Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Pitesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Pitești ➞ Curtea de Argeș

vineri,
29 ian 2021
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

10:03 - 11:00
CFL
57min
10lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 01.02.2021 .
,,,

  1. 10:03
  2. Traseu: Bucuresti - Curtea de Arges
  3. 11:00
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Continental Fast Line SRL | Ultima actualizare: 09/2020
15:33 - 16:30
CFL
57min
10lei
Vezi detalii

CFL

Continental Fast Line SRL

Circulă începând cu 01.02.2021 .
,,,

  1. 15:33
  2. Traseu: Bucuresti - Curtea de Arges
  3. 16:30
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Continental Fast Line SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:18 - 18:15
CFL
57min
10lei
Vezi detalii

CFL

Continental Fast Line SRL

Circulă începând cu 01.02.2021 .
,,,

  1. 17:18
  2. Traseu: Bucuresti - Curtea de Arges
  3. 18:15
Durată: 57min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Continental Fast Line SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:33 - 20:30
CFL
57min
10lei
Vezi detalii

CFL

Continental Fast Line SRL

Circulă începând cu 01.02.2021 .
,,,

  1. 19:33
  2. Traseu: Bucuresti - Curtea de Arges
  3. 20:30
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Continental Fast Line SRL | Ultima actualizare: 09/2020
12:57 - 13:43
Amic
46min
-
Vezi detalii
  1. 12:57
  2. Traseu: Bucuresti - Curtea De Arges
    • Dotări:
  3. 13:43
Durată: 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 09/2020
13:15 - 14:00
Amic
45min
-
Vezi detalii
  1. 13:15
  2. Traseu: Bucuresti - Curtea De Arges
    • Dotări:
  3. 13:45
  4. 13:55
  5. 14:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:57 - 18:43
Amic
46min
-
Vezi detalii
  1. 17:57
  2. Traseu: Bucuresti - Curtea De Arges
    • Dotări:
  3. 18:43
Durată: 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:15 - 19:57
Amic
42min
-
Vezi detalii
  1. 19:15
  2. Traseu: Bucuresti - Curtea De Arges
  3. 19:58
  4. 20:00
  5. 19:57
Durată: 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Pitești - Curtea de Argeș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Pitești - Curtea de Argeș?

Prețul unei călători cu autocarul de la Pitești la Curtea de Argeș este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Pitești către Curtea de Argeș?

De la Pitești la Curtea de Argeș circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Nord (Girexim).

Când pleacă autocarul din Pitești către Curtea de Argeș?

Primul autobuz din Pitești pleacă la ora 10:03, iar ultimul pleacă la ora 19:33.

Cât durează călătoria cu autocarul din Pitești către Curtea de Argeș?

Călătoria Pitești-Curtea de Argeș cu autocarul, durează între 30min și 57min.