Filtrează rezultate

General

Plecare din Ramnicu Valcea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Râmnicu Vâlcea ➞ Călimănești

sâmbătă,
11 iul 2020
27 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:30 - 00:45
Carpathian Transport Center
15min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători
  1. 00:30
    Ramnicu Valcea in fata autogarii 1 Mai
  2. Traseu: RETUR Bucharest Otopeni Bus
    • Dotări:
  3. 00:45
    Calimanesti Centru
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
04:35 - 05:00
Horas
25min
Vezi detalii

Horas

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și duminică

CIRCULA SAMBATA-DUMINICA-LUNI-MARTI-MIERCURI SI JOI.

  1. 04:35
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
  3. 05:00
    Calimanesti Biserica
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 06/2020
06:58 - 07:33
Normandia
35min
Vezi detalii
  1. 06:58
  2. Traseu: SB - 06:00 - Horezu - Sibiu
  3. 07:33
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
14:30 - 14:45
Carpathian Transport Center
15min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar luni

  1. 14:30
    Ramnicu Valcea in fata autogarii 1 Mai
  2. Traseu: RETUR Bucharest Otopeni Bus
  3. 14:45
    Calimanesti Centru
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
22:00 - 22:15
Carpathian Transport Center
15min
Vezi detalii

Carpathian Transport Center

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă doar marți și joi

  1. 22:00
    Ramnicu Valcea in fata autogarii 1 Mai
  2. Traseu: RETUR Bucharest Otopeni Bus
  3. 22:15
    Calimanesti Centru
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 07/2020
04:30 - 04:54
DACOS
24min
6lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 04:30
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 04:54
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
05:30 - 06:10
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 05:30
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
    • Dotări:
  3. 06:10
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
06:00 - 06:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 06:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 06:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
06:15 - 06:40
IONESCU
25min
Vezi detalii
  1. 06:15
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Brasov
    • Dotări:
  3. 06:40
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Ionescu | Ultima actualizare: 09/2019
07:00 - 07:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 07:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 07:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
07:00 - 07:24
DACOS
24min
6lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 07:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 07:24
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
07:28 - 08:00
Coțofană
32min
Vezi detalii

Program zilnic de rezervari intre orele 08:00-20:00

  1. 07:28
  2. Traseu: Horezu - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:00
    Calimanesti Centru
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Cotofana SRL | Ultima actualizare: 05/2020
08:00 - 08:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 08:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 08:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
08:30 - 08:54
DACOS
24min
6lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 08:30
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 08:54
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
08:44 - 09:06
Romtimex SRL
22min
8lei
Vezi detalii

Rezervari intre orele 07:00 si 20:00, 0730.223.590 / 0752.991.269 / 0764.487.721

  1. 08:44
  2. Traseu: Slatina - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 09:06
    Calimanesti Biserica
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Romtimex SRL | Ultima actualizare: 03/2020
09:00 - 09:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 09:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 09:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
10:00 - 10:30
Fany
30min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 10:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: RETUR Satu Mare- Cluj - bucuresti
    • Dotări:
  3. 10:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
10:00 - 10:30
Fany
30min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 10:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: RETUR Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 10:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
10:40 - 10:55
GRUP ATYC
15min
-
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 10:40
    Ramnicu Valcea Spital judetean
  2. Traseu: # Ploiesti-Targoviste-Sibiu
  3. 10:55
    Calimanesti Centru
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
11:00 - 11:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 11:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 11:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
11:15 - 11:40
Balint Trans
25min
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 8 - 20)

  1. 11:15
  2. Traseu: Craiova - Sibiu -Targu Mures
    • Dotări:
  3. 11:40
    Calimanesti Biserica
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
12:00 - 12:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 12:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 12:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
12:03 - 12:51
DACOS
48min
6lei?
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 12:03
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 12:51
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
12:24 - 12:48
ETA Targu Jiu
24min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

  1. 12:24
  2. Traseu: (IJ) 2 Targu Jiu - Sibiu
    • Dotări:
  3. 12:48
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
13:00 - 13:15
Alis Grup
15min
8lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezervarile se fac cu minim 24 ore inainte la tel.: 0752212803. Prin neprezentare cu 15 minute inainte de plecare se pierde valabilitatea rezervarilor cat si a biletelor, iar transportatorul isi rezerva dreptul de refuza rezervarile facute ulterior

  1. 13:00
    Ramnicu Valcea Casa Alba
  2. Traseu: Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Calimanesti - Sibiu - Sebes - Alba Iulia - Campeni
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 14:37
Dikel Tour
37min
-
Vezi detalii
  1. 14:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: RETUR Deva - Ramnicu Valcea
  3. 14:37
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 14:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 14:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 14:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
14:00 - 14:30
Fany
30min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 14:00
  2. Traseu: Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Sibiu - Alba Iulia - Cluj Napoca - Baia Mare - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
15:00 - 15:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 15:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 15:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
15:03 - 15:51
DACOS
48min
6lei?
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 15:03
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 15:51
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
16:00 - 16:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 16:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 16:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
17:00 - 17:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 17:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 17:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
17:00 - 17:21
DACOS
21min
6lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 17:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 17:21
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
17:09 - 17:33
ETA Targu Jiu
24min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

  1. 17:09
  2. Traseu: (IJ) 2 Targu Jiu - Sibiu
    • Dotări:
  3. 17:33
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
17:30 - 17:50
Cento Trans
20min
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 17:30
  2. Traseu: Bucuresti - Pitesti - Cluj Napoca - Simleu Silvaniei
    • Dotări:
  3. 17:50
    Calimanesti Centru
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2020
18:00 - 18:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 18:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 18:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
18:03 - 18:49
DACOS
46min
6lei?
Vezi detalii

Numar statii 5

  1. 18:03
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Bucuresti - Calimanesti
  3. 18:49
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
20:00 - 20:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 20:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
    • Dotări:
  3. 20:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
20:28 - 21:30
DACOS
1h 02min
6lei?
Vezi detalii

Numar statii 5

  1. 20:28
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Bucuresti - Calimanesti
  3. 21:30
    Calimanesti Statie Calimanesti
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
22:00 - 22:40
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 22:00
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 22:40
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
23:45 - 00:25
Antares Transport
40min
6,5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii: • Echipament corespunzator (masca, manusi). • Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m. •

  1. 23:45
  2. Traseu: VL Ramnicu Valcea - Călimănești - COZIA
  3. 00:25 +1 zi
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Râmnicu Vâlcea - Călimănești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Râmnicu Vâlcea - Călimănești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Râmnicu Vâlcea la Călimănești este cuprins între 6 și 85 RON.

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Călimănești?

De la Râmnicu Vâlcea la Călimănești circulă 42 autobuze cu plecare din stațiile Spital judetean, Autogara Antares Transport (1 Mai), Autogara Dacos, Casa Alba, Peco Socar (pe centura) fosta Dacos, in fata autogarii 1 Mai.

Când pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Călimănești?

Primul autobuz din Râmnicu Vâlcea pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 23:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Vâlcea către Călimănești?

Călătoria Râmnicu Vâlcea-Călimănești cu autocarul, durează între 15min și 1h 02min.