Filtrează rezultate

General

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Călimănești

vineri,
7 aug 2020
1 curse disponibile

Bilete disponibile online

11:30 - 14:45
Carpathian Transport Center
3h 15min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar luni

  1. 11:30
  2. Traseu: RETUR Bucharest Otopeni Bus
  3. 14:45
    Calimanesti Centru
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
19:00 - 22:15
Carpathian Transport Center
3h 15min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar marți și joi

  1. 19:00
  2. Traseu: RETUR Bucharest Otopeni Bus
  3. 22:15
    Calimanesti Centru
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
21:30 - 00:45
Carpathian Transport Center
3h 15min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători
  1. 21:30
  2. Traseu: RETUR Bucharest Otopeni Bus
    • Dotări:
  3. 00:45 +1 zi
    Calimanesti Centru
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Călimănești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Călimănești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Călimănești este de 170 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Călimănești?

De la Otopeni Aeroport la Călimănești circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Călimănești?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 11:30, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Călimănești?

Călătoria cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Călimănești, durează 3h 15min.