Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sinaia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sinaia ➞ Predeal

sâmbătă,
4 dec 2021
12 curse disponibile

00:00
00m
00:00
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 00:00
  2. Autocar: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 00:00
Durată: 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
06:20
37m
06:57
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 06:20
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 06:57
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:15
37m
07:52
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 07:15
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 07:52
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:20
37m
08:57
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 08:20
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 08:57
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:20
37m
10:57
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 10:20
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 10:57
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:20
37m
13:57
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 13:20
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 13:57
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:58
25m
14:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

CURSA DIRECTA !

  1. 13:58
  2. Autocar: 1 Constanta - Brasov
  3. 14:23
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:15
37m
14:52
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 14:15
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 14:52
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:20
37m
15:57
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 15:20
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 15:57
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:45
40m
16:25
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 15:45
  2. Microbuz: # Targoviste-Brasov-Onesti
  3. 16:25
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 10/2019
16:15
37m
16:52
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 16:15
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 16:52
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:20
37m
17:57
Cord
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 17:20
    Sinaia Platou Izvor
  2. Autocar: Sinaia - Predeal
  3. 17:57
Durată: 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:45
Cursă specială
25m
18:10
Trans Olteanu Tour SRL
10lei
Vezi detalii

Circulă doar marți, vineri și duminică

Circulă marțea, vinerea și duminica.

  1. 17:45
  2. Cursă specială
    Minivan: Constanta - Brasov
  3. 18:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 10/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sinaia - Predeal

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sinaia - Predeal?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sinaia la Predeal este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Sinaia către Predeal?

De la Sinaia la Predeal circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Platou Izvor, GARA C.F.R SINAIA.

Când pleacă autocarul din Sinaia către Predeal?

Primul autobuz din Sinaia pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 17:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sinaia către Predeal?

Călătoria Sinaia-Predeal cu autocarul, durează între 00min și 40min.