Filtrează rezultate

General

Plecare din Ramnicu Valcea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Râmnicu Vâlcea ➞ Bunești

duminică,
5 iul 2020
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:50 - 07:40
Normandia
50min
Vezi detalii

via PLATFORMA CHIMICA

  1. 06:50
  2. Traseu: RM VALCEA - OLTCHIM - HOREZU
  3. 07:40
    Bunesti Statie Bunesti
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 06/2020
14:50 - 15:42
Normandia
52min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via PLATFORMA CHIMICA

  1. 14:50
  2. Traseu: RM VALCEA - OLTCHIM - HOREZU
  3. 15:42
    Bunesti Statie Bunesti
Durată: 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 06/2020
16:33 - 17:01
Normandia
28min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 16:33
  2. Traseu: SB RETUR - 14:00 - Sibiu - Horezu
  3. 17:01
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
17:10 - 17:39
Normandia
29min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 17:10
  2. Traseu: B1 RETUR - 14:15 - Bucuresti - Vaideeni
  3. 17:39
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2019
06:00 - 06:25
Dikel Tour
25min
-
Vezi detalii
  1. 06:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Drobeta-Turnu Severin
  3. 06:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2020
11:20 - 12:00
Horas
40min
6lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

NU CIRCULA IN DATA DE 08.06

  1. 11:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Copacelu - Dobriceni
  3. 12:00
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 06/2020
15:40 - 16:20
Horas
40min
6lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

NU CIRCULA IN DATA DE 08.06

  1. 15:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Copacelu - Dobriceni
  3. 16:20
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 06/2020
18:00 - 18:40
Horas
40min
6lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

NU CIRCULA IN DATA DE 08.06

  1. 18:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Copacelu - Dobriceni
  3. 18:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 06/2020
19:30 - 20:10
Horas
40min
6lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

NU CIRCULA IN DATA DE 08.06

  1. 19:30
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Copacelu - Dobriceni
  3. 20:10
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 06/2020
21:03 - 21:31
Viitorul
28min
-
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 21:03
  2. Traseu: (IJ) Bucuresti - Targu Jiu
  3. 21:31
    Bunesti Statie Bunesti
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 06/2020
23:03 - 23:31
Viitorul
28min
-
Vezi detalii

Circulă începând cu 15.08.2020 .
.

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 23:03
  2. Traseu: (IJ) Bucuresti - Targu Jiu
  3. 23:31
    Bunesti Statie Bunesti
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 06/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Râmnicu Vâlcea - Bunești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Râmnicu Vâlcea - Bunești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Râmnicu Vâlcea la Bunești este cuprins între 4 și 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Bunești?

De la Râmnicu Vâlcea la Bunești circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Autogara 1 Mai, Str. G. Cosbuc 4, Autogara Dacos, Autogara Antares Transport (1 Mai).

Când pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Bunești?

Primul autobuz din Râmnicu Vâlcea pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 23:03.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Vâlcea către Bunești?

Călătoria Râmnicu Vâlcea-Bunești cu autocarul, durează între 25min și 52min.