos Alba Iulia
Oradea Turda Unirea Cluj Napoca Huedin Alesd 14:46
Alba Iulia Teius 14:50
Aitrans Lopadea Veche 14:55
DACOS Cluj Napoca Turda 15:05
Truro Portsmouth Bridport Stoke on Trent Cambridge Kendal Gloucester Burton upon Trent Harlow Dunkerque Bolton Kettering Newquay Chichester Dorchester Chesterfield Ipswich Scarborough Cheltenham Birmingham Chelmsford Lille Manchester Corby Saint Austell Worthing Weymouth Lincoln Basingstoke Lancaster Evesham Nuneaton Basildon Mons Liverpool Peterborough Plymouth Brighton Newcastle upon Tyne Bournemouth Cardiff Reading Blackpool Stratford-upon-Avon Coventry Londra Charleroi Warrington Wisbech Torquay Winchester Sunderland Yeovil Newport Aylesbury Harrogate Warwick Derby Maidstone Namur Chester King's Lynn Exmouth Andover Carlisle Wellington Monmouth Luton York Banbury Nottingham Canterbury Luxembourg Bradford Fakenham Exeter Newbury Penrith Taunton Ross on Wye Colchester Sutton on Hull Rugby Leicester Saarlouis Leeds Norwich Milford Haven Oxford Durham Bridgwater Hereford Horsham Ashford Grimsby Northampton Thetford Grantham Saarbrucken Doncaster Carmarthen Bicester Middlesbrough Weston-super-Mare Worcester Crawley Folkestone Blackburn Wellingborough Sheffield Southampton Boston Llanelli Milton Keynes Darlington Bath Telford Farnborough Dover Preston Market Harborough Helston Fareham Spalding Swansea Bedford Barrow in Furness Bristol Wolverhampton Bracknell Calais Southport Rothwell 15:10
Venlo Amsterdam Tilburg Leek Ede Roermond Haarlem Breda Drachten Utrecht Maastricht Dokkum Hoorn Roosendaal Leeuwarden Amersfoort Antwerp Alkmaar Middelburg Apeldoorn Geel Meppel Vlissingen Almelo Lierre Emmen Nijmegen Zwolle Gent Heerenveen Oss Kampen Bruxelles Stadskanaal Waalwijk Helmond Almere-Buiten Genk Veendam Dordrecht Eindhoven Haga Hasselt Haren Rotterdam Weert Leiden Liege Groningen Arnhem
Dresda Schwerin Hamm Tubingen Flensburg Furth Braunschweig Munchen Cloppenburg Trier Erfurt Bremerhaven Offenburg Reutlingen Erlangen Wolfsburg Augsburg Bremen Bonn Fulda Lubeck Albstadt Cottbus Ansbach Hildesheim Ulm Celle Koln Frankfurt Neumunster Freiburg im Breisgau Halle Bayreuth Hannover Memmingen Konstanz Duren Mainz Busum Villingen-Schwenningen Leipzig Hof Paderborn Kempten Soltau Aachen Mannheim Heide Singen Bielefeld Gera Wurzburg Lindau Luneburg Dusseldorf Heidelberg Kiel Strasbourg Bamberg Munster Jena Friedrichshafen Oldenburg Wuppertal Karlsruhe Sankt Peter-Ording Potsdam Schweinfurt Bocholt Gottingen Ravensburg Papenburg Duisburg Heilbronn Husum Berlin Bad Mergentheim Osnabruck Kassel Zwickau Hamburg Essen Ludwigsburg Schleswig Magdeburg Ingolstadt Minden Marburg an der Lahn Chemnitz Bern Dortmund Stuttgart Kappeln Nurnberg Goslar Landshut Vechta Koblenz
Arezzo Botricello San Giorgio di Nogaro Barletta Pescara Siderno Marina Mantova Ginosa Cesena Paola Vasto Pesaro Catanzaro Latisana Andria Orvieto Modena Policoro Rimini Rende Termoli Senegalia Lamezia Terme Palmi Portogruaro Bari Terni Bologna Gioia del Colle Cremona Cosenza Caserta Ancona Reggio di Calabria Taurianova San Dona di Piave Altamura Asti Reggio nell'Emilia Martina Franca Piacenza Cariati San Severo Novara Melito di Porto Salvo Gioia Tauro Mestre Matera Bra Imola Taranto Prato Ciro Marina Napoli Alessandria Bova Marina Polistena Padova Potenza Ostuni Moncalieri Lugo Calenzano San Giovanni in Fiore Pinerolo Tortona Brancaleone Marina Rosarno Vicenza Polla Faenza Brindisi Torino Bergamo Crotone Cuneo Civitanova Marche Bianco Monasterace Rovigo Sala Consilina Ravenna Manduria Rivoli Monza Petilia Policastro Foggia San Benedetto del Tronto Villa San Giovanni Tropea San Bonifacio Scalea Forli Lecce Roma Milano Cutro Trieste Avellino Ascoli Piceno Bovalino Marina Soverato Marina Verona Castrovillari Parma Corigliano Calabro Frosinone Pavia Isola di Capo Rizzuto Monfalcone Salerno Teramo Locri Ferrara Bernalda Brescia Rossano Cassino
Aiud 15:11
Aiud Aiud 15:12
Cluj Napoca Turda 15:15
ETA Targu Jiu Cluj Napoca 15:19
Timisoara Teius Alba Iulia Orastie Deva Faget Lugoj 15:20
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 15:43
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia 15:44
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 15:45
Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Aiud Garbova de Jos
Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Calan Alba Iulia 15:48
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 15:58
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 15:59
Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius 16:00
Sebes Sibiu Apoldu de Sus Teius Alba Iulia 16:15
Cluj Napoca Turda 16:18
DACOS Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Calimanesti 16:22
Aiud 16:31
Aiud Aiud 16:32
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 16:38
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 16:39
Cluj Napoca Turda 16:40
Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
Turda Cluj Napoca 16:45
DACOS Cluj Napoca Turda 17:05
Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara 17:15
Turda Cluj Napoca 17:40
Aitrans Petelca Radesti 17:45
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 17:58
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 17:59
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia 18:00
Aitrans Lopadea Noua Turdas 18:05
Sibiu Alba Iulia Sebes Alba 18:18
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 18:35
DACOS Turda Cluj Napoca
Alesd Huedin Turda Cluj Napoca Oradea 18:40
Alba Iulia Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Teius Sebes Talmaciu Calimanesti
Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu Lainici Calan Alba Iulia Orastie
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos 18:58
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 18:59
Aitrans Remetea 19:00
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud
Aiud 19:01
Aiud Aiud 19:02
DACOS Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Calimanesti 19:22
Aitrans Lopadea Veche 19:25
Miraslau Unirea Decea Ocna Mures Inoc 19:30
Alba Iulia Sebes Sibiu Apoldu de Sus Teius 19:50
Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia Ramnicu Valcea Calimanesti 20:00
Arad 20:10
Arad 20:30
Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea 20:43
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 20:44
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud 20:45
DACOS Sibiu Calimanesti Sebes Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea 21:00
Bad Camberg Bruxelles Sankt Polten Dartford Passau Limburg an der Lahn Aalst Loosdorf Regensburg Londra Bad Honnef am Rhein Drongen Melk Nurnberg Luton Siegburg Brugge Kemmelbach Nurnberg Koln Jabbeke Amstetten Wurzburg Frechen Ostende Oed Wurzburg Aachen Calais Sankt Valentin Wertheim Liege Dover Linz Spessart Liege Kent Wels Weiskirchen Bruxelles Budapesta Canterbury Haag Frankfurt Bruxelles Viena Maidstone Suben
Arad 21:10
Aiud 21:46
Aiud Aiud 21:47
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 21:55
Aitrans Remetea 22:00
Arad
Aitrans Ciuguzel 22:05
Bucuresti Sebes Calimanesti Saliste Miercurea Sibiului Teius Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu Alba Iulia 22:10
Somcuta Mare Satu Mare Cicirlau Seini Baia Mare Dej Gherla Cluj Napoca Turda Tautii Magheraus Gilgau Apa Ileanda Livada 22:15
Aitrans Petelca Radesti 22:30
Sanmihaiu Almasului Mera Turda Chendremal Radaia Cluj Napoca Zimbor Suceag Zalau Sutoru Baciu Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Unirea Pericei Topa Mica Varsolt Berindu Hereclean Mihaesti Ciumarna Sanpaul Romanasi Sardu Poarta Salajului Nadasel 23:10
Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia 23:38
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 23:39
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud 23:40
Mai multe despre Aiud
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Alba