Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Focsani

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Focșani ➞ Lepșa

luni,
30 mai 2022
5 curse disponibile

08:15
2h 34m
10:49
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 08:15
  2. Autocar: 7 Focsani - Brasov
  3. 10:49
    Lepsa Statie Lepsa
Durată: 2h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:00
1h 40m
10:40
Interobert Express
-
Vezi detalii

Interobert Express

Interobert-Express SRL

Info: +4-0724-384.686 (via Sos. Vrancei) - Lepsa si Lepsa Manastire

  1. 09:00
  2. Microbuz: VN Focsani - Lepsa
  3. 10:40
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Interobert-Express SRL | Ultima actualizare: 04/2021
12:45
1h 40m
14:25
Interobert Express
-
Vezi detalii

Interobert Express

Interobert-Express SRL

Info: +4-0724-384.686 (via Sos. Vrancei) - Lepsa si Lepsa Manastire

  1. 12:45
  2. Microbuz: VN Focsani - Lepsa
  3. 14:25
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Interobert-Express SRL | Ultima actualizare: 04/2021
14:20
1h 40m
16:00
Interobert Express
-
Vezi detalii

Interobert Express

Interobert-Express SRL

Info: +4-0724-384.686 (via Sos. Vrancei) - Lepsa si Lepsa Manastire

  1. 14:20
  2. Microbuz: VN Focsani - Lepsa
  3. 16:00
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Interobert-Express SRL | Ultima actualizare: 04/2021
17:20
1h 40m
19:00
Interobert Express
-
Vezi detalii

Interobert Express

Interobert-Express SRL

Info: +4-0724-384.686 (via Sos. Vrancei) - Lepsa si Lepsa Manastire

  1. 17:20
  2. Microbuz: VN Focsani - Lepsa
  3. 19:00
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Interobert-Express SRL | Ultima actualizare: 04/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Focșani - Lepșa

De unde pleacă autocarul din Focșani către Lepșa?

De la Focșani la Lepșa circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Nord Focsani (Transport Public SA).

Când pleacă autocarul din Focșani către Lepșa?

Primul autobuz din Focșani pleacă la ora 08:15, iar ultimul pleacă la ora 17:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Lepșa?

Călătoria Focșani-Lepșa cu autocarul, durează între 1h 40min și 2h 34min.