Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Rucar

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Rucăr ➞ București

marţi,
29 sep 2020
3 curse disponibile

05:20 - 09:14
Montana
3h 54min
35lei?
Vezi detalii
  1. 05:20
    Rucar centru
  2. Traseu: 5 Rucar - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:14
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 3h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 07/2019
06:55 - 10:49
Montana
3h 54min
35lei?
Vezi detalii
  1. 06:55
    Rucar centru
  2. Traseu: 5 Rucar - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 10:49
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 3h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 07/2019
15:00 - 18:54
Montana
3h 54min
35lei?
Vezi detalii
  1. 15:00
    Rucar centru
  2. Traseu: 5 Rucar - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:54
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 3h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 07/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Rucăr - București

Care este prețul călătoriei cu autocarul Rucăr - București?

Prețul unei călători cu autocarul de la Rucăr la București este de 35 RON.

De unde pleacă autocarul din Rucăr către București?

De la Rucăr la București circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile centru.

Când pleacă autocarul din Rucăr către București?

Primul autobuz din Rucăr pleacă la ora 05:20, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Rucăr către București?

Călătoria cu autocarul de la Rucăr la București, durează 3h 54min.