Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Sibiu ➞ Eforie Nord via Râmnicu Vâlcea

marţi,
4 oct 2022
10 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:20
17h 25m
06:45
Balint Trans Horas
140lei
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 7-19)

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 13:20
  2. DJ
    Autocar: DJ Targu Mures - Sibiu - Craiova
    • Dotări:
  3. 15:15

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 17h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
140lei
Ultima actualizare: 01/1970
13:45
17h 00m
06:45
DACOS Horas
145lei
Vezi detalii

Numar statii 13

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 13:45
  2. Autocar: Cluj Napoca - Bucuresti
  3. 16:00

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 17h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
145lei
Ultima actualizare: 01/1970
14:00
16h 45m
06:45
Normandia Horas
33lei+110lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 14:00
  2. Autocar: SB RETUR - 14:00 - Sibiu - Horezu
  3. 16:33

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 16h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
33lei+110lei
Ultima actualizare: 01/1970
16:00
14h 45m
06:45
GRUP ATYC Horas
-
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 16:00
  2. Microbuz: * Sibiu-Targoviste-Ploiesti
  3. 17:40
    Râmnicu Vâlcea Spital judetean

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 14h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Ultima actualizare: 01/1970
16:15
14h 30m
06:45
Fany Horas
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 16:15
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:15
    Râmnicu Vâlcea Autogara Dacos

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 14h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Ultima actualizare: 01/1970
16:15
14h 30m
06:45
Fany Horas
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 16:15
  2. Autocar: Satu Mare- Cluj - bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:15
    Râmnicu Vâlcea Autogara Dacos

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 14h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Ultima actualizare: 01/1970
17:05
13h 40m
06:45
Coțofană Horas
140lei
Vezi detalii

+4-0744-619.453; Program zilnic de rezervari intre orele 08:00-20:00

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 17:05
  2. Autocar: Oradea - Horezu
    • Dotări:
  3. 19:18

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 13h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
140lei
Ultima actualizare: 01/1970
17:45
13h 00m
06:45
DACOS Horas
145lei
Vezi detalii

Numar statii 13

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 17:45
  2. Autocar: Cluj Napoca - Bucuresti
  3. 20:00

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 13h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
145lei
Ultima actualizare: 01/1970
19:45
11h 00m
06:45
DACOS Horas
145lei
Vezi detalii

Numar statii 10

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 19:45
  2. Autocar: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 22:00

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 11h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
145lei
Ultima actualizare: 01/1970
21:15
9h 30m
06:45
DACOS Horas
145lei
Vezi detalii

Numar statii 10

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 21:15
  2. Autocar: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 23:30

PLECARI DIN SIBIU: SAMBATA,LUNI, SI MIERCURI.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 23:55
    Râmnicu Vâlcea Autogara Obada Trans
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 06:45 +1 zi
Durată: 9h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
145lei
Ultima actualizare: 01/1970
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Eforie Nord

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Eforie Nord?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sibiu la Eforie Nord este cuprins între 30 și 110 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Eforie Nord?

De la Sibiu la Eforie Nord circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.).

Când pleacă autocarul din Sibiu către Eforie Nord?

Autobuzul din Sibiu pleacă spre Eforie Nord la 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Eforie Nord?

Călătoria cu autocarul de la Sibiu la Eforie Nord, durează 8h 45min.