Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Iași, Romania ➞ Praga, Cehia

sâmbătă,
8 mai 2021
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:39
1z 2h
02:45
Comati PSG
100
Vezi detalii

Circulă doar marți

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 00:39
  2. Microbuz: Ant 3 Botosani - Brasov
  3. 09:00
  1. 09:00
  2. Autocar: Romania - Danemarca (1)
  3. 02:45 +1 zi
Durată: 1zi 2h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 04/2021
08:00
1z 8h
17:00
Latino Expres
-
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar marți, joi, vineri și duminică

0040263701919

  1. 08:00
  2. Autocar: Ant 7 Iasi - Brasov (preda la Antena 2)
  3. 18:00
  1. 19:00
  2. Autocar: Ant 2 Brasov - Arad
  3. 02:00 +1 zi
  1. 02:00
  2. Autocar: 03.Latino Romania - Norvegia
  3. 17:00
    Praga GARA
Durată: 1zi 8h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 04/2021
23:30
1z 3h
02:45
Comati PSG
70
Vezi detalii

Circulă doar vineri

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 23:30
  2. Autocar: Romania - Suedia (2)
  3. 02:45 +2 zile
Durată: 1zi 3h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 04/2021
05:05
19h 14m
00:19
Aliseb Tours Romania
109
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 05:05
  2. Autocar: TRANSPORT INTERNATIONAL ANGLIA
    • Dotări:
  3. 00:19 +1 zi
Durată: 19h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
109
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2021
06:00
16h 53m
22:58
Aliseb Tours Romania
109
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 06:00
  2. Autocar: TULCEA CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:30
  1. 13:30
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 23:00
    Praga GARA
Durată: 16h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
109
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2021
07:00
1z 1h
08:00
Danytur
-
Vezi detalii

Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.

  1. 07:00
  2. Autocar: Romania A 1
    • Dotări:
  3. 03:50 +1 zi
    Schwechat La adresa
  1. 03:50
    Schwechat La adresa
  2. Autocar: Romania - Germania
    • Dotări:
  3. 04:00
    Viena la adresa
  1. 04:00
    Viena la adresa
  2. Autocar: Germania A 3
    • Dotări:
  3. 08:00
    Praga La adresa
Durată: 1zi 1h
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 02/2021
08:00
1z
08:30
BEPS TRAVEL
100
Vezi detalii

Circulă doar miercuri

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 08:00
  2. Autocar: Romania-Anglia-Irlanda-Irlanda de Nord
  3. 08:30 +1 zi
Durată: 1zi
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 03/2021
08:00
1z
08:30
BEPS TRAVEL
100
Vezi detalii

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

Circulă doar miercuri și duminică

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 08:00
  2. Microbuz: Romania-Anglia-Scotia
  3. 08:30 +1 zi
Durată: 1zi
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 03/2021
08:15
16h 43m
00:58
Romfour Romania
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 08:15
  2. Autocar: ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 00:58 +1 zi
    Praga La adresa
Durată: 16h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 03/2021
08:30
20h 28m
04:58
Romfour Romania
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 08:30
  2. Microbuz: ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 04:58 +1 zi
    Praga La adresa
Durată: 20h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 03/2021
13:00
1z 3h
16:20
TransMarian Braila
100
Vezi detalii

Circulă doar marți și joi

  1. 13:00
  2. Autocar: Romania - Suedia
  3. 16:20 +1 zi
    Praga GARA
Durată: 1zi 3h
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 04/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Praga

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Praga?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Praga este cuprins între 331 și 504 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Praga?

De la Iași la Praga circulă 18 autobuze cu plecare din stațiile Parcare Billa la Gara, Gara CFR - Mc Donald's, Carrefour (ex. Billa) - Str. Arcu, Nr.29, Agentia BEPS TRAVEL, Gara CFR Iasi, Autogara Transbus Codreanu SRL, Gara CFR (Codreanu), Carrefour (ex. Billa).

Când pleacă autocarul din Iași către Praga?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 00:39, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Praga?

Călătoria Iași-Praga cu autocarul, durează între 13h 53min și 1zi 8h .