Română

Autobuze Petroșani → Hațeg

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
16:50
02:17
LMMJVSD
1h07'
06:50
03:24
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
07:50
05:16
LMMJVSD
1h07'
12:10
06:23
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
10:00
06:18
LMMJVSD
1h07'
21:40
07:25
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
03:20
08:39
LMMJVSD
1h
14:20
09:39
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
18:30
10:38
LMMJVSD
1h
05:00
11:38
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
13:30
12:03
LMMJVSD
1h07'
08:00
13:10
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
17:40
14:54
LMMJVSD
1h07'
11:20
16:01
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
11:50
15:39
LMMJVSD
1h
19:20
16:39
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
20:30
17:32
LMMJVSD
1h07'
12:40
18:39
Normandia
LMMJVSD
12lei
Circulă începând cu 14.04.2020 .
Activitate de transport suspendata pe durata crizei COVID-19.
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
11:20
10:40
LMMJVSD
1h02'
05:10
11:42
ETA Targu Jiu
LMMJVSD
Informații
12:50
14:09
LMMJVSD
1h04'
07:50
15:13
Viitorul
LMMJVSD
Circulă începând cu 01.05.2020 .
COVID 19
Informații
13:10
18:28
LMMJVSD
1h29'
15:40
19:57
Interservice Hunedoara
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Petroșani - Hațeg

Despre Petroșani - Hațeg

Cât costă o călătorie cu autocarul Petroșani - Hațeg?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Petroșani la Hațeg este de 12 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Petroșani către Hațeg?

De la Petroșani la Hațeg circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Siva Trans.

Când pleacă autocarul din Petroșani către Hațeg?

Primul autobuz din Petroșani pleacă la 02:17, iar ultimul este la 18:28.

Cât durează călătoria cu autocarul din Petroșani către Hațeg?

Călătoria Petroșani-Hațeg cu autocarul, durează între 1h și 1h29'.

Filtru