Filtrează rezultate

General

Plecare din Cluj Napoca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cluj Napoca ➞ Turda

miercuri,
15 iul 2020
42 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:15 - 09:56
Normandia
41min
Vezi detalii

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 09:15
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cj2 RETUR - 09:15 - Cluj Napoca-Targu Jiu-Horezu
  3. 09:56
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
11:00 - 11:42
Patru Plus Trans
42min
Vezi detalii

Circulă începând cu 05.08.2020 .
Masura pentru evitarea raspandirii Covid 19

Circula Doar Marti - Joi - Sambata

  1. 11:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: 3 Cluj Napoca - Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 11:42
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Patru Plus Trans | Ultima actualizare: 03/2020
11:00 - 11:45
Alis Grup
45min
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Circulă doar marți, joi și sâmbătă

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 11:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Oradea - Cluj Napoca - Targu Mures - Reghin - Toplita - Ghergheni - Lacu Rosu - Bicaz - Piatra Neam
  3. 11:45
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
12:00 - 12:41
Normandia
41min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 12:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cj1 RETUR - 12:00 - Cluj Napoca - Horezu
  3. 12:41
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 02/2020
15:00 - 15:38
Normandia
38min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 15:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cj3 RETUR - 15:00 - Cluj Napoca-Horezu
  3. 15:38
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
06:00 - 07:08
Fany
1h 08min
-
Vezi detalii

Fany

  1. 06:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Abrud
    • Dotări:
  3. 07:08
Durată: 1h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
06:00 - 06:45
Fany
45min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 06:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Cluj Napoca - Sibiu
    • Dotări:
  3. 06:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
06:30 - 07:00
Axi Tours
30min
-
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex

Rezervarile se fac cu 1 zi inainte dupa ora 8:00 , rezervarile de pe traseu se fac in momentul in care masina pleaca de la capat de linie 15:00 respectiv 6:30 in ziua plecari (Medias respectiv Tarnaveni).

  1. 06:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Brasov
    • Dotări:
  3. 07:00
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 06/2020
06:30 - 07:15
RazTravel
45min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, sâmbătă și duminică

TUR - RETUR

  1. 06:30
    Cluj Napoca Gara CFR Cluj Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Galati
  3. 07:15
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:00 - 07:41
Romtimex SRL
41min
7lei
Vezi detalii

Rezervari intre orele 07:00 si 20:00, 0730.223.590 / 0752.991.269 / 0764.487.721

  1. 07:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Slatina
    • Dotări:
  3. 07:41
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Romtimex SRL | Ultima actualizare: 03/2020
07:15 - 07:45
AUTOGENN
30min
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 07:15
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 07:45
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
07:45 - 08:22
DACOS
37min
8lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 07:45
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 08:22
    Turda Statie Turda
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
08:30 - 08:55
AUTOGENN
25min
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 08:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 08:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
09:00 - 09:45
Ami Turing
45min
10lei
Vezi detalii

Ami Turing

Ami Turing SRL

program rezervari zilnic: 08:00-20:00 Telefon: 0720979645

  1. 09:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: RETUR IASI (IS) - ORADEA (BH)
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Ami Turing SRL | Ultima actualizare: 06/2020
09:00 - 09:30
Irina Trans
30min
10lei?
Vezi detalii

Program rezervari: 08:00-20:00. telefon fix 0332464562/ mobil 0749226971/ 0748136552

  1. 09:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Oradea - Iasi
  3. 09:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 09/2018
10:00 - 10:41
DACOS
41min
8lei?
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 10:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Bucuresti
  3. 10:41
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
10:30 - 11:10
Fany
40min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 10:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Bistrita - Timisoara
    • Dotări:
  3. 11:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
11:00 - 11:40
Cornul Prest
40min
10lei
Vezi detalii
  1. 11:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Deva
  3. 11:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
11:00 - 11:40
Cornul Prest
40min
10lei
Vezi detalii
  1. 11:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca- Hunedoara
  3. 11:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
11:30 - 12:00
AUTOGENN
30min
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

  1. 11:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Oradea - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 01/2020
12:30 - 13:15
Fany
45min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 12:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: P. Bargaului - Bistrita- Cluj Napoca-turda- Aiud- Teius- Alba- Orastie- Deva- Lugoj- Timisoara
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
12:35 - 13:15
Fany
40min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 12:35
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Satu Mare- Cluj - bucuresti
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
12:35 - 13:15
Fany
40min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 12:35
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
13:00 - 14:15
Ariesul
1h 15min
6lei
Vezi detalii
  1. 13:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Cluj Napoca - Campeni
    • Dotări:
  3. 14:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Ariesul | Ultima actualizare: 05/2020
13:00 - 13:41
DACOS
41min
8lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 13:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 13:41
    Turda Statie Turda
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
13:20 - 13:50
Coțofană
30min
Vezi detalii
  1. 13:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Oradea - Horezu
    • Dotări:
  3. 13:50
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Cotofana SRL | Ultima actualizare: 05/2020
13:45 - 14:30
Rocada Serv
45min
-
Vezi detalii
  1. 13:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 14:30
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 07/2020
14:00 - 14:41
DACOS
41min
8lei?
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 14:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Bucuresti
  3. 14:41
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
14:00 - 14:45
Fany
45min
-
Vezi detalii

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 14:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Cluj Napoca - Sibiu
    • Dotări:
  3. 14:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
14:30 - 15:10
Cornul Prest
40min
10lei
Vezi detalii
  1. 14:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Deva
  3. 15:10
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
14:45 - 15:15
AUTOGENN
30min
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 14:45
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 15:15
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
15:30 - 16:10
Cornul Prest
40min
10lei
Vezi detalii
  1. 15:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Deva
  3. 16:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
15:30 - 16:10
Cornul Prest
40min
10lei
Vezi detalii
  1. 15:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca- Hunedoara
  3. 16:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
16:00 - 16:35
Alis Grup
35min
7lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut Traseu efec

  1. 16:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Brad
  3. 16:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 05/2020
16:00 - 16:41
DACOS
41min
8lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 16:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 16:41
    Turda Statie Turda
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
17:00 - 17:40
Fany
40min
-
Vezi detalii

Fany

0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 17:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Oradea- Huedin- Cluj- Turda- Teius- Alba- Sebes-sibiu
    • Dotări:
  3. 17:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
17:30 - 17:55
AUTOGENN
25min
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 17:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 17:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
17:30 - 18:11
DACOS
41min
8lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 17:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 18:11
    Turda Statie Turda
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
18:00 - 18:45
RazTravel
45min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, vineri și duminică

TUR - RETUR

  1. 18:00
    Cluj Napoca Gara CFR Cluj Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Galati
  3. 18:45
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 07/2020
18:00 - 18:40
Rocada Serv
40min
-
Vezi detalii
  1. 18:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 18:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 07/2020
18:30 - 19:00
AUTOGENN
30min
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

  1. 18:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Oradea - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 19:00
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 01/2020
20:00 - 20:40
Cornul Prest
40min
10lei
Vezi detalii
  1. 20:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Deva
  3. 20:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Cornul Prest | Ultima actualizare: 05/2020
20:00 - 20:30
AUTOGENN
30min
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 20:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
21:00 - 21:30
Fany
30min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 21:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Satu Mare - Baia Mare - Cluj Napoca - Alba Iulia - Sibiu - Ramnicu Valcea - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 21:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
21:30 - 22:15
Fany
45min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 21:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Satu Mare - Bucuresti- Constanta- Mangalia
    • Dotări:
  3. 22:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
22:00 - 22:40
Cento Trans
40min
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 22:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Traseu: Simleu Silvaniei - Cluj Napoca - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 22:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Turda

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca - Turda?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Turda este cuprins între 6 și 14 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Turda?

De la Cluj Napoca la Turda circulă 63 autobuze cu plecare din stațiile Parcare BILLA, Autogara BETA CLUJ, Autogara Fany, Parcare POLUS CENTER, Benzinaria OMV Calea Floresti, Parcare Billa Manastur, Gara CFR Cluj Napoca.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Turda?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Turda?

Călătoria Cluj Napoca-Turda cu autocarul, durează între 25min și 1h 15min.