Română

Curse Bucuresti - Vasilati

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Bucuresti / Bucharest / Bukarest / Bucarest la Vasilati
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
10:13
05:35
47'
16:19 06:22 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Informații
12:22
09:00
43'
24:53 09:43 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Informații
8:5
09:30
1h
18:29 10:30 Ridm Impex
LMMJVSD
Informații
11:52
10:30
1h11'
19:17 11:41 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
13:52
10:35
43'
19:3 11:18 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Informații
13:48
11:30
1h11'
18:47 12:41 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
12:20
12:07
43'
18:28 12:50 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Informații
11:5
12:15
1h
20:0 13:15 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
9:53
13:45
1h11'
17:4 14:56 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
9:17
13:45
1h15'
24:20 15:00 Nikarom Group
LMMJVSD
Informații
10:20
14:05
46'
23:3 14:51 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Informații
9:19
15:00
1h
17:11 16:00 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
9:52
15:30
1h
16:2 16:30 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
12:40
15:36
44'
23:30 16:20 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
8:15
16:50
47'
24:37 17:37 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Informații
10:36
17:30
1h
21:40 18:30 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
10:58
17:30
1h
22:46 18:30 Nikarom Group
LMMJVSD
Informații
9:42
18:30
1h
15:39 19:30 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
8:56
18:50
44'
21:17 19:34 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Informații
9:2
19:30
1h
19:26 20:30 Rapid Trans Ami
LMMJVSD
Informații
13:43
20:45
43'
19:36 21:28 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Informații
10:18
22:45
43'
15:25 23:28 Transferoviar Calatori
LMMJVSD
4,5lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru