Filtrează rezultate

General

Plecare din Baraolt

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Baraolt ➞ Sovata

sâmbătă,
11 iul 2020
3 curse disponibile

07:15 - 10:14
Balint Trans
2h 59min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 07:15
    Baraolt Statie Baraolt
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
  3. 10:14
Durată: 2h 59min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
09:15 - 11:49
Balint Trans
2h 34min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 09:15
    Baraolt Statie Baraolt
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 11:49
Durată: 2h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
13:45 - 16:19
Balint Trans
2h 34min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 13:45
    Baraolt Statie Baraolt
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 16:19
Durată: 2h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
17:45 - 20:04
Balint Trans
2h 19min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 17:45
    Baraolt Statie Baraolt
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 20:04
Durată: 2h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Baraolt - Sovata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Baraolt - Sovata?

Prețul unei călători cu autocarul de la Baraolt la Sovata este de 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Baraolt către Sovata?

De la Baraolt la Sovata circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Baraolt.

Când pleacă autocarul din Baraolt către Sovata?

Primul autobuz din Baraolt pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 17:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Baraolt către Sovata?

Călătoria Baraolt-Sovata cu autocarul, durează între 2h 19min și 2h 59min.