Filtrează rezultate

General

Plecare din Vaidomir

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vaidomir ➞ Călărași

duminică,
12 iul 2020
6 curse disponibile

09:21 - 09:45
C&I Grup
24min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 09:21
    Vaidomir Statie Vaidomir
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
12:38 - 13:00
C&I Grup
22min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 12:38
    Vaidomir Statie Vaidomir
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
14:38 - 15:00
C&I Grup
22min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 14:38
    Vaidomir Statie Vaidomir
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 14:56
  4. 15:00
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
17:46 - 18:10
C&I Grup
24min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 17:46
    Vaidomir Statie Vaidomir
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
20:24 - 20:45
C&I Grup
21min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 20:24
    Vaidomir Statie Vaidomir
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
22:08 - 22:30
C&I Grup
22min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 22:08
    Vaidomir Statie Vaidomir
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Vaidomir - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vaidomir - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vaidomir la Călărași este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Vaidomir către Călărași?

De la Vaidomir la Călărași circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Vaidomir.

Când pleacă autocarul din Vaidomir către Călărași?

Primul autobuz din Vaidomir pleacă la ora 09:21, iar ultimul pleacă la ora 22:08.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vaidomir către Călărași?

Călătoria Vaidomir-Călărași cu autocarul, durează între 18min și 24min.