Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Focsani

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Focșani ➞ Sascut

duminică,
5 dec 2021
5 curse disponibile

07:15
1h 04m
08:19
Drof Tur SRL
-
Vezi detalii
  1. 07:15
  2. Microbuz: Focsani - Sascut - Iasi
    • Dotări:
  3. 08:19
    Sascut Centru
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
11:10
55m
12:05
Irina Trans
12lei
Vezi detalii

+4-0332-464.562 (Fix); 0749226971/ 0748136552 (Mobil) (Program rezervari 08:00-20:00)

  1. 11:10
  2. Midibus: Focsani - Bacau - Iasi
  3. 12:05
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2021
12:05
55m
13:00
Irina Trans
12lei
Vezi detalii

+4-0332-464.562 (Fix); 0749226971/ 0748136552 (Mobil) (Program rezervari 08:00-20:00)

  1. 12:05
  2. Microbuz: Focsani - Bacau - Iasi
  3. 13:00
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2021
17:00
1h 10m
18:10
Cristian Trans
-
Vezi detalii

Cristian Trans

Cristian Trans SRL
  1. 17:00
  2. Midibus: Focsani - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:10
    Sascut Centru
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cristian Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2019
18:00
1h 10m
19:10
Drof Tur SRL
-
Vezi detalii
  1. 18:00
  2. Midibus: Focsani - Sascut - Iasi
    • Dotări:
  3. 19:10
    Sascut Centru
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Focșani - Sascut

Care este prețul călătoriei cu autocarul Focșani - Sascut?

Prețul unei călători cu autocarul de la Focșani la Sascut este de 12 RON.

De unde pleacă autocarul din Focșani către Sascut?

De la Focșani la Sascut circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Nord Focsani (Transport Public SA).

Când pleacă autocarul din Focșani către Sascut?

Primul autobuz din Focșani pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Sascut?

Călătoria Focșani-Sascut cu autocarul, durează între 55min și 1h 10min.