Română

Autobuze Oradea →

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
15:40
13:30
LMMJVSD
3h
13:50
16:30
Omnitrans
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Informații
19:30
18:30
LMMJVSD
3h
09:00
21:30
Omnitrans
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Oradea -

Despre Oradea -

De unde pleacă autocarul din Oradea către ?

De la Oradea la circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Intrans SA.

Când pleacă autocarul din Oradea către ?

Primul autobuz din Oradea pleacă la 13:30, iar ultimul este la 18:30.

Când durează călătoria cu autocarul din Oradea către ?

Călătoria cu autocarul de la Oradea la , durează 3h.

Filtru