Autogara Transmixt Sibiu , Romania

Str. 1 Decembrie 1918 nr.6, (langa gara CFR), Sibiu, Romania
curse@transmixt.ro

Pentru inchiriere autocare/microbuze relatii la tel 0744594054

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Transmixt

Ora Către
00:15 Fany Tălmaciu Brezoi Călimănești Râmnicu Vâlcea Pitești București
02:01 Europa Buss Budapesta Bratislava Brno Praga Nürnberg Würzburg Frankfurt Koln Aachen Liège Bruxelles Gent Ostende Dunkerque Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Leicester Doncaster Manchester Bolton Bolton Liverpool
04:50 Transmixt Sibiu Cristian
05:15 Brezoi Căciulata Călimănești Râmnicu Vâlcea București
05:20 Transmixt Sibiu Cristian
05:40 Transmixt Sibiu Cristian Săcel Săliște Galeș Tilișca Rod Poiana Sibiului Jina
06:30 ETA Targu Jiu Tălmaciu Brezoi Călimănești Râmnicu Vâlcea Govora Pietrari Costești Horezu Slătioara Rugetu Cerna Racovița Polovragi Baia de Fier Cernădia Novaci Pociovaliștea Ciocadia Bengești Scoarța Târgu Jiu
Transmixt Sibiu Cristian
Balint Bus Schwabach Ansbach Öhringen Stuttgart Reutlingen Tübingen Balingen Rottweil Schwenningen Tuttlingen Singen Konstanz
Balint Bus Schwabach Ansbach Öhringen Karlsruhe Rastatt Kehl Offenburg Freiburg im Breisgau Lörrach Bad Säckingen
07:00 Transmixt Sibiu Daia Nou Roșia Vurpăr
Transmixt Sibiu Daia Nou
07:15 Transmixt Sibiu Cristian Orlat Gura Râului
Transmixt Sibiu Șura Mică Ocna Sibiului
07:20 Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus
Transmixt Sibiu Cristian
08:15 Fany Sebeș Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
09:00 ETA Targu Jiu Tălmaciu Brezoi Călimănești Râmnicu Vâlcea Govora Pietrari Costești Horezu Slătioara Rugetu Cerna Racovița Polovragi Baia de Fier Cernădia Novaci Pociovaliștea Ciocadia Bengești Scoarța Târgu Jiu
Lazar Trans SRL Avrig
09:30 Făgăraș Brașov
09:42 Alba Iulia Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Huedin Aleșd Oradea
09:45 Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus
10:30 Avrig Arpașu de Jos Ucea de Jos Olteț Voila Făgăraș Perșani Codlea Ghimbav Brașov Reci (Ram. Petrom) Târgu Secuiesc Brețcu Hârja Oituz Onești Livezi Sănduleni Bacău Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Bălțați Podu Iloaiei Iași
10:38 Călimănești Râmnicu Vâlcea Drăgășani Slatina
10:55 Sebeș Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
11:00 Transmixt Sibiu Cristian Orlat Gura Râului
Lazar Trans SRL Avrig
11:15 Double T Passau Deggendorf München Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Mannheim Frankfurt
11:30 Transmixt Sibiu Șura Mică Ocna Sibiului
11:45 Salonic Lárisa Lamía Athens
12:00 Transmixt Sibiu Daia Nou Roșia Vurpăr
Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus
Transmixt Sibiu Daia Nou
12:30 Făgăraș Brașov Târgu Secuiesc Onești Bacău Vaslui Huși
Fany Alba Iulia Teiuș Aiud Turda Cluj Napoca Zalău Satu Mare
Fany Sebeș Alba Iulia Teiuș Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gîlgău Ileanda Șomcuta Mare Baia Mare
Salonic Lárisa Lamía Athens
13:00 Transmixt Sibiu Cristian Orlat Gura Râului
Balint Bus Mediaș Sighișoara Târgu-Mureș
13:30 Mediaș Târnăveni Târgu-Mureș
Lazar Trans SRL Avrig
Transmixt Sibiu Cristian Săcel Săliște Galeș Tilișca Rod Poiana Sibiului Jina
14:00 Lazar Trans SRL Victoria
14:10 Transmixt Sibiu Cristian Orlat Gura Râului
14:15 Transmixt Sibiu Daia Nou Roșia Vurpăr
Transmixt Sibiu Daia Nou
14:30 Lazar Trans SRL Bruiu
15:00 Transmixt Sibiu Cristian Orlat Gura Râului
Transmixt Sibiu Daia Cașolț Cornățel Hosman Fofeldea Țichindeal Nocrich Alțina Vecerd Ighișu Vechi Bârghiș Vărd Coveș Agnita
Colombi SRL Valcea Perișani
15:10 Transmixt Sibiu Cristian
15:30 Transmixt Sibiu Șura Mică Ocna Sibiului
15:40 Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus
16:00 Transmixt Sibiu Daia Nou Roșia Vurpăr
Transmixt Sibiu Cristian Orlat Gura Râului
Transmixt Sibiu Daia Cașolț Cornățel Hosman Fofeldea Țichindeal Nocrich Alțina Vecerd Ighișu Vechi Bârghiș Vărd Coveș Agnita
Grup Atyc Şelimbăr Tălmaciu Râu Vadului Câinenii Mari Brezoi Căciulata Călimănești Râmnicu Vâlcea Milcoiu Morărești Draganu Bașcov Pitești Ștefănești Călinești Topoloveni Leordeni Crângurile de Jos Gura Foii Găești Dragodana Picior de Munte Șuța Seacă Olteni Viișoara Dumbrava Târgoviște Răzvad Săcueni Adânca Mija I.L.Caragiale Dărmănești Brătășanca Stoenești Ploiești
Transmixt Sibiu Daia Nou
Transmixt Sibiu Cristian Săcel Săliște Galeș Tilișca Rod Poiana Sibiului Jina
16:15 Fany Tălmaciu Călimănești Pitești București Râmnicu Vâlcea
Fany Tălmaciu Călimănești Râmnicu Vâlcea Pitești București
16:30 Făgăraș Brașov Târgu Secuiesc Onești Bacău Vaslui Huși
Fany Sebeș Alba Iulia Teiuș Aiud Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gîlgău Ileanda Șomcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicîrlău Seini Apa Livada Satu Mare
Lazar Trans SRL Avrig
Lazar Trans SRL Cîrțișoara
17:00 Viena Dresda Berlin Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmö Helsingborg Ängelholm Halmstad Göteborg Oslo
Făgăraș Brașov
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nürnberg Würzburg Frankfurt Koln Aachen Liège Bruxelles Brugge Calais
Cluj Napoca
Nickelsdorf Viena Graz
Dover Maidstone Londra
17:28 Orăștie Deva Arad Timișoara
18:00 Transmixt Sibiu Cristian Orlat Gura Râului
18:30 Transmixt Sibiu Daia Nou Roșia Vurpăr
Mediaș Târnăveni Târgu-Mureș
Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus
Transmixt Sibiu Daia Nou
20:15 Chișinău
21:28 Orăștie Deva Arad Timișoara
22:00 Căciulata Călimănești Râmnicu Vâlcea București Cernavodă Constanța Eforie Nord Eforie Sud Costinești Mangalia
22:45 Chișinău
23:00 Transmixt Sibiu Cristian Orlat Gura Râului
23:15 Transmixt Sibiu Daia Nou Roșia Vurpăr
Transmixt Sibiu Daia Nou

Sosiri în Autogara Transmixt

De la Ora
Fany Satu Mare Livada Apa Seini Cicîrlău Tautii Magheraus Baia Mare Șomcuta Mare Ileanda Gîlgău Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teiuș Alba Iulia Sebeș 00:15
Chișinău 01:00
București Râmnicu Vâlcea Călimănești Căciulata Brezoi 01:45
Chișinău 02:15
Calais Brugge Bruxelles Liège Aachen Koln Frankfurt Würzburg Nürnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf 04:00
Cluj Napoca
Graz Viena Nickelsdorf
Londra Maidstone Dover
Transmixt Sibiu Nou Daia 05:26
Athens Lamía Lárisa Salonic 05:30
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 05:40
Transmixt Sibiu Vurpăr Roșia Nou Daia 05:49
Transmixt Sibiu Cristian 05:50
Transmixt Sibiu Jina Poiana Sibiului Rod Tilișca Galeș Săliște Săcel Cristian 05:59
Oslo Göteborg Halmstad Ängelholm Helsingborg Malmö Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannöver Würzburg Nürnberg Passau Linz Viena 06:00
Cluj Napoca
Transmixt Sibiu Ocna Sibiului Șura Mică 06:20
Transmixt Sibiu Nou Daia 06:26
Mangalia Costinești Eforie Sud Eforie Nord Constanța Cernavodă București Râmnicu Vâlcea Călimănești Căciulata 06:30
Balint Bus Târgu-Mureș Sighișoara Mediaș
Transmixt Sibiu Vurpăr Roșia Nou Daia 06:34
Transmixt Sibiu Agnita Coveș Vărd Bârghiș Ighișu Vechi Vecerd Alțina Nocrich Țichindeal Fofeldea Hosman Cornățel Cașolț Daia 06:39
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 06:40
Transmixt Sibiu Cristian 06:50
Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus 07:15
Transmixt Sibiu Nou Daia 07:26
Lazar Trans SRL Bruiu 07:30
Transmixt Sibiu Vurpăr Roșia Nou Daia 07:34
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 07:40
Transmixt Sibiu Cristian
Lazar Trans SRL Cîrțișoara 07:50
Transmixt Sibiu Agnita Coveș Vărd Bârghiș Ighișu Vechi Vecerd Alțina Nocrich Țichindeal Fofeldea Hosman Cornățel Cașolț Daia 08:09
Colombi SRL Valcea Perișani 08:26
Transmixt Sibiu Nou Daia
Brașov Făgăraș 08:30
Lazar Trans SRL Avrig
Transmixt Sibiu Cristian
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 08:40
Transmixt Sibiu Jina Poiana Sibiului Rod Tilișca Galeș Săliște Săcel Cristian 08:44
Transmixt Sibiu Vurpăr Roșia Nou Daia 08:49
Lazar Trans SRL Victoria 08:57
Transmixt Sibiu Ocna Sibiului Șura Mică 09:20
Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus 09:40
Double T Geneva Lausanne Berna Zürich München Rosenheim Salzburg Linz 10:00
Double T Frankfurt Mannheim Karlsruhe Stuttgart Ulm Augsburg München Deggendorf Passau 10:30
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebeș 10:38
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 10:40
Lazar Trans SRL Avrig
Slatina Drăgășani Râmnicu Vâlcea Călimănești 10:55
Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus 11:50
Grup Atyc Ploiești Stoenești Brătășanca Dărmănești I.L.Caragiale Mija Adânca Săcueni Răzvad Târgoviște Dumbrava Viișoara Olteni Șuța Seacă Picior de Munte Dragodana Găești Gura Foii Crângurile de Jos Leordeni Topoloveni Călinești Ștefănești Pitești Bașcov Draganu Morărești Milcoiu Râmnicu Vâlcea Călimănești Căciulata Brezoi Câinenii Mari Râu Vadului Tălmaciu Şelimbăr 12:20
Timișoara Arad Deva Orăștie 12:30
Fany București Pitești Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu
Fany București Pitești Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu
Lazar Trans SRL Avrig 12:40
Balint Bus Konstanz Singen Tuttlingen Schwenningen Rottweil Balingen Tübingen Reutlingen Stuttgart Öhringen Ansbach Schwabach 13:00
Târgu-Mureș Târnăveni Mediaș 13:20
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 13:40
Transmixt Sibiu Nou Daia 13:41
Transmixt Sibiu Vurpăr Roșia Nou Daia 13:49
Transmixt Sibiu Ocna Sibiului Șura Mică 13:50
Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus 14:10
Amring Boișoara 14:25
ETA Targu Jiu Târgu Jiu Scoarța Bengești Ciocadia Pociovaliștea Novaci Cernădia Baia de Fier Polovragi Racovița Cerna Rugetu Slătioara Horezu Costești Pietrari Govora Râmnicu Vâlcea Călimănești Brezoi Tălmaciu 14:38
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 14:40
Lazar Trans SRL Avrig 15:10
Târgu-Mureș Târnăveni Mediaș 15:15
Brașov Făgăraș 15:30
Transmixt Sibiu Nou Daia 15:31
Europa Buss Liverpool Bolton Manchester Doncaster Leicester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Dunkerque Ostende Gent Bruxelles Liège Aachen Koln Frankfurt Würzburg Nürnberg Praga Brno Bratislava Budapesta 16:00
Fany Satu Mare Zalău Cluj Napoca Turda Aiud Teiuș Alba Iulia 16:15
Fany Baia Mare Șomcuta Mare Ileanda Gîlgău Dej Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teiuș Alba Iulia Sebeș
Transmixt Sibiu Cristian 16:20
Transmixt Sibiu Jina Poiana Sibiului Rod Tilișca Galeș Săliște Săcel Cristian 16:29
Timișoara Arad Deva Orăștie 16:30
Fany București Pitești Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu
Balint Bus Freiburg im Breisgau Tuttlingen Villingen-Schwenningen Rottweil Tübingen Böblingen
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 16:40
Oradea Aleșd Huedin Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Alba Iulia 17:05
Huși Vaslui Bacău Onești Târgu Secuiesc Brașov Făgăraș 17:28
Lazar Trans SRL Sebeșu de Sus 17:45
Transmixt Sibiu Vurpăr Roșia Nou Daia 17:49
Transmixt Sibiu Ocna Sibiului Șura Mică 17:50
ETA Targu Jiu Târgu Jiu Scoarța Bengești Ciocadia Pociovaliștea Novaci Cernădia Baia de Fier Polovragi Racovița Cerna Rugetu Slătioara Horezu Costești Pietrari Govora Râmnicu Vâlcea Călimănești Brezoi Tălmaciu 19:23
Iași Bălțați Târgu Frumos Strunga Miclăușeni Săbăoani Roman Bacău Sănduleni Livezi Onești Oituz Hârja Brețcu Târgu Secuiesc Reci (Ram. Petrom) Brașov Ghimbav Codlea Perșani Făgăraș Voila Sâmbăta de Jos Olteț Ucea de Jos Arpașu de Jos Avrig 19:30
Fany Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebeș 20:15
Huși Vaslui Bacău Onești Târgu Secuiesc Brașov Făgăraș 21:28
Transmixt Sibiu Gura Râului Orlat Cristian 21:40
Transmixt Sibiu Nou Daia 21:56
Transmixt Sibiu Vurpăr Roșia Nou Daia 22:04