Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Focsani

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Focșani ➞ Nereju

miercuri,
10 aug 2022
3 curse disponibile

12:00
1h 55m
13:55
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via SOSEAUA VRANCEI

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 12:00
  2. Microbuz: VN FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC - Nereju
  3. 13:55
    Nereju Statie Nereju
Durată: 1h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
14:15
2h 10m
16:25
Madytrans SRL
-
Vezi detalii

via SOSEAUA VRANCEI

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 14:15
  2. Microbuz: VN FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC - Nereju
  3. 16:25
    Nereju Statie Nereju
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Madytrans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:45
1h 55m
18:40
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via SOSEAUA VRANCEI

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (0 comentarii)

  1. 16:45
  2. Microbuz: VN FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC - Nereju
  3. 18:40
    Nereju Statie Nereju
Durată: 1h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Focșani - Nereju

Despre Focșani - Nereju

De unde pleacă autocarul din Focșani către Nereju?

De la Focșani la Nereju circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Nord Focsani (Transport Public SA).

Când pleacă autocarul din Focșani către Nereju?

Primul autobuz din Focșani pleacă la ora 12:00, iar ultimul pleacă la ora 16:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Nereju?

Călătoria Focșani-Nereju cu autocarul, durează între 1h 55min și 2h 10min.