Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze București ➞ Ulmi

sâmbătă,
28 ian 2023
12 curse disponibile

07:20
1h 40m
09:00
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:20
  2. Autocar: @ Bucuresti - Targoviste - Candesti Vale
  3. 09:00
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022
08:15
1h 36m
09:51
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 08:15
  2. Microbuz: * Bucuresti-Targoviste-Pucioasa
  3. 09:51
Durată: 1h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
09:50
1h 20m
11:10
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 09:50
  2. 09:55
  3. Autocar: * Bucuresti - Bezdead
  4. 11:10
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
11:00
1h 20m
12:20
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 11:00
  2. 11:05
  3. Microbuz: * Bucuresti - Bezdead
  4. 12:20
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
11:15
1h 20m
12:35
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 11:15
  2. 11:20
  3. Microbuz: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  4. 12:35
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 07/2022
11:45
1h 36m
13:21
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 11:45
  2. Microbuz: * Bucuresti-Targoviste-Pucioasa
  3. 13:21
Durată: 1h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
14:05
1h 15m
15:20
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Nu a circulat? Semnalați aici (6 comentarii)

  1. 14:05
  2. 14:00
  3. Microbuz: * Bucuresti - Bezdead
  4. 15:20
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
15:00
1h 20m
16:20
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 15:00
  2. 15:05
  3. Microbuz: * Bucuresti - Bezdead
  4. 16:20
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
16:05
1h 20m
17:25
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 16:05
  2. 16:10
  3. Microbuz: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  4. 17:25
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 07/2022
17:00
1h 20m
18:20
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. 17:05
  3. Microbuz: * Bucuresti - Bezdead
  4. 18:20
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
17:45
1h 36m
19:21
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 17:45
  2. Microbuz: * Bucuresti-Targoviste-Pucioasa
  3. 19:21
Durată: 1h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
18:30
1h 20m
19:50
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. 18:35
  3. Microbuz: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  4. 19:50
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 07/2022
19:00
1h 20m
20:20
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 19:00
  2. 19:05
  3. Autocar: * Bucuresti - Bezdead
  4. 20:20
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
19:30
1h 36m
21:06
GRUP ATYC
10lei
Vezi detalii
  1. 19:30
  2. Microbuz: * Bucuresti-Targoviste-Pucioasa
  3. 21:06
Durată: 1h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Ulmi

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Ulmi?

Prețul unei călători cu autocarul de la București la Ulmi este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Ulmi?

De la București la Ulmi circulă 23 autobuze cu plecare din stațiile Calea Grivitei Banca Romaneasca, Autogara IDM Basarab Kennedy.

Când pleacă autocarul din București către Ulmi?

Primul autobuz din București pleacă la ora 07:20, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Ulmi?

Călătoria București-Ulmi cu autocarul, durează între 1h 15min și 1h 40min.