Filtrează rezultate

General

Plecare din Lehliu Gara

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Lehliu-Gară ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
6 curse disponibile

00:00 - 20:36
C&I Grup
20h 36min
15lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 00:00
    Lehliu Gara Statie Lehliu Gara
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:36
Durată: 20h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
00:00 - 19:15
C&I Grup
19h 15min
15lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 00:00
    Lehliu Gara Statie Lehliu Gara
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 19h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
07:50 - 09:10
Vasile Trans SRL
1h 20min
-
Vezi detalii

via Drajna

  1. 07:50
    Lehliu Gara Statie Lehliu Gara
  2. Traseu: CL Lehliu-Gara - Calarasi
  3. 09:10
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:15 - 15:35
Vasile Trans SRL
1h 20min
-
Vezi detalii

via Drajna

  1. 14:15
    Lehliu Gara Statie Lehliu Gara
  2. Traseu: CL Lehliu-Gara - Calarasi
  3. 15:35
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:46 - 20:06
C&I Grup
1h 20min
15lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 18:46
    Lehliu Gara Statie Lehliu Gara
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:06
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
19:05 - 20:25
Vasile Trans SRL
1h 20min
-
Vezi detalii

via Drajna

  1. 19:05
    Lehliu Gara Statie Lehliu Gara
  2. Traseu: CL Lehliu-Gara - Calarasi
  3. 20:25
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Vasile Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Lehliu-Gară - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Lehliu-Gară - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Lehliu-Gară la Călărași este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Lehliu-Gară către Călărași?

De la Lehliu-Gară la Călărași circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Lehliu Gara.

Când pleacă autocarul din Lehliu-Gară către Călărași?

Primul autobuz din Lehliu-Gară pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 19:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Lehliu-Gară către Călărași?

Călătoria Lehliu-Gară-Călărași cu autocarul, durează între 1h 20min și 20h 36min.