Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ramnicu Sarat

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Râmnicu Sărat ➞ Dumitrești

miercuri,
29 iun 2022
4 curse disponibile

08:00
56m
08:56
Valman Tur SRL
-
Vezi detalii

Numar statii 14

Informaţii neactualizate de 9 ani 0 comentarii

  1. 08:00
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Autocar: Ramnicu Sarat - Dumitresti
  3. 08:56
    Dumitresti Statie Dumitresti
Durată: 56min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
11:30
56m
12:26
Veroval Trans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 14 ani 0 comentarii

  1. 11:30
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
  2. Microbuz: Ramnicu Sarat - Dumitresti
  3. 12:26
    Dumitresti Statie Dumitresti
Durată: 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
13:30
56m
14:26
Veroval Trans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 14 ani 0 comentarii

  1. 13:30
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
  2. Microbuz: Ramnicu Sarat - Dumitresti
  3. 14:26
    Dumitresti Statie Dumitresti
Durată: 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
13:30
56m
14:26
Valman Tur SRL
-
Vezi detalii

Numar statii 14

Informaţii neactualizate de 9 ani 0 comentarii

  1. 13:30
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Autocar: Ramnicu Sarat - Dumitresti
  3. 14:26
    Dumitresti Statie Dumitresti
Durată: 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Râmnicu Sărat - Dumitrești

Despre Râmnicu Sărat - Dumitrești

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către Dumitrești?

De la Râmnicu Sărat la Dumitrești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ramnicu Sarat, Autogara Valman Tur SRL.

Când pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către Dumitrești?

Primul autobuz din Râmnicu Sărat pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 13:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Sărat către Dumitrești?

Călătoria cu autocarul de la Râmnicu Sărat la Dumitrești, durează 56min.