Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cluj Napoca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cluj Napoca ➞ Onești

vineri,
29 ian 2021
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:30 - 13:15
EMMALINES
6h 45min
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice/ONLINE, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Efectuam servicii de preluare a călătorilor de la domiciliu!!!

  1. 06:30
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 6h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
07:00 - 12:50
Genese
5h 50min
120lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

TRASEU :FOCSANI - ADJUD - ONESTI - BRASOV SIGHISOARA - TG. MURES- TURDA - CLUJ + RETUR. Rezervarile se confirma telefonic. Pot exista intarzieri de 15 min din cauza traficului.

  1. 07:00
    Cluj Napoca Piata Garii Nord
  2. Traseu: Charter Cluj-Napoca - Focsani
  3. 12:50
Durată: 5h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Genese Impex | Ultima actualizare: 01/2021
11:00 - 17:30
EMMALINES
6h 30min
120lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice/ONLINE, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Efectuam servicii de preluare a călătorilor de la domiciliu!!!

  1. 11:00
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 17:30
Durată: 6h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
11:50 - 18:29
STARCOF
6h 39min
Vezi detalii
  1. 11:50
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Traseu: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 18:29
Durată: 6h 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 01/2021
12:00 - 18:45
TFT
6h 45min
Vezi detalii

achizitionand bilete online aveti prioritate la rezervarile de loc. deviza noastra este "Confort si siguranta!

  1. 12:00
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Traseu: FLORESTI-CLUJ-TURDA-TG MURES-SIGHISOARA-BRASOV-TG SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
  3. 18:45
Durată: 6h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 01/2021
15:10 - 21:20
Genese
6h 10min
Vezi detalii

TRASEU :FOCSANI - ADJUD - ONESTI - BRASOV SIGHISOARA - TG. MURES- TURDA - CLUJ + RETUR. Rezervarile se confirma telefonic. Pot exista intarzieri de 15 min din cauza traficului.

  1. 15:10
    Cluj Napoca Piata Garii Nord
  2. Traseu: Charter Cluj-Napoca - Focsani
    • Dotări:
  3. 21:20
Durată: 6h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Genese Impex | Ultima actualizare: 01/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Onești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca - Onești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Onești este cuprins între 120 și 130 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Onești?

De la Cluj Napoca la Onești circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Piata Garii Nord, Benzinaria OMV Calea Floresti, Piata Unirii.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Onești?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 15:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Onești?

Călătoria Cluj Napoca-Onești cu autocarul, durează între 5h 50min și 6h 45min.