Filtrează rezultate

General

Plecare din Horezu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Horezu ➞ Râmnicu Vâlcea

joi,
9 iul 2020
43 curse disponibile

Bilete disponibile online

03:15 - 04:00
Normandia
45min
Vezi detalii

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 03:15
  2. Traseu: B3 - 00:30 - Petrosani - Bucuresti
  3. 04:00
    Ramnicu Valcea Halta
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2019
05:25 - 06:35
Normandia
1h 10min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 05:25
  2. Traseu: B1 - 05:00 - Vaideeni - Bucuresti
  3. 06:35
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2019
05:30 - 06:50
Normandia
1h 20min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via PLATFORMA CHIMICA

  1. 05:30
  2. Traseu: HOREZU - Oltchim - RAMNICU VALCEA
  3. 06:50
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 06/2020
06:00 - 06:58
Normandia
58min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 06:00
  2. Traseu: SB - 06:00 - Horezu - Sibiu
  3. 06:58
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
08:30 - 09:36
Transmontana
1h 06min
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
  1. 08:30
  2. Traseu: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 09:36
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 06/2020
13:30 - 14:50
Normandia
1h 20min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via PLATFORMA CHIMICA

  1. 13:30
  2. Traseu: HOREZU - Oltchim - RAMNICU VALCEA
  3. 14:50
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 06/2020
14:49 - 15:47
Normandia
58min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 14:49
  2. Traseu: RETUR T3-B2 - 7:00 -TIMISOARA - HOREZU - BUCURESTI
  3. 15:47
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
17:58 - 18:56
Normandia
58min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 17:58
  2. Traseu: T1 RETUR - 10:30 - Timisoara - Ramnicu Valcea
  3. 18:56
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 06/2020
20:15 - 22:00
Transmontana
1h 45min
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

Cursă sezonieră, circulă în fiecare zi în perioada 20.06.2020-10.09.2020 În funcție de numărul de călători circulă microbuz sau autobuz. Bilete online cu reduceri www.obada-transmontana.ro

  1. 20:15
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Mangalia
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 06/2020
01:20 - 02:15
ETA Targu Jiu
55min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic,autocar categoria I

  1. 01:20
  2. Traseu: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 02:15
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
01:56 - 02:55
Viitorul
59min
-
Vezi detalii

Circulă începând cu 15.08.2020 .
.

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 01:56
  2. Traseu: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 02:55
Durată: 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 06/2020
04:30 - 06:32
Transmontana
2h 02min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

via OTESANI

  1. 04:30
  2. Traseu: VL Horezu At. Transmontana SRL - Ramnicu Valcea At. Obada Trans
  3. 06:32
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 2h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2014
05:00 - 06:10
Transmontana
1h 10min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

via SURPATELE

  1. 05:00
  2. Traseu: VL HOREZU AT. TRANSMONTANA - Ramnicu Valcea At. Obada Trans
  3. 06:10
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2014
05:44 - 07:30
Transmontana
1h 46min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 05:44
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Zatreni - Horezu - Ramnicu Valcea
  3. 07:30
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
06:00 - 07:44
Antares Transport
1h 44min
10lei
Vezi detalii

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 06:00
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: VL Horezu - Francesti - Ramnicu Valcea
  3. 07:44
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
06:15 - 08:00
Transmontana
1h 45min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 06:15
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Zatreni - Horezu - Ramnicu Valcea
  3. 08:00
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
06:30 - 07:28
Coțofană
58min
Vezi detalii

Program zilnic de rezervari intre orele 08:00-20:00

  1. 06:30
  2. Traseu: Horezu - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:28
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Cotofana SRL | Ultima actualizare: 05/2020
06:40 - 07:50
Pulsar SRL
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 06:40
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: RETUR RAMNICU VALCEA - HOREZU- BERBESTI - ZATRENI
  3. 07:30
  4. 07:35
  5. 07:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Pulsar SRL | Ultima actualizare: 03/2020
06:45 - 08:00
Pulsar SRL
1h 15min
-
Vezi detalii

via Autog Siva Trans,( la han, la cofetarie) Horezu

  1. 06:45
  2. Traseu: VL Balcesti -ZATRENI - SINESTI - BERBESTI - HOREZU - RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL
  3. 08:00
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Pulsar SRL | Ultima actualizare: 03/2020
07:10 - 09:08
Transmontana
1h 58min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
  1. 07:10
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Horezu - Otesani - Sirineasa - Ramnicu Valcea
  3. 09:08
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
07:10 - 09:08
Transmontana
1h 58min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

via SIRINEASA

  1. 07:10
  2. Traseu: VL HOREZU AT. TRANSMONTANA - Ramnicu Valcea At. Obada Trans
  3. 09:08
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 1h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2014
07:30 - 09:00
Transmontana
1h 30min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
  1. 07:30
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Bodesti - Horezu - Ramnicu Valcea
  3. 09:00
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
08:15 - 10:00
Transmontana
1h 45min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 08:15
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Zatreni - Horezu - Ramnicu Valcea
  3. 10:00
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
08:20 - 09:15
ETA Targu Jiu
55min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic,autocar categoria I

  1. 08:20
  2. Traseu: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 09:15
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
08:35 - 09:45
Pulsar SRL
1h 10min
-
Vezi detalii

via Autog Siva Trans,( la han, la cofetarie) Horezu

  1. 08:35
  2. Traseu: VL Balcesti -ZATRENI - SINESTI - BERBESTI - HOREZU - RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL
  3. 09:45
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Pulsar SRL | Ultima actualizare: 03/2020
09:00 - 10:10
Transmontana
1h 10min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

via SURPATELE

  1. 09:00
  2. Traseu: VL HOREZU AT. TRANSMONTANA - Ramnicu Valcea At. Obada Trans
  3. 10:10
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2014
09:30 - 11:26
Transmontana
1h 56min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
  1. 09:30
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Horezu - Surupate - Ramnicu Valcea
  3. 11:26
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
09:30 - 10:29
Viitorul
59min
-
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 09:30
  2. Traseu: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 10:29
Durată: 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 06/2020
10:15 - 11:30
Transmontana
1h 15min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 10:15
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Zatreni - Horezu - Ramnicu Valcea
  3. 11:30
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
11:09 - 12:24
ETA Targu Jiu
1h 15min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

  1. 11:09
  2. Traseu: (IJ) 2 Targu Jiu - Sibiu
    • Dotări:
  3. 12:24
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
11:30 - 13:14
Antares Transport
1h 44min
10lei
Vezi detalii

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 11:30
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: VL Horezu - Francesti - Ramnicu Valcea
  3. 13:14
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
12:30 - 14:32
Transmontana
2h 02min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

via OTESANI

  1. 12:30
  2. Traseu: VL Horezu At. Transmontana SRL - Ramnicu Valcea At. Obada Trans
  3. 14:32
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 2h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2014
13:00 - 14:10
Transmontana
1h 10min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

via SURPATELE

  1. 13:00
  2. Traseu: VL HOREZU AT. TRANSMONTANA - Ramnicu Valcea At. Obada Trans
  3. 14:10
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2014
13:26 - 14:25
Viitorul
59min
-
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 13:26
  2. Traseu: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 14:25
Durată: 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 15:30
Transmontana
1h 30min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
  1. 14:00
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Bodesti - Horezu - Ramnicu Valcea
  3. 15:30
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
14:30 - 16:14
Antares Transport
1h 44min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 14:30
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: VL Horezu - Francesti - Ramnicu Valcea
  3. 16:14
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
15:35 - 16:45
Pulsar SRL
1h 10min
-
Vezi detalii

via Autog Siva Trans,( la han, la cofetarie) Horezu

  1. 15:35
  2. Traseu: VL Balcesti -ZATRENI - SINESTI - BERBESTI - HOREZU - RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL
  3. 16:45
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Pulsar SRL | Ultima actualizare: 03/2020
15:45 - 17:30
Transmontana
1h 45min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 15:45
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Zatreni - Horezu - Ramnicu Valcea
  3. 17:30
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
15:54 - 17:09
ETA Targu Jiu
1h 15min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

  1. 15:54
  2. Traseu: (IJ) 2 Targu Jiu - Sibiu
    • Dotări:
  3. 17:09
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
15:56 - 16:55
Viitorul
59min
-
Vezi detalii

Circulă începând cu 15.08.2020 .
.

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 15:56
  2. Traseu: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 16:55
Durată: 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 06/2020
16:00 - 17:44
Antares Transport
1h 44min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 16:00
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: VL Horezu - Francesti - Ramnicu Valcea
  3. 17:44
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
16:25 - 17:18
Viitorul
53min
-
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 16:25
  2. Traseu: IJ Timisoara - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:18
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 06/2020
16:26 - 17:20
Dikel Tour
54min
10lei
Vezi detalii
  1. 16:26
  2. Traseu: RETUR Ramnicu Valcea - Drobeta-Turnu Severin
  3. 17:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
Durată: 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2020
16:30 - 18:28
Transmontana
1h 58min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
  1. 16:30
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Horezu - Otesani - Sirineasa - Ramnicu Valcea
  3. 18:28
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
16:30 - 18:28
Transmontana
1h 58min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

via SIRINEASA

  1. 16:30
  2. Traseu: VL HOREZU AT. TRANSMONTANA - Ramnicu Valcea At. Obada Trans
  3. 18:28
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 1h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2014
18:04 - 19:19
Transmontana
1h 15min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 18:04
    Horezu Statie Horezu
  2. Traseu: Zatreni - Horezu - Ramnicu Valcea
  3. 19:19
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2012
20:30 - 22:32
Transmontana
2h 02min
10lei?
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

via OTESANI

  1. 20:30
  2. Traseu: VL Horezu At. Transmontana SRL - Ramnicu Valcea At. Obada Trans
  3. 22:32
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 2h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2014
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Horezu - Râmnicu Vâlcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Horezu - Râmnicu Vâlcea?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Horezu la Râmnicu Vâlcea este cuprins între 8 și 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Horezu către Râmnicu Vâlcea?

De la Horezu la Râmnicu Vâlcea circulă 49 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmontana S.A., Statie Horezu, Autogara Siva Trans, Benzinaria OMV (Tudor Vladimirescu).

Când pleacă autocarul din Horezu către Râmnicu Vâlcea?

Primul autobuz din Horezu pleacă la ora 01:20, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Horezu către Râmnicu Vâlcea?

Călătoria Horezu-Râmnicu Vâlcea cu autocarul, durează între 45min și 2h 02min.