Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sibiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sibiu ➞ Lugoj

marţi,
7 dec 2021
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

14:30
5h 30m
20:00
Duda Trans
56lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 02.12.2022 .
SUSPENDATA

  1. 14:30
  2. Autocar: Sibiu-Timisoara
  3. 20:00
Durată: 5h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 06/2021
01:00
Cursă specială
2h 55m
03:55
Erick Trans
-
Vezi detalii

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 01:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Cursa directa -Galati - Focsani - Brasov -Sibiu-Deva- Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 03:55
Durată: 2h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
15:30
Cursă specială
2h 55m
18:25
Erick Trans
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 15:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: Cursa directa -Galati - Focsani - Brasov -Sibiu-Deva- Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 18:25
Durată: 2h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Lugoj

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Lugoj?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sibiu la Lugoj este cuprins între 56 și 101 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Lugoj?

De la Sibiu la Lugoj circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Gara CFR Sibiu.

Când pleacă autocarul din Sibiu către Lugoj?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 15:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Lugoj?

Călătoria Sibiu-Lugoj cu autocarul, durează între 2h 55min și 5h 30min.