Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sibiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sibiu ➞ Onești

duminică,
27 sep 2020
12 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:00 - 13:45
Trans Polosam
5h 45min
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 08:00
  2. Traseu: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 13:45
Durată: 5h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 09/2020
09:15 - 14:00
EMMALINES
4h 45min
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Preturi variabile*,cu REDUCERE doar la bilete ONLINE!

  1. 09:15
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 4h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 09/2020
10:00 - 14:24
STARCOF
4h 24min
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Traseu: FLORESTI-CLUJ-ALBA-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 14:24
Durată: 4h 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof | Ultima actualizare: 09/2020
10:30 - 15:50
Trans Polosam
5h 20min
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 10:30
  2. Traseu: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 15:50
Durată: 5h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 09/2020
13:30 - 18:00
EMMALINES
4h 30min
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Preturi variabile*,cu REDUCERE doar la bilete ONLINE!

  1. 13:30
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 18:00
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 09/2020
20:15 - 01:30
Apetrans
5h 15min
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0741220050, pentru zilele impare 0741220055


  1. 20:15
  2. Traseu: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 01:30 +1 zi
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 08/2020
03:00 - 07:25
Erick Trans
4h 25min
-
Vezi detalii

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 03:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 07:25
Durată: 4h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 09/2020
10:30 - 16:00
RazTravel
5h 30min
100lei
Vezi detalii

Cumpara bilete online pt rezervare sigura.RAZTRAVEL.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice nu au rezervari ferme si poate fi anulata rezervarea.Orarul este cu caracter informativ.Pt grupuri oferim curse supl

  1. 10:30
  2. Traseu: Arad - Galati
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 09/2020
11:00 - 16:25
Erick Trans
5h 25min
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 11:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 16:25
Durată: 5h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 09/2020
12:30 - 18:10
Vertrantis
5h 40min
70lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 12:30
  2. Traseu: Timisoara - Husi
    • Dotări:
  3. 18:10
    Onesti Statie Onesti
Durată: 5h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 02/2020
15:00 - 20:20
Diony Travel
5h 20min
-
Vezi detalii

Circulă începând cu 30.09.2020 .
carantina

  1. 15:00
  2. Traseu: Sibiu - Chisinau
    • Dotări:
  3. 20:20
Durată: 5h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Diony Travel | Ultima actualizare: 03/2020
16:30 - 22:10
Vertrantis
5h 40min
70lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 16:30
  2. Traseu: Timisoara - Husi
  3. 22:10
    Onesti Statie Onesti
Durată: 5h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 02/2020
18:00 - 22:25
Erick Trans
4h 25min
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 18:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 22:25
Durată: 4h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 09/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Onești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Onești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sibiu la Onești este cuprins între 70 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Onești?

De la Sibiu la Onești circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Gara CFR Sibiu, Autogara Turnisor (Atlassib), Motel Select-Petrom.

Când pleacă autocarul din Sibiu către Onești?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la ora 03:00, iar ultimul pleacă la ora 20:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Onești?

Călătoria Sibiu-Onești cu autocarul, durează între 4h 24min și 5h 45min.