Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Oradea ➞ Șagu

vineri,
12 aug 2022
6 curse disponibile

05:30
2h 30m
08:00
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 05:30
  2. Autocar: Oradea - Arad - Timisoara
    • Dotări:
  3. 08:00
    Sagu Statie
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2022
07:00
2h 30m
09:30
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 07:00
  2. Autocar: Oradea - Arad - Timisoara
    • Dotări:
  3. 09:30
    Sagu Statie
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2022
10:00
2h 30m
12:30
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 10:00
  2. Autocar: Oradea - Arad - Timisoara
    • Dotări:
  3. 12:30
    Sagu Statie
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2022
11:30
2h 30m
14:00
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 11:30
  2. Autocar: Oradea - Arad - Timisoara
    • Dotări:
  3. 14:00
    Sagu Statie
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2022
14:30
2h 30m
17:00
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 14:30
  2. Autocar: Oradea - Arad - Timisoara
    • Dotări:
  3. 17:00
    Sagu Statie
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2022
17:30
2h 30m
20:00
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 17:30
  2. Autocar: Oradea - Arad - Timisoara
    • Dotări:
  3. 20:00
    Sagu Statie
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Oradea - Șagu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oradea - Șagu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Oradea la Șagu este de 55 RON.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Șagu?

De la Oradea la Șagu circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Oradea, CDI - Gara Oradea.

Când pleacă autocarul din Oradea către Șagu?

Primul autobuz din Oradea pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 17:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Șagu?

Călătoria cu autocarul de la Oradea la Șagu, durează 2h 30min.