Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Sibiu

sâmbătă,
16 ian 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:30 - 05:15
SibiuBus
4h 45min
170lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL

Circulă începând cu 02.05.2021 .
se efectueaza NUMAI ca "transfer privat"; sunati la 0785240244 pt detalii

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 00:30
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus (suplimentare)
    • Dotări:
  3. 05:15
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 4h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 01/2021
04:15 - 09:25
SibiuBus
5h 10min
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 04:15
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 09:25
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 12/2020
10:30 - 15:40
SibiuBus
5h 10min
170lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL

Circulă începând cu 02.05.2021 .
se efectueaza NUMAI ca "transfer privat"; sunati la 0785240244 pt detalii

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 10:30
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus (suplimentare)
    • Dotări:
  3. 15:40
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 01/2021
12:45 - 17:25
SibiuBus
4h 40min
170lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL

Circulă începând cu 02.05.2021 .
se efectueaza NUMAI ca "transfer privat"; sunati la 0785240244 pt detalii

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 12:45
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus (suplimentare)
    • Dotări:
  3. 17:25
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 4h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 01/2021
17:30 - 22:25
SibiuBus
4h 55min
170lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL

Circulă doar duminică

  1. 17:30
  2. Traseu: RETUR Bucharest Otopeni Bus
  3. 22:45
  4. 22:25
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 4h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 01/2021
19:45 - 00:55
SibiuBus
5h 10min
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 19:45
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 00:55 +1 zi
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 12/2020
22:00 - 03:10
SibiuBus
5h 10min
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL

Cursa operata in colaborare cu Direct Aeroport pt relatia Brasov - Otopeni;

  1. 22:00
  2. Traseu: RETUR Brasov Bus
    • Dotări:
  3. 03:10 +1 zi
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 12/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Sibiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Sibiu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Sibiu este de 170 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Sibiu?

De la Otopeni Aeroport la Sibiu circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Bucharest Airport Henri Coanda (Otopeni), Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Sibiu?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Sibiu?

Călătoria Otopeni Aeroport-Sibiu cu autocarul, durează între 4h 40min și 5h 10min.