Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Avrig

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Avrig ➞ Roman

miercuri,
26 ian 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:20
7h 10m
15:30
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 08:20
    Avrig Somarest
  2. Autocar: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 15:30
    Roman Petrom
Durată: 7h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2022
10:50
7h 00m
17:50
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 10:50
    Avrig Somarest
  2. Autocar: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 17:50
    Roman Petrom
Durată: 7h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 01/2022
21:00
6h 30m
03:30
Apetrans
Vezi detalii

Pot aparea mici intarzieri din cauza traficului sau a lucrarilor la carosabil.

  1. 21:00
  2. Autocar: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 03:30 +1 zi
    Roman Autogara DLS
Durată: 6h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 01/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Avrig - Roman

Care este prețul călătoriei cu autocarul Avrig - Roman?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Avrig la Roman este cuprins între 100 și 120 RON.

De unde pleacă autocarul din Avrig către Roman?

De la Avrig la Roman circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Fabrica de Incaltaminte, Somarest.

Când pleacă autocarul din Avrig către Roman?

Primul autobuz din Avrig pleacă la ora 08:20, iar ultimul pleacă la ora 21:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Avrig către Roman?

Călătoria Avrig-Roman cu autocarul, durează între 6h 30min și 7h 10min.