Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brasov

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Brașov, Romania ➞ Praga, Cehia

miercuri,
27 ian 2021
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:00 - 22:00
Comati PSG
17h 00min
70
Vezi detalii

Circulă doar joi

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 05:00
  2. Traseu: Romania - Suedia (1)
  3. 22:00
Durată: 17h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 11/2020
09:00 - 02:45
Comati PSG
17h 45min
70
Vezi detalii

Circulă doar marți

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 09:00
  2. Traseu: Romania - Danemarca (1)
  3. 02:45 +1 zi
Durată: 17h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 11/2020
09:00 - 02:45
Comati PSG
17h 45min
70
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 09:00
  2. Traseu: Romania - Suedia (2)
  3. 02:45 +1 zi
Durată: 17h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 01/2021
09:00 - 02:45
Comati PSG
17h 45min
70
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 09:00
  2. Traseu: Romania - Danemarca (2)
  3. 02:45 +1 zi
Durată: 17h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 01/2021
19:00 - 17:00
Latino Expres
22h 00min
100
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar joi

  1. 19:00
  2. Traseu: Ant 2 Brasov - Arad
  3. 02:00 +1 zi
  1. 02:00
  2. Traseu: 03.Latino Romania - Norvegia
  3. 17:00
    Praga GARA
Durată: 22h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 12/2020
03:50 - 04:58
Romfour Romania
13h 03min
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 03:50
  2. Traseu: BUCURESTI-BUDAPESTA
    • Dotări:
  3. 11:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Traseu: ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 05:00 +1 zi
    Praga La adresa
Durată: 13h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 01/2021
07:45 - 00:19
Aliseb Tours Romania
16h 34min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 07:45
    Brasov Statie Brasov
  2. Traseu: TRANSPORT INTERNATIONAL ANGLIA
    • Dotări:
  3. 00:19 +1 zi
Durată: 16h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2021
11:00 - 05:30
XXL Tours
18h 30min
-
Vezi detalii

XXL Tours

Circulă doar duminică

XXL Tours ofera in pretul biletului DUS-INTORS 2 mese gratuite, coletele pina la 10 kg cost 100 SEK, coletele de peste 10 kg se vor taxa cu 10 SEK/kg, plicurile fara valoare se vor taxa cu 100 SEK

  1. 11:00
  2. Traseu: Romania - Suedia
  3. 05:30 +1 zi
Durată: 18h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: XXL Tours | Ultima actualizare: 01/2020
11:00 - 21:48
Aliseb Tours Romania
10h 43min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 11:00
  2. Traseu: TULCEA CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:30
  1. 13:30
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  3. 21:50
    Praga GARA
Durată: 10h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2021
11:30 - 04:44
Panda Trans Tour
17h 14min
100
Vezi detalii

Circulă doar vineri

Pentru rezervari apelati :0741057343 , 0748564547 In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg, 2 soferi la fiecare cursa, Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 11:30
  2. Traseu: Romania - Ungaria - Slovacia - Cehia - Germania
  3. 04:44 +1 zi
Durată: 17h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: Panda Trans Tour | Ultima actualizare: 01/2021
14:00 - 08:00
Danytur
18h 00min
-
Vezi detalii

Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.

  1. 14:00
  2. Traseu: Romania - Germania
    • Dotări:
  3. 04:00 +1 zi
    Viena la adresa
  1. 04:00
    Viena la adresa
  2. Traseu: Germania A 3
    • Dotări:
  3. 08:00
    Praga La adresa
Durată: 18h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
14:30 - 08:30
BEPS TRAVEL
18h 00min
100
Vezi detalii

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 14:30
  2. Traseu: Romania-Anglia-Irlanda-Irlanda de Nord
    • Dotări:
  3. 08:30 +1 zi
Durată: 18h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 01/2021
14:30 - 08:30
BEPS TRAVEL
18h 00min
100
Vezi detalii

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 14:30
  2. Traseu: Romania-Anglia-Scotia
    • Dotări:
  3. 08:30 +1 zi
Durată: 18h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 01/2021
19:30 - 15:00
ORLAN
19h 30min
80?
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

Cursa este REGULATA. Avem oferte speciale pentru: - studenti si pensionari reducere 10% din costul biletului; -copii pina la 2 ani reducere 80% din costul biletului; -copii de la 2 pina la 12 ani reducere 50% din costul biletului.

  1. 19:30
  2. Traseu: Husi - Barlad - Tecuci - Adjud - Onesti - Brasov - Fagaras -sibiu - Sebes - Deva - Arad - Brno - Pr
  3. 15:00 +1 zi
Durată: 19h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80?
Sursa: Orlan Praga | Ultima actualizare: 04/2018
19:30 - 15:00
Express BusLine
19h 30min
75?
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

  1. 19:30
  2. Traseu: Chisinau - Praga
  3. 15:00 +1 zi
Durată: 19h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
75?
Sursa: Dactrans | Ultima actualizare: 10/2015
19:30 - 15:00
Express BusLine
19h 30min
75?
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

  1. 19:30
  2. Traseu: Chisinau-Praga
  3. 15:00 +1 zi
Durată: 19h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
75?
Sursa: Dactrans | Ultima actualizare: 10/2015
22:30 - 16:20
TransMarian Braila
17h 50min
100
Vezi detalii

Circulă doar marți și joi

  1. 22:30
  2. Traseu: Romania - Suedia
  3. 16:20 +1 zi
    Praga GARA
Durată: 17h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 10/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brașov - Praga

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brașov - Praga?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brașov la Praga este cuprins între 331 și 473 RON.

De unde pleacă autocarul din Brașov către Praga?

De la Brașov la Praga circulă 22 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Brasov, Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov), PECO OMV-GARA C.F.R, Statie Brasov.

Când pleacă autocarul din Brașov către Praga?

Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 03:50, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Praga?

Călătoria Brașov-Praga cu autocarul, durează între 8h 53min și 22h 00min.