Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Galați

luni,
25 ian 2021
38 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:00 - 05:00
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 01:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 05:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
01:30 - 05:30
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 01:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 05:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
02:30 - 06:30
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 02:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 06:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
04:00 - 08:00
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 04:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 08:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
04:00 - 08:00
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 04:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 08:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
07:00 - 11:00
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 07:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 11:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
08:00 - 12:00
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 08:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 12:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
10:00 - 14:00
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 14:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
12:00 - 16:00
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 12:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 16:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
12:00 - 16:00
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 12:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 16:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
13:30 - 17:30
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 13:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 17:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
13:30 - 17:30
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 13:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 17:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
15:00 - 19:00
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 15:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 19:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
15:00 - 19:00
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 15:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 19:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
16:30 - 20:30
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 16:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 20:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
17:00 - 21:00
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 21:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
18:30 - 22:30
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 22:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
18:30 - 22:30
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 18:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 22:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
19:30 - 23:30
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 19:30
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 23:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
20:00 - 00:00
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 20:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 00:00 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
21:00 - 01:00
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 21:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
21:30 - 01:30
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 21:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 01:30 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
23:00 - 03:00
TransMarian Braila
4h 00min
Vezi detalii
  1. 23:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2020
23:00 - 03:00
RBT Turistic Line
4h 00min
Vezi detalii

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 23:00
  2. Traseu: Aeroport Otopeni - Galati
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RBT Turistic Line SRL | Ultima actualizare: 01/2021
00:30 - 04:30
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 00:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 04:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
02:00 - 06:00
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 02:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
04:00 - 08:00
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 04:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 08:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
07:00 - 11:00
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 07:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
10:00 - 14:00
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 10:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
11:30 - 15:30
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 11:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
12:30 - 16:30
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 12:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 16:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
14:30 - 18:30
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 14:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
15:30 - 19:30
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 15:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
17:00 - 21:00
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 17:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
18:30 - 22:30
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 18:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 22:30
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
20:00 - 00:00
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 20:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 00:00 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
21:30 - 01:30
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 21:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 01:30 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
23:00 - 03:00
Zuzu Transfer
4h 00min
70lei
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 23:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 01/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Galați

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Galați?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Galați este cuprins între 60 și 70 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Galați?

De la Otopeni Aeroport la Galați circulă 76 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda, Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Galați?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 00:05, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Galați?

Călătoria Otopeni Aeroport-Galați cu autocarul, durează între 3h 50min și 8h 00min.