Filtrează rezultate

General

Plecare din Pasarea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Pasărea ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
3 curse disponibile

07:32 - 09:45
C&I Grup
2h 13min
18lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 07:32
    Pasarea Statie Pasarea
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
15:57 - 18:10
C&I Grup
2h 13min
18lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 15:57
    Pasarea Statie Pasarea
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
20:23 - 22:30
C&I Grup
2h 07min
18lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 20:23
    Pasarea Statie Pasarea
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 2h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Pasărea - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Pasărea - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Pasărea la Călărași este de 18 RON.

De unde pleacă autocarul din Pasărea către Călărași?

De la Pasărea la Călărași circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Pasarea.

Când pleacă autocarul din Pasărea către Călărași?

Primul autobuz din Pasărea pleacă la ora 07:32, iar ultimul pleacă la ora 20:23.

Cât durează călătoria cu autocarul din Pasărea către Călărași?

Călătoria Pasărea-Călărași cu autocarul, durează între 2h 03min și 2h 13min.