Română

Curse Cluj Napoca - Predeal

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Cluj Napoca / Cluj / Cluj-Napoca la Predeal
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
8:41
06:30
5h
21:15 11:30 TRANSEMMA
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
8:24
12:00
5h
15:9 17:00 TRANSEMMA
LMMJVSD
se calculează...
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
13:55
14:15
5h
14:59 19:15 TRANSEMMA
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
13:34
21:30
5h25'
16:20 02:55
a doua zi
Fany
LMMJVSD
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru