Română

Autobuze București → Curtea de Argeș

13 autobuze circulă între București și Curtea de Argeș cu plecare din stațiile București - Autogara Militari și sosire în stațiile Curtea de Argeș - Autogara RMR Curtea de Arges, Curtea de Argeș - Statie Str. Valea Iasului, Curtea de Argeș - Statie B-dul Basarabilor TRAFO Posada.
Primul autobuz pleacă la 09:00. Ultimul este la 19:30. Călătoria durează peste 1h45'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
09:00
09:20
LMMJVSD
2h
15:20
11:00
Amfurat strlen
CFL
LMMJVSD
32lei
Cumpără bilet
Informații
14:30
21:20
LMMJVSD
2h
14:00
16:30
Amfurat strlen
CFL
LMMJVSD
32lei
Cumpără bilet
Informații
16:15
06:40
LMMJVSD
2h
21:30
18:15
Amfurat strlen
CFL
LMMJVSD
32lei
Cumpără bilet
Informații
18:30
12:50
LMMJVSD
2h
10:40
20:30
Amfurat strlen
CFL
LMMJVSD
32lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
11:15
05:50
LMMJVSD
2h28'
08:20
13:43
Amfurat strlen
Amic
LMMJVSD
Informații
12:00
10:50
LMMJVSD
2h
19:50
14:00
Amfurat strlen
Amic
LMMJVSD
Informații
16:15
13:00
LMMJVSD
2h28'
16:30
18:43
Amfurat strlen
Amic
LMMJVSD
Informații
18:00
20:20
LMMJVSD
1h57'
09:40
19:57
Amfurat strlen
Amic
LMMJVSD
Informații
19:30
23:00
LMMJVSD
2h28'
08:00
21:58
Amfurat strlen
Astra S.A.
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru