Română

Autocare Oradea Romania ➞ Koln Germania

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
09:20
05:30
LMMJVSD
16h
14:00
21:30
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
19:00
05:30
LMMJVSD
16h
09:40
21:30
Amarilia
LMMJVSD
-
Informații
05:00
07:00
LMMJVSD
14h30'
22:50
21:30
AUTOGENN
LMMJVSD
-
Informații
21:40
08:30
LMMJVSD
15h30'
08:10
00:00
a doua zi
AUTOGENN
LMMJVSD
349.47lei
Circulă doar joi
Informații
02:50
10:00
LMMJVSD
14h
11:40
00:00
a doua zi
AUTOGENN
LMMJVSD
349.47lei
Circulă doar joi
Informații
15:50
10:20
LMMJVSD
13h40'
20:20
00:00
a doua zi
Cento Trans
LMMJVSD
356.47lei
Circulă doar joi
Informații
12:30
10:20
LMMJVSD
13h40'
13:40
00:00
a doua zi
Fany
LMMJVSD
-
Circulă doar joi
Informații
11:00
11:30
LMMJVSD
12h30'
16:40
00:00
a doua zi
AUTOGENN
LMMJVSD
349.47lei
Circulă doar joi
Informații
12:30
13:00
LMMJVSD
11h
13:10
00:00
a doua zi
AUTOGENN
LMMJVSD
349.47lei
Circulă doar joi
Informații
08:10
14:30
LMMJVSD
9h30'
17:40
00:00
a doua zi
AUTOGENN
LMMJVSD
349.47lei
Circulă doar joi
Informații
11:50
15:35
LMMJVSD
8h25'
15:30
00:00
a doua zi
Cento Trans
LMMJVSD
356.47lei
Circulă doar joi
Informații
23:40
16:00
LMMJVSD
8h
09:40
00:00
a doua zi
AUTOGENN
LMMJVSD
349.47lei
Circulă doar joi
Informații
15:00
17:30
LMMJVSD
6h30'
17:10
00:00
a doua zi
AUTOGENN
LMMJVSD
349.47lei
Circulă doar joi
Informații
08:30
19:00
LMMJVSD
5h
08:50
00:00
a doua zi
AUTOGENN
LMMJVSD
349.47lei
Circulă doar joi
Informații
12:10
20:05
LMMJVSD
3h55'
13:00
00:00
a doua zi
Cento Trans
LMMJVSD
356.47lei
Circulă doar joi
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Oradea - Koln

Despre Oradea - Koln

Cât costă o călătorie cu autocarul Oradea - Koln?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Oradea la Koln este cuprins între 30 și 416 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Koln?

De la Oradea la Koln circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Peco Lukoil - Nufarul, Gara CFR Oradea, Autogara OTL Decebal, VIS A VIS DE GARA CFR, Autogara Intrans SA, MASTER (Calea Borsului).

Când pleacă autocarul din Oradea către Koln?

Primul autobuz din Oradea pleacă la 01:30, iar ultimul este la 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Koln?

Călătoria Oradea-Koln cu autocarul, durează între 11h38' și 1zi45'.

Filtru