Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Baia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Baia ➞ Mahmudia

sâmbătă,
29 ian 2022
3 curse disponibile

07:27
1h 48m
09:15
Sherif
22lei?
Vezi detalii
  1. 07:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 09:15
    Mahmudia Statie Mahmudia
Durată: 1h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
22lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
13:27
1h 48m
15:15
Sherif
22lei?
Vezi detalii
  1. 13:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 15:15
    Mahmudia Statie Mahmudia
Durată: 1h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
22lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
17:27
1h 48m
19:15
Sherif
22lei?
Vezi detalii
  1. 17:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 19:15
    Mahmudia Statie Mahmudia
Durată: 1h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
22lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Baia - Mahmudia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Baia - Mahmudia?

Prețul unei călători cu autocarul de la Baia la Mahmudia este de 22 RON.

De unde pleacă autocarul din Baia către Mahmudia?

De la Baia la Mahmudia circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Trace Trans Corporation.

Când pleacă autocarul din Baia către Mahmudia?

Primul autobuz din Baia pleacă la ora 07:27, iar ultimul pleacă la ora 17:27.

Cât durează călătoria cu autocarul din Baia către Mahmudia?

Călătoria cu autocarul de la Baia la Mahmudia, durează 1h 48min.