Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Slobozia ➞ Constanța

miercuri,
10 aug 2022
10 curse disponibile

Bilete disponibile online

10:00
Cursă specială
5h 30m
16:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 10:00

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
Durată: 5h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2022
08:50
Cursă specială
2h 40m
11:30
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Rezervare anticipata

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:50
  2. Cursă specială
    Autocar: # Ploiesti - Urziceni - Constanta
  3. 11:30
Durată: 2h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 05/2022
09:20
Cursă specială
2h 40m
12:00
Trans Olteanu Tour SRL
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE TRANSOLTEANU.RO AVETI PRIORITATEA CALATORIEI. DEVIZA NOASTRA FIIND CONFORT SI SIGURANTA. DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24, PENTRU ORICE INFORMATIE DORITI LEGATA DE TRASEU. VA MULTUMIM SI VA ASTEPTAM CU

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:20
  2. Cursă specială
    Minivan: Brasov - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:00
    Constanta Gara CFR Constanta
Durată: 2h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
10:37
3h 14m
13:51
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

CURSA DIRECTA !

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 4 comentarii

  1. 10:37
  2. Autocar: 1 Brasov - Constanta
  3. 13:51
Durată: 3h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din statia Gara Mangalia (LIDL) - 06.25 si 07.40 din autog.(CT)Heri-Sof peronul 11, linga gara CFR in directia- Harsova, Tandarei ,Slobozia , Urziceni , Ploiesti-sud. Cursa se efectueaza in 5 ore cu un popas la Slobozia .

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:25
  2. Microbuz: Ploiesti - Mangalia
  3. 18:30
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecarii din autogara Sud Herli-sof langa gara CFR Constanta din peronul 11 zilnic la ora ; 07.40 ( cursa circula in fiecare zi ) Cursa se efectueaza in 4 ore cu un popas in Slobozia .

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:25
  2. Microbuz: Ploiesti - Constanta
  3. 18:30
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din statia Gara Mangalia (LIDL) - 06.25 si din CT.autog.Herli-sof peronul 11(langa gara CFR) la ora 07.40 spre Harsova,Slobozia,Urziceni,Ploiesti. Cursa se efecturaza in 3 ore.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:25
  2. Microbuz: Slobozia - Mangalia
  3. 18:30
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Cursa de ora 16.25 cu plecare din autogara Comtrans Slobozia (Langa Gara CFR ) spre Constanta circula zilnic pana in Mangalia. Telefon pentru rezervarii 0743335343 sau 0743335366 . Cursa se efectueaza in 2 ore.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:25
  2. Autocar: Slobozia - Constanta
  3. 18:30
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Vezi detalii

Plecari - 07.40 in fiecare zi din autogara Sud Herli-soft peronul 11, langa gara CFR (CT) in directia Harsova-Slobozia .Cursa se efectueaza in 2 ore .

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:25
  2. Autocar: Constanta - Slobozia
  3. 18:30
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din Autog. Ploiesti-Sud la ora - 14.15 in directia Urziceni , Slobozia , Tandarei , Harsova , Constanta , Mangalia. Cursa se efectueaza in 5 ore cu un popas in Slobozia.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:25
  2. Autocar: RETUR Ploiesti - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din Autog. Ploiesti-Sud la ora - 14.15 in directia Urziceni , Slobozia , Tandarei , Harsova , Constanta , Mangalia. Cursa se efectueaza in 5 ore cu un popas in Slobozia.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:25
  2. Autocar: Ploiesti - Constanta - Mangalia
  3. 18:30
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 07/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Slobozia - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Slobozia - Constanța?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Slobozia la Constanța este cuprins între 38 și 250 RON.

De unde pleacă autocarul din Slobozia către Constanța?

De la Slobozia la Constanța circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Comtrans SA, PECO PETROM(iesirea catre TANDAREI), Autogara Nick Touring, Autogara Comtrans, Benzinaria Rompetrol, Sos. Bucuresti- Constanta.

Când pleacă autocarul din Slobozia către Constanța?

Primul autobuz din Slobozia pleacă la ora 08:50, iar ultimul pleacă la ora 16:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Slobozia către Constanța?

Călătoria Slobozia-Constanța cu autocarul, durează între 2h 05min și 5h 30min.