Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sagu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Șagu ➞ Oradea

vineri,
27 mai 2022
6 curse disponibile

06:15
2h 05m
08:20
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 06:15
    Sagu Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:20
Durată: 2h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
07:45
2h 15m
10:00
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 07:45
    Sagu Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
10:45
2h 35m
13:20
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 10:45
    Sagu Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:20
Durată: 2h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
12:15
2h 15m
14:30
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 12:15
    Sagu Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
15:15
2h 45m
18:00
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 15:15
    Sagu Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:00
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
18:15
2h 35m
20:50
AUTOGENN
55lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 18:15
    Sagu Statie
  2. Microbuz: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 20:50
Durată: 2h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Șagu - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Șagu - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Șagu la Oradea este de 55 RON.

De unde pleacă autocarul din Șagu către Oradea?

De la Șagu la Oradea circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie.

Când pleacă autocarul din Șagu către Oradea?

Primul autobuz din Șagu pleacă la ora 06:15, iar ultimul pleacă la ora 18:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Șagu către Oradea?

Călătoria Șagu-Oradea cu autocarul, durează între 2h 05min și 2h 45min.