Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autocare Viena, Austria ➞ Călărași, Romania

luni,
6 feb 2023
6 curse disponibile

01:00
16h 58m
17:58
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

0040784606162-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 01:00
    Viena La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE OLANDA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 17:58
    Călărași Penny Market
Durată: 16h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2023
02:30
15h 58m
18:28
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

0040784606162-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 02:30
    Viena La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ELVETIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 18:28
    Călărași Penny Market
Durată: 15h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 02/2023
04:00
14h 28m
18:28
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

0040784606162-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 04:00
    Viena La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ANGLIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 18:28
    Călărași Penny Market
Durată: 14h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2023
05:00
12h 08m
17:08
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

0040784606162-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 05:00
    Viena La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE GERMANIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 17:08
    Călărași Penny Market
Durată: 12h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2023
05:10
11h 43m
16:53
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

0040784606162-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 05:10
    Viena La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE EUROPA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 16:53
    Călărași Penny Market
Durată: 11h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2023
14:00
19h 50m
09:50
TransMarian Braila
120
Vezi detalii

Circulă doar marți, vineri și duminică

+4-0740-635.532; +4-0761-130.190; 0044-742-531-89-12 (Anglia); 0044-744-218-11-22 (Anglia)

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 14:00
  2. Autocar: Anglia - Romania
  3. 09:50 +1 zi
Durată: 19h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 12/2022
18:00
22h 39m
16:39
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

0040784606162-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .

Nu a circulat? Semnalați aici (9 comentarii)

  1. 18:00
    Viena La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT INTERNATIONAL DE PERSOANE ANGLIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 16:39 +1 zi
    Călărași Statie Calarasi
Durată: 22h 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2023

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Viena - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Viena - Călărași?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Viena la Călărași este cuprins între 550 și 606 RON.

De unde pleacă autocarul din Viena către Călărași?

De la Viena la Călărași circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Rafinaria OMV, La adresa, Vienna (central station).

Când pleacă autocarul din Viena către Călărași?

Primul autobuz din Viena pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Viena către Călărași?

Călătoria Viena-Călărași cu autocarul, durează între 11h 43min și 22h 39min.