Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Jaristea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Jariștea ➞ Focșani

vineri,
28 ian 2022
38 curse disponibile

06:20
45m
07:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 06:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 07:05
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
06:40
45m
07:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 06:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 07:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
07:00
45m
07:45
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 07:00
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 07:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
07:20
45m
08:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 07:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 08:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
07:40
45m
08:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 07:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 08:25
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
45m
08:45
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 08:00
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 08:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
08:20
45m
09:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 08:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 09:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
08:40
45m
09:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 08:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 09:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
09:00
45m
09:45
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 09:00
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 09:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
09:05
45m
09:50
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 09:05
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 09:50
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
09:20
45m
10:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 09:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 10:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
10:00
45m
10:45
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 10:00
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 10:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
10:20
45m
11:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 10:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 11:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
10:40
45m
11:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 10:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 11:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
11:00
45m
11:45
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 11:00
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 11:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
11:10
45m
11:55
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 11:10
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 11:55
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
11:20
45m
12:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 11:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 12:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
11:40
45m
12:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 11:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 12:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
12:20
45m
13:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 12:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 13:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
12:40
45m
13:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 12:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 13:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
13:00
45m
13:45
Marexval Trans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, sâmbătă și duminică

via Odobesti

  1. 13:00
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 13:45
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
13:10
45m
13:55
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 13:10
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 13:55
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
13:20
45m
14:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 13:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 14:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
13:40
45m
14:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 13:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 14:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
14:25
45m
15:10
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 14:25
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 15:10
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
14:33
34m
15:07
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 14:33
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Autocar: 7 Brasov - Focsani
  3. 15:07
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:40
45m
15:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 14:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 15:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
15:00
45m
15:45
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 15:00
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 15:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
15:10
45m
15:55
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 15:10
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 15:55
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
15:20
45m
16:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 15:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 16:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
15:40
45m
16:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 15:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 16:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
16:20
45m
17:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 16:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 17:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
16:40
45m
17:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 16:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 17:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
17:00
45m
17:45
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 17:00
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 17:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
17:05
45m
17:50
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 17:05
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 17:50
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
17:20
45m
18:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 17:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 18:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
17:40
45m
18:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 17:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 18:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
18:20
45m
19:05
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 18:20
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 19:05
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014
18:40
45m
19:25
Marexval Trans
-
Vezi detalii

via Odobesti

  1. 18:40
    Jaristea Statie Jaristea
  2. Microbuz: VN Jaristea - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 19:25
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marexval Trans | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Jariștea - Focșani

De unde pleacă autocarul din Jariștea către Focșani?

De la Jariștea la Focșani circulă 39 autobuze cu plecare din stațiile Statie Jaristea.

Când pleacă autocarul din Jariștea către Focșani?

Primul autobuz din Jariștea pleacă la ora 06:20, iar ultimul pleacă la ora 18:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Jariștea către Focșani?

Călătoria Jariștea-Focșani cu autocarul, durează între 34min și 45min.