Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mihail Kogalniceanu Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Mihail Kogălniceanu Aeroport ➞ Eforie Sud

luni,
24 ian 2022
7 curse disponibile

08:25
1h 00m
09:25
Mercado Sud
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 08:25
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 09:25
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
09:25
1h 00m
10:25
Mercado Sud
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 09:25
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 10:25
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
09:25
50m
10:15
Mercado Sud
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 09:25
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
  2. Microbuz: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 10:15
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 10/2021
10:55
1h 00m
11:55
Mercado Sud
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 10:55
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 11:55
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
11:55
1h 00m
12:55
Mercado Sud
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 11:55
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 12:55
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
13:55
1h 00m
14:55
Mercado Sud
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 13:55
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 14:55
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021
18:40
1h 00m
19:40
Mercado Sud
-
Vezi detalii

CIRCULA IN PERIOADA 17 APRILIE-01 OCTOMBRIE SI 28 DECEMBRIE-04 IANUARIE! Pentru a calatori este necesara rezervarea in prealabil la tel 0722.26.57.79

  1. 18:40
    Mihail Kogalniceanu Aeroport Plecari/Sosiri
  2. Autocar: Galati(Romania)-Braila-Mangalia-Balcic-Albena-Nisipurile De Aur -Varna(Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 19:40
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mercado Sud | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mihail Kogălniceanu Aeroport - Eforie Sud

De unde pleacă autocarul din Mihail Kogălniceanu Aeroport către Eforie Sud?

De la Mihail Kogălniceanu Aeroport la Eforie Sud circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Plecari/Sosiri.

Când pleacă autocarul din Mihail Kogălniceanu Aeroport către Eforie Sud?

Primul autobuz din Mihail Kogălniceanu Aeroport pleacă la ora 08:25, iar ultimul pleacă la ora 18:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mihail Kogălniceanu Aeroport către Eforie Sud?

Călătoria Mihail Kogălniceanu Aeroport-Eforie Sud cu autocarul, durează între 50min și 1h 00min.