Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda Otopeni Aeroport , Romania

La nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior., Otopeni Aeroport, Romania

La iesirea din zona de securitate veti cobora scarile rulante prin stanga spre supermarket EXPRESS. Parasiti incinta aeroportului pe usile glisante si traversati toata parcarea, inclusiv parcarea acoperita, pe trecerea de pietoni, pana in zona microbuzelor.

Open in Maps

Indulás Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

Óra Által
00:05 Buzau Ianca Braila Galati
00:30 Panciu Marasesti Urziceni Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Campina Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Corbu Ovidiu Calarasi Techirghiol Fetesti Poiana Movilita Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
01:00 RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea
01:15 Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
01:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Cumpana Palazu Mare Agigea Techirghiol Ovidiu Eforie Nord Fetesti Lumina Eforie Sud Cernavoda Navodari Corbu Medgidia Tuzla Sacele Costinesti Constanta 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Filiasi Craiova Rovinari Targu Jiu
Lazu Mamaia Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Corbu Calarasi Techirghiol Ovidiu Movilita Fetesti Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
02:00 Panciu Urziceni Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
02:30 Ghimbav Cristian Sinpetru Codlea Rasnov Campina Harman Vladeni Zarnesti Comarnic Chichis Sinaia Sfantu Gheorghe Persani Busteni Targu Secuiesc Sercaia Azuga Mandra Predeal Fagaras Brasov
Buzau Ianca Braila Galati
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Navodari Agigea Palazu Mare Ovidiu Corbu Calarasi Techirghiol Fetesti Poiana Movilita Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
03:10 Palazu Mare Cogealac Cumpana Agigea Ovidiu Techirghiol Lumina Fetesti Eforie Nord Cernavoda Navodari Eforie Sud Tuzla Medgidia Corbu Constanta Costinesti Sacele 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
03:30 Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Calarasi Poiana Fetesti Movilita Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
03:45 Ghimbav Cristian Sinpetru Harman Campina Codlea Rasnov Chichis Comarnic Vladeni Zarnesti Sfantu Gheorghe Sinaia Persani Sercaia Busteni Mandra Azuga Predeal Fagaras Brasov
Palazu Mare Cumpana Agigea Ovidiu Techirghiol Lumina Fetesti Eforie Nord Cernavoda Navodari Eforie Sud Medgidia Tuzla Corbu Sacele Constanta Costinesti 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
04:00 Panciu Urziceni Marasesti Buzau Adjud Onesti Ramnicu Sarat Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Filiasi Pitesti Strehaia Scornicesti Drobeta Turnu Severin Slatina (Olt) Bals Craiova Rovinari Targu Jiu
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
04:15 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
04:30 Mamaia Lazu Cumpana Navodari Palazu Mare Agigea Corbu Calarasi Techirghiol Ovidiu Fetesti Movilita Poiana Topraisar Lumina Mihail Kogalniceanu Amzacea Comana Nicolae Balcescu Albesti Cernavoda Negru Voda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Pitesti Ramnicu Valcea
05:00 Campina Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
06:00 RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
06:30 Cumpana Cogealac Palazu Mare Agigea Techirghiol Ovidiu Eforie Nord Fetesti Lumina Navodari Eforie Sud Cernavoda Corbu Tuzla Medgidia Sacele Constanta Costinesti 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
07:00 Campina Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
07:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
07:30 Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Agigea Navodari Techirghiol Ovidiu Calarasi Corbu Fetesti Movilita Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Comana Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
09:30 Mamaia Lazu Cumpana Agigea Navodari Palazu Mare Corbu Calarasi Techirghiol Ovidiu Poiana Movilita Fetesti Topraisar Lumina Mihail Kogalniceanu Amzacea Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
10:00 Panciu Urziceni Marasesti Adjud Buzau Onesti Ramnicu Sarat Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Cogealac Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
10:30 Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Agigea Navodari Techirghiol Ovidiu Corbu Calarasi Poiana Movilita Fetesti Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
10:40 Chisinau
11:00 Ghimbav Cristian Codlea Rasnov Campina Vladeni Zarnesti Comarnic Persani Sinaia Sercaia Busteni Azuga Mandra Predeal Fagaras Brasov
Ghimbav Poiana Brasov Cristian Rasnov Codlea Vladeni Zarnesti Persani Sercaia Mandra Fagaras Brasov
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
11:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Cumpana Palazu Mare Agigea Techirghiol Ovidiu Fetesti Eforie Nord Lumina Navodari Eforie Sud Cernavoda Tuzla Medgidia Corbu Costinesti Constanta Sacele 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Calarasi Ovidiu Corbu Techirghiol Movilita Poiana Fetesti Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
11:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
12:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
13:00 Panciu Urziceni Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Ovidiu Techirghiol Calarasi Corbu Poiana Fetesti Movilita Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
13:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Cristian Sinpetru Ghimbav Campina Rasnov Codlea Harman Comarnic Zarnesti Vladeni Chichis Sinaia Persani Sfantu Gheorghe Sercaia Targu Secuiesc Busteni Mandra Azuga Fagaras Predeal Brasov
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Cumpana Agigea Palazu Mare Techirghiol Ovidiu Lumina Fetesti Eforie Nord Navodari Cernavoda Eforie Sud Corbu Medgidia Tuzla Sacele Costinesti Constanta 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Filiasi Rovinari Craiova Targu Jiu
Poiana Brasov Cristian Sinpetru Ghimbav Harman Rasnov Codlea Chichis Zarnesti Vladeni Persani Sfantu Gheorghe Sercaia Targu Secuiesc Mandra Fagaras Brasov
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
14:00 Buzau Ianca Braila Galati
Constanta Mangalia
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Ovidiu Corbu Calarasi Techirghiol Fetesti Poiana Movilita Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
14:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
14:30 Panciu Marasesti Urziceni Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Cumpana Palazu Mare Agigea Ovidiu Techirghiol Fetesti Eforie Nord Lumina Cernavoda Eforie Sud Navodari Medgidia Tuzla Corbu Costinesti Constanta Sacele 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
15:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Calarasi Poiana Movilita Fetesti Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Mosneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Sinpetru Ghimbav Cristian Codlea Harman Campina Rasnov Vladeni Chichis Zarnesti Comarnic Sinaia Sfantu Gheorghe Persani Targu Secuiesc Busteni Sercaia Azuga Mandra Predeal Fagaras Brasov
Filiasi Pitesti Strehaia Scornicesti Drobeta Turnu Severin Slatina (Olt) Bals Craiova Rovinari Targu Jiu
Sinpetru Ghimbav Cristian Poiana Brasov Rasnov Codlea Harman Vladeni Chichis Zarnesti Persani Sfantu Gheorghe Sercaia Targu Secuiesc Mandra Brasov Fagaras
Buzau Ianca Braila Galati
16:00 Cumpana Palazu Mare Agigea Techirghiol Ovidiu Fetesti Lumina Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cernavoda Corbu Medgidia Tuzla Sacele Costinesti Constanta 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Ovidiu Calarasi Techirghiol Corbu Movilita Poiana Fetesti Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Comana Nicolae Balcescu Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
16:15 Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
16:30 Panciu Marasesti Urziceni Buzau Adjud Onesti Ramnicu Sarat Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
17:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Calarasi Fetesti Movilita Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Buzau Ianca Braila Galati
17:30 Cristian Campina Rasnov Comarnic Zarnesti Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Filiasi Rovinari Craiova Targu Jiu
Constanta Mangalia
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
18:00 Panciu Marasesti Urziceni Adjud Buzau Onesti Ramnicu Sarat Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Cristian Campina Rasnov Comarnic Zarnesti Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Movilita Cumpana Palazu Mare Cogealac Topraisar Agigea Ovidiu Amzacea Techirghiol Eforie Nord Lumina Comana Fetesti Cernavoda Eforie Sud Navodari Chirnogeni Tuzla Medgidia Negru Voda Corbu Costinesti Constanta Cotu Vaii Sacele Albesti 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Ovidiu Calarasi Corbu Techirghiol Poiana Movilita Fetesti Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Comana Nicolae Balcescu Albesti Cernavoda Negru Voda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Pitesti Ramnicu Valcea
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
18:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
18:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
19:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
19:30 Panciu Marasesti Urziceni Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Cumpana Palazu Mare Agigea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Lumina Fetesti Navodari Eforie Sud Cernavoda Medgidia Tuzla Corbu Constanta Costinesti Sacele 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Filiasi Pitesti Scornicesti Strehaia Drobeta Turnu Severin Slatina (Olt) Bals Craiova
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Calarasi Fetesti Movilita Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
19:45 Cristian Ghimbav Sinpetru Campina Rasnov Codlea Harman Vladeni Zarnesti Comarnic Chichis Persani Sinaia Sfantu Gheorghe Sercaia Targu Secuiesc Busteni Mandra Azuga Fagaras Predeal Brasov
20:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
20:30 Husi Chisinau
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Techirghiol Calarasi Ovidiu Corbu Movilita Poiana Fetesti Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Mosneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
21:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Filiasi Craiova Rovinari Targu Jiu
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
21:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Ovidiu Calarasi Corbu Techirghiol Movilita Fetesti Poiana Topraisar Lumina Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
22:00 Sinpetru Ghimbav Cristian Harman Codlea Campina Rasnov Zarnesti Comarnic Chichis Vladeni Sfantu Gheorghe Sinaia Persani Busteni Sercaia Targu Secuiesc Mandra Azuga Fagaras Predeal Brasov
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
22:30 Panciu Marasesti Urziceni Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Cumpana Cogealac Movilita Palazu Mare Topraisar Agigea Techirghiol Amzacea Ovidiu Lumina Fetesti Eforie Nord Comana Cernavoda Navodari Eforie Sud Chirnogeni Corbu Tuzla Negru Voda Medgidia Sacele Cotu Vaii Constanta Costinesti 23 August Albesti Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Agigea Navodari Ovidiu Corbu Techirghiol Calarasi Fetesti Poiana Movilita Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Comana Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
23:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Filiasi Strehaia Scornicesti Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Bals Craiova
RBT Turistic Line Buzau Ianca Braila Galati
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
23:30 Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Calarasi Ovidiu Techirghiol Corbu Fetesti Poiana Movilita Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Mircea Voda Dulcesti Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
23:59 Chisinau

érkezések Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

-Tól Óra
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Slava Rusa Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 00:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Jurilovca Slava Rusa Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 03:00
Mangalia Constanta 04:00
Ramnicu Valcea Pitesti
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Slava Rusa Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 06:00
Siret Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud 06:30
Cernauti
Comanesti Targu Ocna Onesti 07:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Jurilovca Slava Rusa Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 10:00
Ramnicu Valcea Pitesti 10:30
Mangalia Constanta 11:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Jurilovca Slava Rusa Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 12:00
Comanesti Targu Ocna Onesti 13:00
Ramnicu Valcea Pitesti
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Jurilovca Slava Rusa Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 14:00
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Slava Rusa Jurilovca Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 15:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Jurilovca Slava Rusa Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 17:30
Ramnicu Valcea Pitesti
Comanesti Targu Ocna Onesti 18:15
Chisinau 18:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Slava Rusa Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 20:00
Comanesti Targu Ocna Onesti 22:00
Chisinau Hincesti Leova Cantemir Cahul 23:55